Aşılama offf ya kızlar neden ilk aşılama tutmuyo

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
burdan takip ediyorum bütün yazıları okuyorum genelde ilk aşılama tutmuyo iyice moralimsıfır oldu ilk aşılamamı oldumbugün tam 1 hafta oldu şimdi benimde ilk aşılamamın tutmadığını düşünüyorum ne bende ne eşimde hiçbir sorun deyipte yinede aşılamanın tutmadığını okuyorum ALLAHIM yardım et nolur stres beni öldürecek içimden hep ağlamak geliyo tutmadı işte diye rabbim yardımcımız olur inş.

niye böyle düsünüyorsunki ben bu forumda ilk asilamada hamile kalanlari gördüm..kismette ne varsa o oluo..kimi ilkinde tutturuyo kimi 3 te 4 te..allah ne yazdiysa o oluo..31 ocakta bu forumda bi kizla ayni gün asilama olduk benim ikinci onun ilkti..benim tutmadi onunki tuttu...demekki onun zamani gelmis..send eböyle düsün zamani geldiyse seninkide tutacaktir..eger zamani degilse kendini parcalasanda olmaz böyle düsün.....

niye böyle düsünüyorsunki ben bu forumda ilk asilamada hamile kalanlari gördüm..kismette ne varsa o oluo..kimi ilkinde tutturuyo kimi 3 te 4 te..allah ne yazdiysa o oluo..31 ocakta bu forumda bi kizla ayni gün asilama olduk benim ikinci onun ilkti..benim tutmadi onunki tuttu...demekki onun zamani gelmis..send eböyle düsün zamani geldiyse seninkide tutacaktir..eger zamani degilse kendini parcalasanda olmaz böyle düsün.....

haklı olabilirsin canım ama ne bilim karamsarlıklara kapıyorum bazen ALLAH yardımcımız olsun hakkımızda hayırlısı

zaten bu sürecin en berbat yani asilamayi olup beklemek,insan kendine düsüncelerine engel olamiyo,,,stres yapmamak elde degil..normal zamanda hic aklima gelmeyen seyleri düsünüyodum ben asilamalardan sonra....söylemesi kolay ama relax olmaya calis ve mümkün oldugunca yalniz olmamaya gayret et..yalnizken hep aklina gelio cünkü..

Ben de senin gibi nette yazılanları okuyunca pek umutlu değildim..Ama Allahıma çok şükür ilk aşılamamdı ve hamile kaldım..Hatta regl ağrısı gibi ağrılarım vardı test yapmayı bile düşünmedim hiç..Ama herşeyin hayırlısı olsun dedim hep..Herşeyin bir zamanı vardır diye düşünüyorum..Bizde de hiçbir sorun yoktu ama normal yolla olmadı 2,5 sene denememize rağmen..Allah herkese hayırısını versin...

canım ben de ilk aşılamamı 5 gün önce oldum ben de merakla bekliyorum sonucu ama canını sıkma şimdiden olumsuz düşünüp moralini bozma fakat çok fazla da umutlanma olmazsa zaten yeteri kadar üzüleceğiz değil mi

canim benim bende 2.5 yildir evliyim.ve su an bendede denenecek asilanma.benim birsorun var oda esimin tedavi olmasi gerek ve olmuyor.gercekten böyle durumda insana gerekli olan en önemli sey morel.ve bence neden se hep biz kadinlar kendimize sitres ediyoruz.benim sana tafsiyem morelini bozma.morel mozukluguda hormonlari etkiliyor.dilerim senin icin hersey yolunda gider.

selam ben yeni katıldım aranıza benimde 2. aşılama ilkini 3 sene önce yaptırmıştım 2.sinide 16 gün oldu yaptıralı ama sanırım hastalanıyorum moralım tabikide sıfır ama napalım kul yapısı deyilki düzeltelim dimi napalim inşallah bidaki sefere ....

bence asil ilkte tutan daha cok ayrica ikinci ucuncude de olabilir asilama bana cok ilginc geliyor sansiniz tamamen sorununuza bagli erkek faktorunde spermler yikandigi icin cok etkili sanki. ya da pkoda yumurtlama gerceklestigi icin. bir de soyle dusunun her seyi saglikli cok dogurgan bir cift bile ilk denemede tutturamiyor ucuncu dorduncu ay oluyor. asilamada sizin sorununuzu ortadn kaldirdiklarinda dogurgan bir cift gb ucuncu dorduncu denemeye kadar umutlu oluyor doktorlar ve cok mantikli.

Akrep83 merhaba allah yardımcın olsun enkısa zamanda bebek sahıbı olursun ınŞallah aŞılamadan kaÇgÜn sonra adet gÖrdÜn

X