Ankara Zekai Tahir Burak'da doğum yapan varmı ?

arzuer06

BENİM KÜÇÜK SEVGİLİM EFE
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
353
0
Kızlar bu hastanede doğum yapan veya yapmayı düşünen varsa bigilerimizi paylaşalım .
Doç.Serdar Oğuz'un takibinde bu hastanede yapıcam doğumumu.Sezeryen olacak tecrübelerinizi paylaşalım...:Saruboceq:

slm.ben de ztb da yapmayı düşünüyorum.hafta sonu doktora gidecem .benim doktorum da İrfan Tarhan olacak.ama henüz tanışmadık...

senin doktorunla benim doktorum aynı odadalar.Ben geçen gün hastaneye gittiğimde görmüştüm onun için de çok iyi doktor olduğu söyleniyor bendim dr doç.serdar oğuz muayene ücreti 170 tl sen nekadar ödiceksin kaç haftalık senin bebiş ?

merhaba,,,benim doktorun da muayene ücreti 170 tl .sanırım bu doktorların hepsi sözleşmiş kimi sorsam hepsi 170 tl diyor.benim doğumum sezeryan olacak .biz bi tanıdık vasıtasıyla gidiyoruz.doğumuna da girerim demiş.bakalım kısmet...benim bebek bu gün itibariyle 12 hf 5 gnl .ya seninki? benim sat ım 29 kasım...ama ben hep erken doğum yaptığım için bebeğimi ağustosta bekliyoruz...

Benimki 32 haftalık banada 20 - 21 nisan dedi az kaldı. İnşallah o güne kadar bi aksilik olmaz.SSK lı olduğum için orayı tercih ettim.Sezeryeni nasıl yaptırıcaksın epidural yapamadıklarını duydum sen hiç araştırdınmı.

canım allah yardımcın olsun...nası derler bi avazda inşallah.ben de bugün gittim doktora .doktorum da bana aynı şeyi söyledi hastanede spinal anestezi yapılıyormuş.benim ikinci doğumum da(hacettepede) spinal anestezi ile olmuştu.açıkcası arasındaki farkı bilmiyorum ama doktor epidural daha iyi dedi.ama bunun için özel akay hastanesinde yapmam gerektiğini söyledi.ben pek sıcak bakmıyorum bana çok pahalıya malolacak diye düşünüyorum ne gerek var ki? sen nerde yapacan doğumu?akayda mı?

Teşekkür ederim canım.Bende zekai tahirde yaptırıcam.spinal anestezi nasıl oluyo anlatırmısın.Ayrıca sana katılıyorum zaten her ay dr parası birde ayrıca özel hastane çok masraflı oluyor

merhaba bende iki doğumumu da spinal-epidural anestezi ile yaptım.
çok rahat oluyo hem bebeğimi hemen görebiliyorum hem sonrasında uyandım uyanmadım düşüncesi olmuyor. Benim doktorum Gökçen Erdoğan dı. çok rahat oldu

eylül39 senden bir ricam olacak canım anestezi uzmanın ismi neydi.Ben 20 nisan haftasında sezeryen olucam iyi bir anestezi uzmanı bulmam lazım çünkü epidural yaptırmak istiyorum benim doktorum serdar oğuz ikisinide aynı güne getirmem gerek bu durumda. Doktorum sezeryen olacağın gün hangi anastezi uzmanı görev alacak bilmiyorum dedi.Zekai tahirde olacak.

arzuer06 merhaba
Dr.Pelin Hanım anestezi doktorum
HRS Hastanesinde çalışıyor.
HRS hastanesi de hacettepe üniversitesi doktorlarının kurduğu özel bir hastane
ekipleri çok iyi.
Görmenizi isterim orayı da aslında.
Doktorum Gökçen Hanım orayı söyleyince önce bir tedirgin oldum ama gidip bakınca ve simdiki halimi görünce iyiki de orda yapmışım dedim.
Ama zekai tahirde yapacaksanız oraya oranın doktorları harıcinde kimse giremiyor diye biliyorum

Teşekkür ederim eylül39 ben zekai tahirde olucam o nedenle ordaki anestezi uzmanları konusunda bi fikrim yok şu an beni takip eden doktorum çok iyi ama biliyosun epidural için iyi anestezi dr bulmam gerekli.

Zekai Tahirde Meltem Hanım ın iyi olduğunu söylüyordu Benim doktorum.Sizde hocanıza sorun isterseniz

arkadaşlar peki zekai tahirde özel muayene değil de normal poliklinik hastası olan var mı aranızda?

slm hanımlar zekai tahirden memnun kaldınızmı tavsiye edermisiniz? özel muayenelerine gittiğiniz dr bebeğin ultrason dvd sini resmini tab ledip veriyormu? bi dolu dr var hangisine gitsem bilemiyorum

merhaba serdar bey muayenelerini ve doğumu zekai tahir burakta yapmıyormu? gitmeyi düşnüyorum 27 haftalık hamileyim eğer özelse hiç gitmeyeyim.

Merhaba,

forumda okuduğm yazılardan anladığım kadarıyla ZTB de doğum yapanlar genelde doktorların özeline muayeneye gitmişler..ancak bu tam gün yasası çıktıktan sonra muayenehaneler vb. kapandı diye biliyorum, şu anda durum nasıl bilmiyorum. yakın zamanda ZTB ye kontrole giden veya burda doğum yapan varsa bilgi verebilirse sevinirim..

Artık part-time çalışan doktor kalmadı hepsi ZTB hastanesinde bakıyor ,özeldeki ilgiyi göremeyebiliriz.

Daha doğuma vakit var ama, hastaneler konusunda kafam çok karışık, Zekai Tahir Burak taki doktorların/hemşirelerin deneyimli olması ve hastanenin alt yapısı güven verici ancak hasta yoğunluğundan dolayı olumsuzluklar olabilir, en çok da doktorlar bıkmış oluyor hastalardan devlet hastanelerinde

umarım herkesin bebişi sağlıklı ve sorunsuz bir biçimde dünyaya gelir...

X