Düşük bel pantolon yüzünden oluşan çöküntü

bende düşükbel giyiyom senelerdir..

ve aynen yan simitlerim var :KK43:((((((((((

giydim hiç bişiy yakıştıramıyom ve çoğu kıyafetimi giyemiyom

nas ıl bi çözüm lasımm yaa

sporu denedim 5 ay felan zayıfladım ama oralar aynı yine

korse gibi bişiy giydimde topluyo ama çok sıkıcı onu giymek :sinifsinif:

kesin bi çözüm lasım :gitme:

arkadaşlar ben şöyle bi çözüm buldum günde 1 saat yürüyorum ve bel kısmımı sımsıkı bi biçimde streç filmle sarıyorum aşırı bi terleme oluyo ve inanin çok fark ediyo mutlaka deneyin..ayrıca çok dar giydiimde belimi sarıorm bazen yanlar hiç göze batmıyo..tavsiye ederim..

ben yapıyorum.bir süre faydasını gördüm.ama artık bıraktım.

cnm yüksek bel sıkı iç çamaşırı giyebilirsem giy yanları sıktırdığı için çok göze batmıyor zamanla da şekle girer

Düşük bel beli kalınlaştırabiliyor resmen. Aslında yüksek belli kotlar 80 lerden kalma bir ezik gibi gösterebilir en güzeli normali.

ben giyim bölümü okuyorum öğretmenim de söyledi , düşük bel giyinmek vücut kıvrımlarını bozuyor..erkeğe benzetiyor eskiden kadın hep korse kullanırmış o yüzden belleri incecikmiş

bende düşük bel pantolon giyerim ama mesela evin içinde yüksek belli iç çamaşırı, korse falan giyerim.
bide eğer çok düşük belli giyeceksem onun altından bazen korse bazende yüksek belli bayan boxer giyerim. benim simidim falan yok belimin kenarında.
yani beli sıkı tuttuktan sonra düşük bel giyilebilir. bide çok dar almayın kotlarınızı. onunda etkisi var.
çok dar olunca beli sıkıştırıyo. orda iz kalıyo zamanla buda orda bölünmeye yol açıyo.

evet evet ben de fark ettim bunu daha önceden ama emin diildim kot yüzüne mi oluo die eyvahedigeldismile
ama artık uzun süre kotun içinde kalmamaya dikkat ediorum

evet yaa cok dogru uzun süreli giydiğinizde vücut o sekli alıyor akannehir

bende düşük bel giyiyorum ama
bunu aldığınız mağazalarda söylemeleri lazımdı çok dar ise
zaten benim giydiklerim ya bol düşük oluyor yada çok sıkı olmuyor sevmiyorum çok darı =))

hepsimarkette.com/products/Brocade-Strapless-Korse-&-K%C3%BClot-Tak%C4%B1m.html
Ben böyle bişey buldum şu sitede ama beden için L-XL ve Yok diye seçenek var büyük olduktan sonra korsenin bi anlamı olmaz sanırım,yok derken acaba çokmu küçük demek istiyolar bedensiz giysi olur mu yaw fisfisfis

Ben de zayıf olmama rağmen bel çevrem aşırı çökük ve çok kötü gözüküyor. Bacaklarım bile kısa gözüküyor ne yapmalıyım? Henüz genç olduğum için bir düzelme olabilir mi?

Sırf bu düşük bel ve skınny jeanlerden gına geldiği için giymiyorum yıllardır.o yüzden simit oluşmadı vücudumda😗

Ben hep düşük bel giyerim yıllardır ama ne çöküntüm var ne simitim:nazar:.Şaşırdım çöküntü vs oluşanlara açıkçası :KK31:

O çöküntüler nasıl geçicek bilmiyorum vallahi :) düzelten var mı kızlar büyük bir gelişme fln.. :KK31::KK14:

Son düzenleme:
X