Süper shaggy halı

fbalcisahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
1
0
merhaba arkadaşlar.oturma odam için süper shaggy halılardan almak istiyoırum.Kullananlar var mı memnun musunuz.ipleri çok seyrek zamanlar ipler çıkarmı temizliği nasıl.görüşlerinizi bekliyorum

merhaba arkadaşlar.oturma odam için süper shaggy halılardan almak istiyoırum.Kullananlar var mı memnun musunuz.ipleri çok seyrek zamanlar ipler çıkarmı temizliği nasıl.görüşlerinizi bekliyorum

ben kullanıyorum üzerine gezinmek çok güzel oluyor.evet tavsiye ederim.temizliğini ben normal halı şambuanıyla elde siliyorum camları açıyorum kurutuyorum tertemiz oluyor..

bende kullanıyorum, süpürürken biraz fazla özen göstermek gerekiyor, ama duruşu çok güzel bence

CADIARZUallah allah ne kadar cahilim shaggynin süperidemi varmış.markası ve serisi ne kızlar sizinkilerin:uhm:

bende sarayın simli shaggy'si var. bu süper olayını bende anlamadım. süper shaggy haa daha mı kabarık oluyor.
merak ettim doğrusu...

bende aldim ama henuz kullanmiyoruz ev degistirecegiz nasip olursa o evde kullanacagiz benimki seyrek uzun uzun ve kalin kalin ipleri

bende bundan alicaktim ama cevremdeki bikac kisi sikayet edince,vazgectim,baska aldim,zamanla guzel durusu gidiyo,gozumle gordum,

ben tavsiye etmiyorum uzun tüylülerin arasına giriyor herşey süpürmek çok zahmetli yani temizliği zor sadece floş ip karışımlılar ve kısa tüylüler biraz daha iyi

milenium ve süper olmak üzere bu halılar arkadaşlar süper olanı daha uzun ve sık tüylü görünüş olarak çok hoş eşim dükkanlarında satıyor bunlardan ve kimse memnun değlim diye gelmedi:)silince hele okdar güzel kabarıyorki çok hoş oluyor..

bende kullanıyorum cok memnunum oturması yürümesi süper oluyor benimkide sıksık ve uzun olan shaggy halılardan kızlarımın odasında günlük odamızda mutfak dısında yere shaggy aldım zahmetli halı ama cok özeb gerektiriyor temizlkten dolayı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benim tüm halılarım mutfak dahil hepsi süper shagy düzenli temizlikte sorun olmaz yalnız calısıyorsanız zahmetli olabilir ben cok memnunum

Benimde yatak odamdakiler bunlardan,üstelik beyaz çok memnunum.Ters çevirip balkonda sallıyorum temizleniyor.Üzerine yürürkende ipekmiş gibi hissediyorsun.Tavsiye ederim cnm

:içelim:bayanssulusmilearkadaşlar şimdi baya kafam karıştı ben merinostan alıcaktım markalardamı aynı acaba temizliği çok önemli tabiki benim 2 tane oğlum var çok dağınıklar hergün süpürge yapıyorum. silkelemem mümkün değil.süpürgeylede detaylı süpürmem gerekirse günüm temizliğe gider.ben fiyatını uygun bulmuştum salonuma alıcaktım

bende mutfağıma aldım hemde krem oymalı, ama alalı 3-5 gün falan oldu şimdilik çok hoşuma gidiyor inşallah pişman olmam benimki dinarsu izel shaggy.

X