Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası acil ankarada bir yaş için oyun grubu ve kreş arıyorum balgata yakın

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

yumy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
1.944
6
ankarab balgat cevizliereye yakın bir yaş için kreş ve anneli oyun grubu arıyorum yardım

öveçler 2.caddede elma şekeri kreş ve anaokulu var çok güzel ve çok ilgili bir kreş düşünürseniz gidip görüşebilirsiniz

Ben iki tane anneli oyun grubu buldum biri köroğlu caddesinde diğeri ümitköyde bir tanede çukurambarda bir yer varmış Sarı Patikler kreşmiş aynı zamanda şu an oyun grubu yeterli sayıda olmadığından faal değilmiş bir görüş istersen bende aramıştım istersen adresini özeline atarım
Çeşitli forumlarda gördüm arkadaşlar toplanıp kendi gruplarını kuruyorlar belki bizde iyice araştırıp böyle bir grup kurabiliriz ve belli bir yerle anlaşabiliriz hem fiyat konusundada avantaj sağlarız...

Son düzenleme:
teşekkürler arkadaşlar bence birlikte bir görüşüp toplansak sizin fikir bana da uyar mutlaka bana yazın

bizim burada arkadaşın dediği gibi elma şekeri var arkadaşımın kızı gidiyordu oraya çok güzel bir yermiş çok memnundu.düşün derim.

sevgili linam lütfen bir şek,lde bana ulaşın meszajımı açtım sevgiler yumy

Son düzenleme:
sevgili yumy ilanınızı gördüm üstünden iki ay geçmiş fakat hala düşünüyorsanız size bir kreş önermek isterim bende balgatta oturuyorm bu civarda bebek sertifikası olan tek bir kreş var oda deniz yuva diğerleri usulsüz olarak bebek alıyor ee düşünün artık onayları olmadığı için bebeğe uygun ortamlarıda yoktur tabi.aman dikkat edin benim kızım 1 yaşında ve deniz yuvaya gidiyor oda oyun gurubunda daha 2 ay oldu ama şimdiden faydasını gördüm yemesi falan düzene girdi ayrıca bu kreşin yöneticisi çocuk gelişim doktoru çok memnunum çok düşünürseniz bana msj yazın sizi yönlendireyim bu arada fiyatıda çok uygun:))

X