Ankara Zekai Tahir Burak'da doğum yapan varmı ?

bende de var aynı sorun iğne kullanıyorum. tam gün yasasından sonra hepsi kapattı özellerini. ztb de nüvit birgili var mhrs den ona randevu alıp hep ona takibe gidebilirsin. ben ona gidiyorum. özeli kapanmadan önce başlamıştım iyi birdoktor tecrübelide. ya danetten doktor araştırım ztb de iyidoktorlar var çünkü ona gidebilirsin hep.
Bende doktor ve hastane arastırıyorum
durumum riskli bende kan pıhtılaşması var
o yüzden ince eleyip sık dokuyorum
ztb üzerinde yoğunlaşıyorum ama çok kararsızım
burada riskli gebelik bölümü ayrımı
yoksa burada çalışan doktorların özelinemi gitmeli
bilemiyorum açıkçası kafam çok karışık
bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

bende de var aynı sorun iğne kullanıyorum. tam gün yasasından sonra hepsi kapattı özellerini. ztb de nüvit birgili var mhrs den ona randevu alıp hep ona takibe gidebilirsin. ben ona gidiyorum. özeli kapanmadan önce başlamıştım iyi birdoktor tecrübelide. ya danetten doktor araştırım ztb de iyidoktorlar var çünkü ona gidebilirsin hep.

teşekkür ederim canım
ben son gebeliğimde iğne kullanmama rağmen
kaybettim bebeğimi
sen memnunmusun nüvit hanımdan ilgili bi doktormu
yoksa baştan savmamı yapıyo
birde senin iğne dozunu neye göre ayarlıyorlar
hep aynı dozdamı gidiyor yoksa bi ayarlama yapılıyormu

teşekkür ederim canım
ben son gebeliğimde iğne kullanmama rağmen
kaybettim bebeğimi
sen memnunmusun nüvit hanımdan ilgili bi doktormu
yoksa baştan savmamı yapıyo
birde senin iğne dozunu neye göre ayarlıyorlar
hep aynı dozdamı gidiyor yoksa bi ayarlama yapılıyormu

kaç aylıkken kaybettin? yetersiz mi kaldıki? nüvit hanımdan memnunum ilgili ve araştırıyor herşeyi. sadece orda dogum yapsanda doğumuna girmiyor. ama ilgilenmeleri için yönlendiriyor birilerini. mesela nüvit hanımgönderdidiyorum ultrasona gidipbeni önce alıyorlar falan. sözü geçiyor yani. iğne dozum başından beri aynı 15 günde bir kan alıp bakıyor nasıldiye. sorun olmadıgından değiştirmedi sanırım dozajı. h

kaç aylıkken kaybettin? yetersiz mi kaldıki? nüvit hanımdan memnunum ilgili ve araştırıyor herşeyi. sadece orda dogum yapsanda doğumuna girmiyor. ama ilgilenmeleri için yönlendiriyor birilerini. mesela nüvit hanımgönderdidiyorum ultrasona gidipbeni önce alıyorlar falan. sözü geçiyor yani. iğne dozum başından beri aynı 15 günde bir kan alıp bakıyor nasıldiye. sorun olmadıgından değiştirmedi sanırım dozajı. h

11 haftalıkta kaybettim
Benim hiç bakılmadı kanda
Nasil başladıysanız öle devam etti

nasıl yani?kan da bakmadan devammı ediyorsun iğneye?

Evet canım öyle devam ettim
Bende hipotiroit var bı tek ona bakıldı kandan
O yüzden ince eleyip sık dokuyorum
Gercekten cok korkuyorum
Senin kac düşüğün olmuştu

Evet canım öyle devam ettim
Bende hipotiroit var bı tek ona bakıldı kandan
O yüzden ince eleyip sık dokuyorum
Gercekten cok korkuyorum
Senin kac düşüğün olmuştu

ben hiç bebeğimi kaybetmedim cnm. nüvit hanımın o konuda hakkını ödeyemem. gebe kalamıyorum diye gittim 6 ay sonra hamile kaldım ve hemen araştırdı ve cıktı kandaki sorun iğneye başladık. araştırıyor ve takibide iyi. sen istersen mhrs den nüvit birgili diye randevu al ztb den hep ona git takibe falan.

Canım cok oldum ama bişeyler daha soracağım
Senin mutasyonun neydi
Başka kullandığın ilaç varmı
İğneye hamile kaldıktan sonramı başladın
Bide millet diyetten falan bahsediyor
Sanada verilemi diyet
Kusura bakma canım
Hamile hamile seni yoruyorum ama

yok cnm ne yorması bilgim dahilinde yazarım . valla aslına bakarsan bilmiyorum riskli gebelik uzmanımı ben ilk ona gebe kalamıyorum diye gittim. hamle kaldım hemen araştırdı iğneye başladık öncesinde araştırmadı. ne için diyet yapıcam? kadın sadece gebelere, gebe kalamayanlara bakmıyor. o kadar cok hastası varki. menepozdan kanserlilerden ne bileyim kadınla alakalı her hastalıkla ilgileniyor. artı ztb de klinik şefi.
Sansliymissin sen o zaman
Nuvit hanım riskli gebelik uzmanımı

Canım cok oldum ama bişeyler daha soracağım
Senin mutasyonun neydi
Başka kullandığın ilaç varmı
İğneye hamile kaldıktan sonramı başladın
Bide millet diyetten falan bahsediyor
Sanada verilemi diyet
Kusura bakma canım
Hamile hamile seni yoruyorum ama

hetorozigot mutasyonu var bişi daha yazıyordu ama hatırlamıyorum bide protein s eksikliği varmış. bende tam bilmiyorum.

yok cnm ne yorması bilgim dahilinde yazarım . valla aslına bakarsan bilmiyorum riskli gebelik uzmanımı ben ilk ona gebe kalamıyorum diye gittim. hamle kaldım hemen araştırdı iğneye başladık öncesinde araştırmadı. ne için diyet yapıcam? kadın sadece gebelere, gebe kalamayanlara bakmıyor. o kadar cok hastası varki. menepozdan kanserlilerden ne bileyim kadınla alakalı her hastalıkla ilgileniyor. artı ztb de klinik şefi.
kanda pıhtılaşma olanlara bazı doktorlar diyet veriyormuş
hetorozigot mutasyonu var bişi daha yazıyordu ama hatırlamıyorum bide protein s eksikliği varmış. bende tam bilmiyorum.

benimde heterezigot
teşekkür ederim bu arada

Arkadaşlar yakın zamanda Zekai Tahire giden var mı? doğum fiyatı hakkında bilgi alanlar varsa paylaşsın lütfen. 3 hafta sonra Ankaraya gelicem. ön bilgim olsun istiyorum.

zaman azaldıkça korkuda artıyor :18::18::18::18::18:

ztb muayene olduktan sonra özel odaları sorduk iki paket fiyatımız var dediler birincisi 250 lira özel oda ikincisi de 500 liraydı inşallah sınırlı değildir bu odalar o zaman ki durumuna mı bağlı acaba onu sormadım müsaitse mi alıyorlar onu bilmiyorum bilgisi olan varsa yazarmı

arkadaslar slm.. zekai tahir de doğum yapan var mı..memnun musunuz önerir misiniz hangi doktor daha iyi....

riskli gebelik uzmani olarak ozelleri varmi drlarin acaba disarda hastanedekiler kapanmis yada hastanede ayri bir bolum varmi riskli gebelik olarak serdar oguz dr varmis ama nasil muyahane olabilirim dr a acaba bilgisi olan varmi...

riskli gebelik uzmani olarak ozelleri varmi drlarin acaba disarda hastanedekiler kapanmis yada hastanede ayri bir bolum varmi riskli gebelik olarak serdar oguz dr varmis ama nasil muyahane olabilirim dr a acaba bilgisi olan varmi...[/QUOTE

tümgün yasasından sonra kapattılar muayenehanelerini ama doktor seçme hakkınız var o doktora muayene olmak istediğinizi söylerseniz ulaşabilir ya da 182 den randevu alabilirsiniz...ztb de özel odalar 150-500 tl arasında değişiyor...günlük fiyat değildir bir kez ödersiniz...genelde c bloktaki 250 tl lik odalara veriyorlar...suit odalar ise 300 tl...normal doğum yapacaksanız özel sancı odaları var eşiniz ve bir bayan yanınızda bulunabiliyor fiyatı 500 tl...özel odalar hergün saat 2 de boşalıyor genelde sıkıntı olmuyor önce dolu molu diyorlar ama boşalan odalardan veriyorlar sonra...siz doğuma girmeden(hastaneye ulaştığınızda) eşiniz odanızı ayarlasın benim tavsiyem...ztb'nin riskli gebelik uzmanları genelde isim yapmış kişilerdir...yaprak üstün de çok iyi bir doktordur...uzmanlardan da selen yaman çok tatlı bir bayan...ama doktorunuzu önceden ayarlayıp konuşun aksi takdirde nöbetçi doktora ya da asistana kalırsınız o da artık şansınıza nasıl bir dktor denk gelirse...

2 hafta önce ZTB gittim. doktor olarakta Fethiye hanımı tercih ettim. sabahtan muayene olmaya gelmeniz gerekiyor, öyleden sonrada tahlillere bakıyorlar.
2 gün öncede muayene için gittim. ilkinde bebeğin kilosunu söylememişti, geneldede söylemiyorlar "haftasıyla uyumlu" diyorlar.
ben "geçen geldiğimde öğrenememiştim, şimdi nasıl bebeğin kilosu merak ediyorum dedimde" söyledi :KK9:
önce tansiyona bakıyor bi hemşire, kaydın alınıyor, sonra arka tarafa geçiyorsun ultrason için.
doktor değerleri yazıyor ve kan idrar NTS istiyor.
kan idrar işi en kolayı, sıra hemen geliyor. ama NTS tam bi eziyet.
10 ar 10 ar hasta alınıyor ve içeri girince sıranı kendin takip etmek zorundasın. deftere kaydın alınıyor (ad-soyad)
sen önündeki ismi bulup takip ediyorsun. etmezsen içerden söylenen "bir kişi gelsin"
akıllılık eden gidiyor, o yüzden sıranı takip etmek zorundasın :KK9::KK9::KK9:
içeri girdikten sonra perdeyle ayrılmış geniş bir oda var ve 14 yatak mevcut.
kimi 30 dk kimi 10 dk kalıyor içerde. aç girmeyin NTS ye tekrar yaptırmak zorunda kalırsınız.
herkesin elinde çikolata, bisküvi felan var, çoşturuyoruz bebişleri :KK9::KK9::KK9:
10 kişi ortalama 30 dk da bitiyor, ona göre hesaplayın orda boşuna beklemeyin.
hatta muayeneye gitmeden NTS sırası alın derim ben :KK9:

bi keresindede aciline gittim gece 3:30 da, genç bir doktor vardı. çok vicdanlıydı, bayıldım. NTS ye bağladılar acilde, içerde kimse yok baya kaldım. oraya bi kadın geldi, temizlik görevlisi, hemşireyi çağırabilir misiniz dedim, inanın suratıma bile bakmadı. yüzü bi ekşidi anlatamam. ama hemşire yerine doktor geldi. üşütmüşüm miğdeme doğru karnımda ağrı vardı. Allahtan çok ciddi bişi değildi, hemşireler doktorlardan daha suratsız. sanırım bütün iş ve yük onlarda bu yüzden biraz tavırlılar gibi geldi. Allah iyileriyle karşılaştırsın, çunkü doktor, hemşire hepsinin bize karşı olan tutumları, doğumumuzda büyük etki yaratıcak. onlar güler güzlü olursa bizde güle oynaya doğururuz :KK16::KK16::KK16:

"başka bir konuda yazdığım ZTB tecrübemi burada da paylaşıyorum"

2 günm önce ZTB ın, doğum bölümündeydim. sancılarım vardı yatış verdiler. sanırım 10 yataklı bi yere götürdüler, doğum sancısı çeken birsürü kadın vardı. Allahtan 5 dk içinde çıkardılar beni ordan "bunun burda ne işi var" diye. kazara düştüm oraya :KK9: 3 yataklı bi odada gözleme aldılar, o odada resmen terk edildim. benden başka hasta bile yoktu. nts ye bağlandım bi yandanda serum veriliyor bu arada yemekte geldi, soru bile soramadan çıktı gitti kadın. sonunda kapının önünden geçen bi hemşireye sesimi duyurabildim. NST yi çıkatabileceğimi söyledide, hem tuvalete gittim hemde yemeğimi yedim. sonra NST yi bağlasın diye hemşire aramaya koyuldum, bulduğum hemşire önce hasbin allah çekti sonra "sen niye kalktın, ne işin var burda, odana dön" falan söylenmeye başladı ben durumu anlatana kadar canım çıktı. "sen git odanda bekle doktorlar gelir takarlar" dedi. ben iyiden iyiye korktum ama VIP oda girişide oradaydı. çıkış işlemleri yapılırken oraya gidip tüm aklımdaki soruları sorma fırsatım oldu. ordakiler güler yüzlüydü ama kötü bir tecrübe yaşadım ben. üstüne ordaki, doktorlar "açılması bile yok bunun burda ne işi var" diye gülüşüp durdular. sancın olsada açılma yoksa yatış verilmemesi gerekiyormuş. sabah yattım, akşam salıverildim.

yinede çok şanslıyım ya, girmeme gereken bi yere girdim ve neler oluyor gördüm. iyi kötü bi tecrübe edindim. umarım VIP böyle değildir..

X