incir kürü acil yardımm

G

gamzegul23

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gamzegul23
arkadaşlar merhba incir kürünün hamile kalmayı kolaylaştırdığını duydum kullanan var mı içinizde heryerde önce soğan kürü sonra incir kürü kullanın diyo soğan kürünü kullanmadan incir kürünü kullansam sizce faydası olmaz mı

• Konu Sahibi gamzegul23
çok teşekkür ederim cevabın için hemen okuycam

• Konu Sahibi gamzegul23
canım herşeyden önce allah ne zamn kısmet ederse bence ama bişey söylicem.. ben incir kürünü yaptım,aynı ande eşime de keçiboynuzu kürünü yaptım ama her sabah erkenden kalkıp onları hazırlamaktan üşendim 1 hafta içtim sonra bıraktım... ben o ay hamile kaldım ama kesinlikle yararı oldu demiyorum diyemem de..herşeyden önce kısmet..

• Konu Sahibi gamzegul23
teşekkür ederim ben de yeni bşladım umutluyum bu kür konusunda eşime de havuç kürü içirmeye başlıcam çok şükür ikimizde de bi sorun yok dediğin gibi Allah ne zama kısmet ederse o zaman olur

• Konu Sahibi gamzegul23
canım benim ablam pkoluydu.
yumurtlama tedavisi görüyordu.aşılamaya geçilcekti ama ablam istemiyordu. keçiboynuzu ve incir kürünü uyguladı.dinlenme sürecinde doğal yollarla hamile kaldı mucize gibi!!
umarım dileyen tüm arkadaşlarıma nasip eder inşallah en kısa sürede sonuç alırsınız..:CüvCüv:

• Konu Sahibi gamzegul23
bu aya ben de başılcam incire eşime de ACE selenyum kapsül aldım+çinko+keçiboynuzu pekmezi. Bildiğimiz bir sorun yok ama olsun bizimde 5 ay oldu belki hızlandırır. İnşallah istkeyen herkese allah ım nasip etsin

• Konu Sahibi gamzegul23
incir kürünün 15.gününü bugün tamamladım.Bendede yumurta çatlaması problemi var.13gün soğan uyguladım.İncir kürünün arasında kalan 7 gün beden temizliği yapacağım.Sonraki 21 gün incire devam.Bakacağız neler olacak ama ben hiç umudumu kesmedim 11yıl olsa bile.Görelim Mevlam neyler,neylerse güzel eyler.

• Konu Sahibi gamzegul23
inş Rabbim dileyen herkese nasip eder ben de yeni başladım ama çok duydum işe yarayanları bizde de biz sorun yok hızlandırır diye düşünüyoruz eşim de havuç kürüne başladı hareketeli spermleri arttırıyomuş inş işe yarar

bu aya ben de başılcam incire eşime de ACE selenyum kapsül aldım+çinko+keçiboynuzu pekmezi. Bildiğimiz bir sorun yok ama olsun bizimde 5 ay oldu belki hızlandırır. İnşallah istkeyen herkese allah ım nasip etsin

canım inş işe yarar yalnız doktordan pekmezin aynı etkiyi oluşturmadığını duydum keçiboynuzu kür olarak daha etkiliymiş

canım inş işe yarar yalnız doktordan pekmezin aynı etkiyi oluşturmadığını duydum keçiboynuzu kür olarak daha etkiliymiş

Canım problem olsa kür falan uygularız belki ama benim eşim hem zayıf hem de yorucu bir işi var normalde de pekmez sürekli tüketir bu sefer keçiboynuzu aldım ben de:)) Kür falan uygulamak değil benimkisi sadece bir de bunları deneyelim dedim. Ehh almışken bir de vitamin aldım:))Çünkü ikimiz de sigara kullanıyoruz (maalesef) ve pek meyveyle falan aramız yok... Bakalım kısmet artık olursa böyle de olur bunları kullanmadan da zaten. Ama benim aralıklarla daha 6. aya yeni girdik. Bir seneden önce doktor gelme dedi bazen gideyim mi diye düşünüyorum ama sonra vazgeçiyorum. Hemen gitmeye pek niyetim yok. Herşeyi biraz doğal sürecine bırakma taraftarıyım.

kaldera özel den bir mesaj attım sana bi bakabilirmisin?

cevapladım canım:))

arkadaşlar bende 15 gün soğan kürü kullandım ardından incir kürüne başladım 4.günümdeyim bendede yumurtlama sorunu var ve haliyle adetim geç oluyor soğan kürünü kullanıp adeti geciken varmı çünkü benim bu ayda 7 gün gecikti hala adet olmadım cvb bekliyorum

bende bugün incir kürüne başladım hadi bakalım hayırlısı

arkadaşlar bende incir kürüne başladım bugün adetimin 5ci günü geç değil demi buarada 2ci günüde çörek otu kürünü uygulamaya başladım hayırlısı çok istiyorum kaç gün içeceğim bu incir kürünü

arkadaşlar bana cevap yazın artık ben kaynattığım inciri atmıyorum yiyorum zararı olurmu etkisi gittiği için

X