fissler vitaquick düdüklü tencere kullananlar yardımınıza ihtiyacım var!!

hala memnun musunuz kızlar?litresinden,yemek pişirme kalitesinden?nerden kaça aldınız?ben de araştırıyorum da :)
Evet hala memnunum hem kalitesinden hemde 2li set oluşundan. 6ltde 7tane mısırı koyup haşlayabiliyorum, 2,5lt de 1kglık fasulye pırasa gbi yemekleri pişirebiliyorum. bikere yemeğin suyu az gelmiş çokta pişmiş ama hiç altını tutmamış. tek söyleyebileceğim ocağı kapattıktan sonra hemen açmaya çalışınca buhar çıkarken biraz suda çıkıyor ve ocak batıyo, ama 5dk bekleyip açınca hiç buharsız açabiliyorsun ve yemek hala kaynar oluyor.benim sette 2 tencere+1 ddklükapak+1 cam kapak+buharda pişirme aletleri vardı. gittigidiyordaki evimgüzel mağazasından almıştım. hala aynı fiyat.

Evet hala memnunum hem kalitesinden hemde 2li set oluşundan. 6ltde 7tane mısırı koyup haşlayabiliyorum, 2,5lt de 1kglık fasulye pırasa gbi yemekleri pişirebiliyorum. bikere yemeğin suyu az gelmiş çokta pişmiş ama hiç altını tutmamış. tek söyleyebileceğim ocağı kapattıktan sonra hemen açmaya çalışınca buhar çıkarken biraz suda çıkıyor ve ocak batıyo, ama 5dk bekleyip açınca hiç buharsız açabiliyorsun ve yemek hala kaynar oluyor.benim sette 2 tencere+1 ddklükapak+1 cam kapak+buharda pişirme aletleri vardı. gittigidiyordaki evimgüzel mağazasından almıştım. hala aynı fiyat.
Ay canımm, çok teşekkür ederim. Çok güzel anlatmışsın.çok bilgilendirici olmuş.bahsettiğin satıcıya nasıl güvendin?sonuçta çok pahali bir ürün.

Ay canımm, çok teşekkür ederim. Çok güzel anlatmışsın.çok bilgilendirici olmuş.bahsettiğin satıcıya nasıl güvendin?sonuçta çok pahali bir ürün.
gg zaten güvenilir bir site ben sıksık alışveriş yapıyorum. Satıcının profiline bakıyorum, değerlendirilmesine bakıyorum. zaten ürünü alıp onayladığımda satıcıya para ödeniyor.

gg zaten güvenilir bir site ben sıksık alışveriş yapıyorum. Satıcının profiline bakıyorum, değerlendirilmesine bakıyorum. zaten ürünü alıp onayladığımda satıcıya para ödeniyor.
Ben de n11 den bir şey almıştım. Orijinal olduğu ile ilgili şuphelerim vardı.yine ugrasmamak için gönderdim parayı. Guvenim sarsıldı tabi.

Hanımlar dün ilkkez kullandım 4,5 lt olanı , mısır haşladım .
Kullanmadan tencereyi yıkadım tabi fakat mısırlar siyahlaştı ertesi günde mısırlar ve içindeki su baya siyah oldu . Sebebi nedir ilk kullanımda sizlerdede oldumu ? Normalmı bu ?

Bu düdüklüyü bende kullanıyorum, hiç memnun degilim en fazla on kez kullandım, içi simsiyah oldu, bunun için ayrı bir temizlik maddesi almam lazım galiba ve lastigide hemen bozuluyor, bu kadar paraya degmezmiş, yaklaşık yüz elli euro kadar ödemiştim.

Hanımlar dün ilkkez kullandım 4,5 lt olanı , mısır haşladım .
Kullanmadan tencereyi yıkadım tabi fakat mısırlar siyahlaştı ertesi günde mısırlar ve içindeki su baya siyah oldu . Sebebi nedir ilk kullanımda sizlerdede oldumu ? Normalmı bu ?
Benim tencerenin içide simsiyah oldu, onun için ayrı temizlik maddesi gerekliymiş böyle saçmalık olamaz.

Bana öyle birşey diyen olmadı :KK66:

İlk kullanımdan sonra geçti canım :KK66:

Altı çok kısıkla pişiriyor bu düdüklü .

Kötü tarafı sesi olmadıgından sürekli beklemek durumundasın, unutursan :KK43:.
On kez pişirdim, siyahlaştı temizlik maddesini alıyım paylaşırım canım.

Canım alıp koydum dolaba sùrekli kullanmadım, bu sene fark ettim birden oldu, bir sorayım ama sanmıyorum alacaklarını Almanya dayım ben.

Hâlâ soru sorabiliyır
4,5 lt lik düdüklü alıcam.
tefal clipso, fissler blue point, fissler magic comfort, fissler vitavit comfort arasında kararsızım. siz olsanız hangisini alırdınız?
arkadaşlar selam ben yeni katıldım fissler tencere düdüklü vs hakkında 1 yıl eğitim aldım istediğiniz soruyu sorabilirsiniz

Bitterrr
Fissler düdüklü tencerenin çok farkli versiyonlari var..Aradaki farkları bilmiyorum...Evde kullanim için hangisini önerirsiniz...
Ya da tencerelerin özelliklerini yazmanizi rica etsem..

arkadaşlar selam ben yeni katıldım fissler tencere düdüklü vs hakkında 1 yıl eğitim aldım istediğiniz soruyu sorabilirsiniz
Ben asla kullanmadım. Servise götürdüm yeni aldığımda. Abla ateşini iyi ayarla dedi. 10 defa kullanımda 2 tanesi tuttu.diğerleri tutmadı, kıyı da okuyorum, sapında buhar çıkarsa v.s hepsini yaptım olmuyor, Taç mrka benzeri markasz düdukluleri çok RahaT kullanıyorum,

X