Victoria's Secret Tankini modelleri

prod_1054.jpg

Ayyy çok güzel ,bak ne güzel düşünmüşler hamişler için süper:lepi:

Çok şirin,çok tatlı görnüyora.s.

canı benım bende 2009 bıkını bolumune bu mayoları sordum benım ıstedıgım bole malesef dogum kılolarımı veremedım aksıne catlaklarımda var bunlar tam benlıkkk yasasınnnn bıkınım var cok guzel harıka bır model ama bıkını ıkı parca esım gıydırmıyo bu vıcutlada ben gıyemem o yuzden ızmıre ılk gıttıgım gıbı bu mayolardan alıcam denızlıde sordum fıyat 60 tl dedı oyuzde ızmırde ben onu daha uycuza alıcam ve busene allah nasıp ederse 2 senenın acısını cıkarıp yuzecegım:teytey::lepi::dance:

Bu üstleri ancak bluz olarak giyerim..Bunlarla hayatta yanılmaz ne biçim izler olur :1no2: Ben askı izlerine bile tahammül edemiyorum..

modeller guzel burda cok daha fazla cesit var ve ucuz
turkiyede cok pahali victoria's secret yaa!

valla ben bu modeli hamileyken giymiştim :)))cünkü hamile mayosu diye almıstım. hatta üstteki kahverengiye çok benziyo. göğüs arasında da taşı vardı :KK70: simdi giymek istemiyorum ama nedense hamilelik psikolojisine giriyorum hemen. :)))

harika...bikini dışında hiçbirşey giyemeyeceğimi düşünüyordum....bunu görünce fikrim değişti....süperrrrrrrrr...

Son düzenleyen: Moderatör:
2296599.jpg

bende buna bayiliyordum,katalogtan siparis verdim,bakalim nasil olcak:1rolleyes:

geçen sene bende aldım binbir hevesle...
ama o kadar kötü durduki üstümde bu sene yeniden mayo alacağım...
burdaki kızlarda ne kadar güzel duruyor..
benimki iğrençti

benimki ilk resimdekinin aynısı..
pierre cardin markaydı...
eğer ankara da iseniz kızlıayda mayo dünyası var.. orda bunlardan çok var..
geçen sene 70 liaraya almıştım ben

çok güzel yaa mayomu bikinimi die düşünürken tercihim bundan yana olacak herlde bayıldım harika bunlarkaydirigubbakcemile2

viktoria's secret bikinilerini türkiyede nerde bulucam kızlar ya izmirde yaşıyorum sitesinden bi kac model beğendim ama ordan sipariş verirsem kargo parası çok olcak sanki bilgisi olan varmı acaba?kargo ücreti ve izmirde bulmam konusunda yardım lütfen:)

viktoria's secret bikinilerini türkiyede nerde bulucam kızlar ya izmirde yaşıyorum sitesinden bi kac model beğendim ama ordan sipariş verirsem kargo parası çok olcak sanki bilgisi olan varmı acaba?kargo ücreti ve izmirde bulmam konusunda yardım lütfen:)

X