İmunex kullanan var mı?

isemk

poyraz
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
11
0
42
slm arkadaşlar benim oğlum 2,5 yaşınya bi arkadaşım aynı yaşıt oğlu için imunex kullanıyor.bağışıklık sistemi için almıştı ve iştahının açıldığını söylüyo siz ne dersiniz.içinizde kullanan varmı?

a.s.Bana dr verdi epey vardı içinde kullandım ama iştahımı etkilemedi. Ama küçüklere ne yapar bilemiyorum.:uhm: Bende de ne faydası oldu anlayamadım zaten.kafamçokkarıştı

bir arkadaşım çocuğu için kullanıyor imunexi
çok memnun.henüz küçük olduğu için ve okuldaki 2. yılı olduğu için bağışıklığınnı arttırıp,hastalanmasını engelliyo
ayrıca eşim de kullanıyo
bu yıl maalesef ağır zaatürre geçirdi kendisi ve doktorumuz ona imunex verdi.her gün kullanıyo 1 tane
umarım gerçekten işe yarar

sevgiyle

ayyy çok sağolun arkadaşlar hemen yarın alıcam.birde balık yağı kullandınızmı ben oğluma hiç kullanmadım balıkda yemiyo oceon diye balık yağı varmış ondanda alcam.siz hiç kullandınızmı?

Ağzımda sık sık aft çıkar diş doktorumun önerisi üzerine imuneks kullanıyorum faydasını gördüm, günde bir tane oğluma da veriyorum özellikle grip ve nezlenin sıkça yaşandığı kış mevsiminde destek olabileceğini düşünüyorum, ayrıca doktorumuzun söylediğine göre balık yağı hapı özellikle güneşin etkisinin az olduğu kış döneminde kemikleri kuvvetlendirmesi açısından günde bir adet almanın her yaş grubuna faydası var. :nazar:

Balıkyağı ben kullandım çocuklarıma BALYA idi o zaman adı. Gerçekten iştah açıp kilo aldırıyo, yalnız arkadaşın dediği gibi kış günlerinde kullanmak gerekli. Şimdi kullanmanın tam zamanı mevsim olarak..:CüvCüv:

a.s.Bana dr verdi epey vardı içinde kullandım ama iştahımı etkilemedi. Ama küçüklere ne yapar bilemiyorum.:uhm: Bende de ne faydası oldu anlayamadım zaten.kafamçokkarıştı

al bendende o kadab :)) bende anlamadım ne ıse yaradı bende :)
uyku yaptı paso uyku ıstegım gelıstı kullandgm dönemde lülülülülülü

immuneks'in, küçük yeğenimde bayağı faydasını gördük, özellikle hasta olduğunda daha kısa sürede toparlanıyor, yalnız biz kapsülü, yemeğinin üzerine serpiyoruz, rahatça kapsülü yutamaz diye.

valla bende imuneks değilde immuzinc şurup veriyorum bağışıklık güçlenmesi için bi kış sonunda vermiştim rahat geçirmiştik mevsim geçişini şimdi yine veriyorum inşallah faydasını görür çocuğum..bu ilacı bitirdikten sonrada balıkyağı vereceğim inş.

*** bende bir dönem malesef kendime hiç bakamadım aşırı yoruldum

ve zannederim bu sebep yüzünden sık sık mantar enfeksiyonu geçirmeye başladım.

dr tavsiyesi ile bu ilaca başladım şu an için kendimi iyi hissediyorum

henüz 10-12 gündür kullanıyorum. Aynada bile kendimi daha canlı pozitif enerjik görmeye başladım.

Bakalım hayırlısı , uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum.

bende 3 yasındakı kızıma senedır donusumlu olarak ımmuzuc ıcırıyordum. fakat doktora her gidişimizde immzincı kesıyordu. kızım ay once krese baslayınca 15 gun oncesınden ılaca basladım hastalanmasın dıye malum kresler mıkrop yuvası:2:
doktoru yıne kestı. bu kez canıma tak ettı ve doktora sordum genelde gerek yok deyıp kesıyordu.
cok üzücü ama doktorun dedıgı şu:
gecen ay gttıgımız semınerde prof. hocalarımız kullanmamamızı söyledı, genıs zamanda ıyı gelıyor (-ki kesinlikle cok ıyı gelıyor korkuyo), gelecek zamanda cocukların bagısıklık sıstemını etkıledıgı ıcın kanser rıskı tasıtıyor..

X