Nakış kurdela nakışı desen ler

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.
tijeen cim, kendi desenlerinin modellerinide bekliyoz ona gore kaydirigubbakcemile5 bak oraya yazali baya oldu, bu arada neler icat ettin sen allah bilir kaydirigubbakcemile3 saklamaaa sositososito

tijeen cim, kendi desenlerinin modellerinide bekliyoz ona gore kaydirigubbakcemile5 bak oraya yazali baya oldu, bu arada neler icat ettin sen allah bilir kaydirigubbakcemile3 saklamaaa sositososito

kıs valla saklamıyom ama sanırım sen nerde yayınladığımı farketmedin kikikiiki
Kendi El Emeklerimiz - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU
bu linkde hem benim hem de diğer arkadaşların yayınladığı el emekleri var
çok güzeller mutlaka bakmalısın

ay özür yaaa valla farketmişsinde ben yeni gördüm yorumlarını kikikii

selam kızlar bende kurdale nakışı yapıyorum.havlu,canta,kırlent takımı vs yaptım.sizlere yaptıklarımı gösterebilirim.tabi isterseniz.ama nasıl resim konuyor siteye? selamlar

selam kızlar bende kurdale nakışı yapıyorum.havlu,canta,kırlent takımı vs yaptım.sizlere yaptıklarımı gösterebilirim.tabi isterseniz.ama nasıl resim konuyor siteye? selamlar

slm canım tabii bizimle paylaşmanı isteriz her gün yeni bşi öğreniyorum burda paylaştıkca hem bilgimiz artıyo hem de hayal dünyamız gelişiyor (şahsen benim öyle ikikikikii)

http://www.kadinlarkulubu.com/teknik-destek/44372-kkya-resim-eklemek-buyrun-arkadaslar.html
bu linkte resim ekleme anlatılıyor canım umarım en kısa zamanda eklersin resimleri

canım yine ben :)) sen kovacan artık beni.. fotolarda sorunlar var onları editleyelim konuya içerik gelsin olurmu yeni fotolar ekleyip kaynağını belirtelim.. gerekirse bende yardım edeyim söylemen yeterli.

kurdela nakışı nergis deseni;
netten alıntıdır
0cjpg.jpg

böyle iemaya bakıldığında pek bişeye benzetemiyor insan ama yapılınca harika bişeyler çıkıyo ortaya emeğinize sağlık

Bende çok sewiyorum kurdela nakışını çok gösterşli duruyor. Çeyizimin çoğunu kurdela tekniyle yaptım

X