fissler vitaquick düdüklü tencere kullananlar yardımınıza ihtiyacım var!!

bittercim aynenkullanma kilavuzunda yazdigi gibi vizilti gibi ses oldu ama iki dakikayi bulamadann kesildi sonra sari cizgiler cikti ben ikinci sarinin yarisina getirdim kistim altini ama sanki hani tutma cubuklari varya sap gibi onun altina hafiftten su damliyo gibi geldi bu normalmi canim gecen ben bi düdüklü daha almistim pisirmedim sonra bi daha yemek ondada su damlar gibiolmustu

Son düzenleme:
ayrica kapagin sogukmu olmasi lazim buharini almak icin ocaktan alinca 15-20 dk sonra buharini alsak patlamaz dimi

bittercim temizligi nasil ben lastigini cikardim ve makineye attim ama kapagindaki bi bölümü iki üc pisirmeden sonra aralilarla cikarin temizleyin dedi anlamadim sen nasil temizliyon

ayrica kizlar normal düdüklüden daha az zamanda ve az ateste pisiyo fissler süper ben bekledim acmak icin kapagini sari cubuklar inince kendisi buharini cikardi kapagi buhari acmadan actim valla cok pratikmis ses te cikmiyo ilk iki dakika cikiyo sonra cikmiyo

ayrica kizlar normal düdüklüden daha az zamanda ve az ateste pisiyo fissler süper ben bekledim acmak icin kapagini sari cubuklar inince kendisi buharini cikardi kapagi buhari acmadan actim valla cok pratikmis ses te cikmiyo ilk iki dakika cikiyo sonra cikmiyo

canımmm okadar çok soru sormuşsun ki hangisine cvp vcercem şaşırdım şimdi 1.pişirme konusunda birinci sarı çizgiyi gördüğün anda altını kısıosun sonra pişirme süresi neyse okadar sonra altını kapat.2.tencere soğumadan açmaya çalışma patmala falan olmaz zaten emniyet olarak buhar tamamen çıkmadan kapağı kesinlikle açılmaz çok acilse tencereyi soğuk suyun altına tut pim tamamen aşağı inince rahatlıkla açabilirsin son olarak lastiği her yaptığın yemekten sonra yıka ama makinada değil elde! böylelikle lastiğin ömrü dah uzun olur
tencerenin kapağınıda makinada yıkama aslında ikiside yıkanabilir ama ben çok pimpirikli olduğumdan elde yıkıorum

cok saol bittercim valla cok soru sormusum kapagin pisirme valfini temizleyin faalan diyo lastigi cikarinca normal mi yikiyon sen kapagindaki pisirme cubugunun ic kismini asilip cikarin temizleyin diyo onu nasil yapcaz simdiden cok saol gercekten cok yardimci oldun bana artik rahatlikla günlük olarak kullanirim cok pratik ve kolay mis kullanimi bu kadarini beklemiyordum

bittercim bende bi soru sormak istiyorum.bende fissler ın black edıtıon setını almak ıstıyorum.döküm bi setmiş.sence nasıl.önerirmisin.kaplamada soyulma falan meydana gelırmı?urunle ılgılı bıraz bılgı verırsen cok memnun olurum...

cok saol bittercim valla cok soru sormusum kapagin pisirme valfini temizleyin faalan diyo lastigi cikarinca normal mi yikiyon sen kapagindaki pisirme cubugunun ic kismini asilip cikarin temizleyin diyo onu nasil yapcaz simdiden cok saol gercekten cok yardimci oldun bana artik rahatlikla günlük olarak kullanirim cok pratik ve kolay mis kullanimi bu kadarini beklemiyordum

canım pişirme valfini bi kaç pişirmede bir temizlemek gerekir ama sen kendin yapmaya kalkarsan zor olabilir burdan ben anlatırımda gene zor olur en iyisi aldığın yerdeki satıcılara bi rica et uygulamalı göstersinler biraz alışkanlık isteyen bi iş çünkü.bu arada artk bizede bişler yapıp gönderirsin ordan :KK70::KK70::KK70:

bittercim bende bi soru sormak istiyorum.bende fissler ın black edıtıon setını almak ıstıyorum.döküm bi setmiş.sence nasıl.önerirmisin.kaplamada soyulma falan meydana gelırmı?urunle ılgılı bıraz bılgı verırsen cok memnun olurum...

selam canım black edition beş kat teflon kaplama döküm bi tenceredir diğer setlere göre biraz daha pahalıdır tabi kalite olarakta en iyilerden biridir rahatlıkla alabilisin soyulma falan olması için en azından bi 20 sene hiç bişe olmadn rahatlıkla kullanabilirsin :)

canım pişirme valfini bi kaç pişirmede bir temizlemek gerekir ama sen kendin yapmaya kalkarsan zor olabilir burdan ben anlatırımda gene zor olur en iyisi aldığın yerdeki satıcılara bi rica et uygulamalı göstersinler biraz alışkanlık isteyen bi iş çünkü.bu arada artk bizede bişler yapıp gönderirsin ordan :KK70::KK70::KK70:

cok saol canim gercekten cok yardimin oldu bana tesekkürler ben altindaki demirii asilinca cikardim geri aslip cevirdim takildi gönderirim canim artik günlük yardimcim oldu iyiki almisim diyorum tekrardan cok saol canim

kizlar ben düdüklüde pisen yemek tarifelrini ariyorum hani malzemeleri taze taze tencereye cig olarak koyuluyo ya güvec gibi nerde bulurum tarifleri kk da böyle bölüm varmi yoksada paylasalim tarifleri

selam canım black edition beş kat teflon kaplama döküm bi tenceredir diğer setlere göre biraz daha pahalıdır tabi kalite olarakta en iyilerden biridir rahatlıkla alabilisin soyulma falan olması için en azından bi 20 sene hiç bişe olmadn rahatlıkla kullanabilirsin :)

tşk ederim cnm bilgilendirdiğin için satıcılardan bilgi alamıyorum.işi yapıyorlar ama malesef ki bilgi sahibi değiller.yarın muhakak gıdıp alıcam.çok aklımda kaldı sen de onayladın bu iş tamamdır o zaman.aldım gitti hihoyyyt çok sağol cnm...a.s.

1 ay önce fisslerin 3.5 lt lik düdüklüsünü aldım nerdeyse her gün her şey için kullanıyorum süpeeerrrrrrr. kavurmuyorum bile hemen pişiriyor. süreler gerçekten çok kısa. bence düdüklü kullanmak ayrı bir zevk oldu:))) anneler gününde şimdi anneme aynısını almak istiyorum.

ayrıca fisslerin 3.5 lt si alçak derin değil. içi geniş bence çok çok iyi. 15 tabaklık yemek yapmak yerine bi kaç çeşit yapıyoruz nasıl olsa, zevkli olanı küçüğünü kullanmak.. ayrıca zaten suyunu kaybetmiyor hacmi yetiyor..

iyi ama çok aşırı da pahalı olmayan bir düdüklü tencere almak istiyorum açıkcası gönlüm fisslerden yana ama kararsızım
fissler anladığım kadarıyla lastikliymiş,bu sorun olmaz mı? tefaller de alastikli mi?
3,5 ya da 4,5 litrelik bir tencere misafir de geldiğinde yeterli olur mu?
bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

kızlar ben bu konuyu açtığımı unutmuşum yaa tesadüfen gördüm.tenceremi çoktan çözdüm.meğer iki dk da pişirdiği için tısslıyormuş.yani ben pişirdim aaalllo diyormuş.artık o benim elim ayağım aşkım tencerem:KK19:

iyi ama çok aşırı da pahalı olmayan bir düdüklü tencere almak istiyorum açıkcası gönlüm fisslerden yana ama kararsızım
fissler anladığım kadarıyla lastikliymiş,bu sorun olmaz mı? tefaller de alastikli mi?
3,5 ya da 4,5 litrelik bir tencere misafir de geldiğinde yeterli olur mu?
bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

valla 2 senedir sürekli ama haftada en az üç dört kez kullanıyorum ama lastiğini hiç değiştirmedim.hala taş gibi.maksimum sınırına kadar koyduğun yemek rahatlıkla misafir ağırlar.açması kapaması kolay.en önemlisi de patlama riski yok.tabi kuralına uyarsan.bugün akşam tencereye hindi eti patates soğan sarımsak maydonoz tane karabiber koydum bolca suyla.dondurucudan çıkardığım eti 10 dk da pişirdi.suyu çorba ve pilav,patatesi püre,etide biraz salça ve baharatlarla tavada alt üst ettim.yarım saatte hepsi oldu.pratik kadınım valla:KK52::KK52:

Son düzenleme:
X