Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

kürleri yapıp bekleyenler şafakları sayıyoruz

ArnavutGüzeli..........Şafaksız
latsibel....................Şafaksız
Kedersiz..................Şafaksız
Selimina83...............Şafaksız
meyra basman..........Şafaksız
NS72.......................Şafaksız
mehril......................:uhm::uhm:
durualya...................son 1 gün:
Turkuaz26................son 2 gün
sevimsu ..................son 8 gün
fshsos......................son 11 gün
esramm82................son 13 gün

NS72 üzülme canım bende bugün yarın olcam benneyaptımki
sağol canım benım ilk defa bu kadr uzun oldu 2 adet arası stresten galıfa aöf sınafına çalışıyorum o yuzden dıyeyım (kendimi bıraz kandırayım8)41 günde adet oldum yaaa gelde stres yapma şimdii yumurtlama şaşıcak gene yastığa talımmmmirmirmirmir

kızlarrr sakızıma tarcın ve bal döküp çiğniim dedm bbaya çiğnedmm cokta tarcn döktm 5dakkada bi batırıp cignedm tarcının son kullanma tarihi geçmişşşş 12.aya kadr tüketlmesi lazmmış ölee yazıoo bişii olurmu yaaaaa zannetmiorm amaa bişe yaparmı zehrlermii ACİLLLL YARDM EDİNN

slm kızlar öncelıkle herkesın anneler gununu kutluyoruma.s. bıraz gec oldu kusura bakmayın.

ben dun anneler gununde kırmızı kartı yedım ve cok cok moralım bozuldu bana guzel anneler gunu hedıyesı oldu:çok üzgünüm:

kısmet degılmıs demekkı
fshoscum senın bahsettıgın bıtkısel tabletı getırttım bakalım ınsallah faydası olurda sen vesıle olmus olursun..bugun ıncır suyu ıcmeye basladım bırde aktar bana bıtkıcayı verdı karısık onu ıcıcem bakalım bu ay ne olacakmirmirmirmir

Turkuaz26.................Şafaksız
NS72.......................:uhm::uhm:
durualya...................son 1 gün
sevimsu ..................son 8 gün
fshsos......................son 11 gün
esramm82................son 13 gün

Turkuaz26 canım benim umutlar tükenmez ne yapalım:1hug:

selaaaaam kızlaaar.şükür kavuşturuanaaa.nerdesiiniiz yaaw pazar günü burdaydım yanlızdıım kimsecikler yoktuu nasıl canım sıkıldııı.gezdiniiiz dimii anneler günündeee:))canlarım benim koyduğum adaçayı yağın paketi aynı olması şart değil yeterki yazısı tutsuun o önemliii..bazen yaşlı dedeler satıyo pazarlarda onlar daha iyi aslında onlar saf yanii.bazılarıda maşallah çok pahalı onlar almayın ya deymez..
kürler nasıl gidiyoo??umarım sonuç alırsınız ,hiç yılmayın gerçekten hiç ummadığınız bir andaaa mucizenizle karşılaşabilirsiniiiz..Meyram da tatile girmiş,hadi hayırlısııı sen gör tatilde tutucak busefeer:))

ha bu ara sizede haber verim benim amelyat tarihim ertelendi kızlar,sorun yok merak etmeyin sadece öyle gerektiii.
ben bugün yoktum evimi temziledim ancak şimdi geldiiim..hepinizii çok çok özlediiim.MELEKLERıNıZE KAVUŞMANIZ DıLEĞıLEEEE...

Turkuaz26.................Şafaksız
NS72........................Şafaksız
durualya...................son 0 gün
sevimsu ..................son 7 gün
fshsos......................son 10 gün
esramm82................son 12 gün

Günaydın canlarım yeni bir gün yeni bir umut hepinizin günü güzel geçsin..a.s.

sanada günaydınlar durucum nasısın bakem... ağrın,sızın bişeyciğin yoktur umarım ...şu bombayı sen patlatsan ne güzel olurdu dimi:CüvCüv::CüvCüv:güzel haberler vermen dileği ile:emir_bebek: :ecrin_bebek:

günaydın kızlarrrr.nasılsınız.bende msj yollayamadım bi kaçgün.sistemle alakalı sanırım.inşalllah şimdi yazdıklarım gelir.ben buhara başlamadım.yapmıycam galiba.eşim kızıyo artık.temmuz sonunda gidiyoz tüpçüye.latif küpelioğluna.keşke gerek kalmasydı.ama napalım bunada katlanıcaz.canlarım şimdiye kadar verdiğiniz bütün güzel destekler için teşekkür ederim.szi olmasaydınız o buharları yaparken kendi kendimi nasıl teselli ederdim bilmiyorum.allah hepinizden razı olsun.ne olur dualarınızı eksik etmeyin.ben giremesemde topiğimize sahip çıkın.belki size ve yeni gelenlere faydası olur.sizi çok seviyorum.hepinizi ayrı ayrı kucaklıyorum.öptüm.

günaydınlar... durucum vallahi süpersin ya..a.s.

şiişşşştt kız sulanma bakiiimmm ben evliyimlülülülülülü :roflol::roflol:sırnaşık şey canım süper olan sizlersiniz esraaammmmm a.s.a.s.a.s.:nazar:

sanada günaydınlar durucum nasısın bakem... ağrın,sızın bişeyciğin yoktur umarım ...şu bombayı sen patlatsan ne güzel olurdu dimi:CüvCüv::CüvCüv:güzel haberler vermen dileği ile:emir_bebek: :ecrin_bebek:

Kedersizim hiç umutlanmayın bugün yarın gelecek bekliyorum gelmese şaşardım zatendelikafadulden:1shok: neyse buyursun gelsin ben müsaitim kek börek yapayım bariii-tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

günaydın Güzeller...nasılsınız bugun

Sanada günaydın tatlııımmmm walla ben folikasitten iyice şiştim kocam ab rocket aldı delikafadulden onu yapcakmışım zayıflıycakmışım-tatlicadiarzu- :roflol::roflol::roflol:

günaydın kızlarrrr.nasılsınız.bende msj yollayamadım bi kaçgün.sistemle alakalı sanırım.inşalllah şimdi yazdıklarım gelir.ben buhara başlamadım.yapmıycam galiba.eşim kızıyo artık.temmuz sonunda gidiyoz tüpçüye.latif küpelioğluna.keşke gerek kalmasydı.ama napalım bunada katlanıcaz.canlarım şimdiye kadar verdiğiniz bütün güzel destekler için teşekkür ederim.szi olmasaydınız o buharları yaparken kendi kendimi nasıl teselli ederdim bilmiyorum.allah hepinizden razı olsun.ne olur dualarınızı eksik etmeyin.ben giremesemde topiğimize sahip çıkın.belki size ve yeni gelenlere faydası olur.sizi çok seviyorum.hepinizi ayrı ayrı kucaklıyorum.öptüm.

seliminacım veda eder gibi yazmışsın canım herşeyde bir hayır vardır derler belki tüpe gerek kalmadan sürpriz yapar meleğin :emir_bebek: bırakmak yok bu topiği tamammı :1hug:

canım beniiim hiç sen sıkma canınıııı,biz burda olucaz sendee uğra tabi bizi yanlız bırakmaa..hem sana bir sürü soru soruyolar nasıl cevap vericez sensiz.sen daha tecrübelisiiin..herşey gönlünce olsun hiç umudunu kaybetmee ve lütfeen kararmasar değil pozitif ol busefer OLUCAAAAK:teytey: tüp tutucaak sen hiiç merak etmeee. biz sanaa bol bol dua ediceez bitaneem.meleğine kavuşacaksıın allahın izniylee:1hug:bende seniii çook seviyoruuum canım beniim allaha emanet ol bizi merakta bırakmaa tamammı hergün uğraa:1hug:

canım beniiim hiç sen sıkma canınıııı,biz burda olucaz sendee uğra tabi bizi yanlız bırakmaa..hem sana bir sürü soru soruyolar nasıl cevap vericez sensiz.sen daha tecrübelisiiin..herşey gönlünce olsun hiç umudunu kaybetmee ve lütfeen kararmasar değil pozitif ol busefer OLUCAAAAK:teytey: tüp tutucaak sen hiiç merak etmeee. biz sanaa bol bol dua ediceez bitaneem.meleğine kavuşacaksıın allahın izniylee:1hug:bende seniii çook seviyoruuum canım beniim allaha emanet ol bizi merakta bırakmaa tamammı hergün uğraa:1hug:

Arnavutum baksana seliminam küsmüş resminide çıkartmış:çok üzgünüm:senağlama

Arnavutum baksana seliminam küsmüş resminide çıkartmış:çok üzgünüm:senağlama

aaa ben farketmedim:çok üzgünüm: ..sorarım ben ona akşaam bi msnesini açsıııın:eek:klava:..hiiç biryere gidemez küsemeez vallaaaa giderim orayaaa:mymeka: görür o arnavut dayağınııı:eek:klava:

aaa ben farketmedim:çok üzgünüm: ..sorarım ben ona akşaam bi msnesini açsıııın:eek:klava:..hiiç biryere gidemez küsemeez vallaaaa giderim orayaaa:mymeka: görür o arnavut dayağınııı:eek:klava:

regl olduğu günden beri küskün sanki ben anladım ama ben böyle dahada üzülüyorum sor walla bacım benim yerimede sor ben yakalayamıyorum msn 'de

ayyy selimina ya ne oldu öyle? caniiiimmm kiyamam. üzülme yaaaa.
gün dogmadan neler dogar demisler. böylesinde mutlaka bi hayir vardir. daha kocisle gecirecek günleriniz var demekki.

[COLOR="Purple"]kıslar yaa ben çok kötüyüm bugün teyzemlere gitmiştim, bi gittim ooo evi dip köşe temizliyo neyse bende ona yardım edeyim dedim,hortumu taktım merdivenlerini yıkıyayım dedim tabi deterjanlı su ile salak kafam merdivenlerde fayanslı birden ayaklarım kaydı dengemi kaybettim sırt üstü dankkkkk kafamçokkarıştıdiye öyle bir kötü düştümki kaburgalarım çok ağrıyor allahtan kafamı çarpmadım biyerlere :bbo: [/COLOR]

X