Victoria's Secret Tankini modelleri

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
Victoria's Secret Tankini modelleri
Victoria's Secret Tankini modelleri.jpg

Victorias-Secret-2020-Swimwear-Collection.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Elllleeerineee sağlıııııııkkkkkkkkŞeniz Ay sonunda karşıma tankiniyi bilen birisi çıktı :KK70: Hangi mağazaya girip tankini var mı desem suratıma bakıyolar.. 3 tane tankinim var hihoyyyt başka bişe giymiyorum zaten ve çok seviyorum tankiniyi..Modeller harika gerçekten.Arkadaşım amerikaya gidince mutlaka spariş etmeliyim...Acaba kendi sitesinden siperiş versem olur muuu:uhm:

aslında bi topık acıp kendı bıkınılerımızı mayolarımızı kafalarımızı kesıp koyabılırıs fıkır alırıs yasda gelıo.

Elllleeerineee sağlıııııııkkkkkkkkŞeniz Ay sonunda karşıma tankiniyi bilen birisi çıktı :KK70: Hangi mağazaya girip tankini var mı desem suratıma bakıyolar.. 3 tane tankinim var hihoyyyt başka bişe giymiyorum zaten ve çok seviyorum tankiniyi..Modeller harika gerçekten.Arkadaşım amerikaya gidince mutlaka spariş etmeliyim...Acaba kendi sitesinden siperiş versem olur muuu:uhm:

: ) ilahi canim :1hug:
ben 3 senedir tankini kullaniyorum yerimseniben
bu yaz icin de siyah bir tankini dusunuyorum :jeyyar:

Arkadaşımın var siyah tankinisi.. Çok ciks duruyooo:jeyyar: al mutlaka

be on kilo aldım.hepsi çok güzel de nasıl giycem yazın.hepsi de göbekte.diyete de hiç elim varmıyo

beğenmedim öyle yanamaz ki insan mirmirmirmir ben askı izlerene bile sinir olurken :nazar:

ayyy çok beğendim bunları
yalnız bronzlaşmak sorun olur heralde

bronzlaştıktan sonraa giyilcek bşy bence yada çok fazla yanmayaı sevmeyenlere göre,özelkkle dogum yapıp çatlakları olan bayanlara süper olur

siteden sipariş ver tatlım.. oluyor bi kaç kişi ile ortak sipariş ver kargoyu ortak ödeyin ben klot ve terliklerim için bir kaç arkadaş birlikte sipariş veriyorum kargoyu ortak ödüyoruz..kaydirigubbakcemile3..][/

fiziği müsait olanlar için biçilmiş kaftan bence...
çok hoş gorunuyorlar hihoyyyt

hatta ben de ekliyim bi kaç model

323_c301085d.jpg

41bcKNY1hPL._AA280_.jpg

ralph2.jpg

492446_fpx.tif

492398_fpx.tif

492431_fpx.tif

492402_fpx.tif

Son düzenleyen: Moderatör:
fiziği müsait derken beni kastettin sanırım canımsengözlerimebaksanab
istiyorumm:lepi:

isteyeni bi yüzü almayanın iki yüzü demişler çikiletam :lepi:
ceyizine alıcam bi dene evlenükene söz :))

sanırım kilo ve karın bölgesinde çatlak olanlar için

X