Topuklu ayakkablar

niltol

...İŞTE BEN...
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
2.050
1
39
84246140.jpg

87283570.jpg

classsmix100ytl.jpg

roxiblk190ytl.jpg

callasbeigef.jpg

85077670.jpg

67661740bh7.jpg

b2qy0.jpg

gittigidiyortopuklu170y.jpg

dollyred170ytl.jpg

dollyblk170ytl.jpg

ayakkabi19.jpg

çok güzeller.. ama ben yürüyemiyorum. çok ama......kaydirigubbakcemile5

bi de platformlu modeller koyarsanız daha bi güzel olur yahuu:eek:

kızlar bende topuklu ayakkabıya bayılıyorum ama hep spor ayakkabı giyiyorum daha rahat, fakat topuklu ayakkabıyı hergün bayanlarıda tebrik ediyorum ve imreniyorum...

kızlar sizlerde de güzel model varsa koyarmısınız

Bu topic tam bana göre olmuş..

Tam bir topuklu ayakkabı hastasıyım, çevremde de çoğu zaman bayan yüksek topuk olarak eğlenenler oluyor..

Bayılıyorum ya.

Yüksek topuğun kesinlikle daha kadınsı, daha estetik durduğunu ayrıca yürüyüşü bile estetik hale getirdiğine inanıyorum..

Hepsi süperrr..

Süperler valla kalbim çarparak baktımkaydirigubbakcemile3 çok seviyorum ayakkabıyı her türlüsünü giyerim ama sokaklarda topuklu ayakkabıyla dolaşmak çok zorrrrhihoyyyt

bende çok sevenlerdenim topuklu ökçeleri....:asigim:
çokda tercih etmek isterdim ama...kaydirigubbakcemile3
yürümek çok zor olduğu için, özel günlerde tercih ediyorum.....:dance:

yuksek topuklu ayakkabıları cok sevıyorum ve tercıh edıyorum.ama dısarıda yurumesı cok zor oluyo.oyuzden ozel gunlerde veya cok ıstedgım zaman gıyıyorum.daha topuksuz duz, babet tarzında ayakkabıları kullanıyorum genelde.gosterdıgınız ayakkabılar da ayrıca cok şık.

aynen ayakkabın cok harıkaymıs nıtolcujm bayılırım bole kalın topuk olunca uzun sure gıyebılıorum sokakakta ama cıvı topuk mahvedıo bı carsıya ınısımde

su onu acık topuklularıda cok sevıorum oooooooooffff ya ben nıe bulamıorum yaaaa bole gusel ayakkabılar ındırımde bıldgnız karlı bı yer varmı esımle evlılık yıldonumuz var 1 nısanda cok luks bı restorana gıtcez barı orda gıyıyım

X