Düşük bel pantolon yüzünden oluşan çöküntü

tmm cnm bakıım sağol ben çıkamadım kac gundur yrn kesın cıkıp korse felan alıcam bakalım ınş gider onlar=(

kıslar yaww bu sorun bndede varhatta okadar yer yaptıki ne giysem direk oraya yerleşio napıcaz korse iimidir diosunuz denicem bnde başka çare yok sporla erimes bunlar:KK43:(

ben hepp dikkat etmişimdir eski fransız filmlerinde kadınlar bellerini ipli bir korse ile sıkıyorlar elbiseler hep öyle ve fizikller tam kadın şimdi bakıyorum herkeste kalın beller zayıflarda bile düşük bel madurlarıyız yani dediğim ipli korseler çok işe yarıycaktır bence ama ben çok aradım bulamadım normal korse takıyorum ama ondan nerelerde bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim

ipli korse nasıl oluyor ilk defa dudum arkadan bağlananları mı diyosun cnm? ben yüksel bel dar çamaşır aldım şu an orayı sıkıyor korse buldum ama çok sertti rahat edemem diye almadım zarar verirse diye düşünüyorum birde günde 50 kere bacaklarım kapalı şekilde yanlara doğru eğilliyorum umarım işe yarar çok çirkin duruyor sanki fazlalıklar varmış gibi

evet arkadan sıkılan korseler bulamıyorum yaşadığım yerde bulamadım istnbl falan gidersem bakıcam işe yarıycağına eminim düşük beller nasıl mahvettiyse ipli korsede öyle toparlar umuyorum senin ipli çamaşır dediğin nasıl ve markası ne bende bakıyım

hımm onlardan bende bulamam buralarda ya ama onlarda zarar verirse diye korkuyorum bak cnm benimkine benzer koyuyorum benimki ilki gibi ama ikncisi daha iyi olur gibi geldi olmassa bakayım bulabılırsem ondan alayım biraz önce ölçtüm o fazlalık gibi olan yerleri 85 geldi belimde 64 bakalım belimde incelecek mi
17174095.png
kl2.jpg

hımm onlardan bende bulamam buralarda ya ama onlarda zarar verirse diye korkuyorum bak cnm benimkine benzer koyuyorum benimki ilki gibi ama ikncisi daha iyi olur gibi geldi olmassa bakayım bulabılırsem ondan alayım biraz önce ölçtüm o fazlalık gibi olan yerleri 85 geldi belimde 64 bakalım belimde incelecek mi
17174095.png
kl2.jpg

canım bu koyduğun resimdekiler çamaşır şeklinde ben tam göğüs altından pantolon beli hizasına kadar arkadan bağcıkları olan sıkılınca toparlayan bişey arıyorum fransız filmlerindeki gibi bir zararı olcağını düşünmüyorum o kadınlar harika ben öyle istiyorum incecik araştırcam bulursam koyarım resmini

ama ikinci resim mantıklı olmazsa bundan alıyım ben

Kıslar benimde simitçiklerim var -tatlicadiarzu- Ben 2 aydır korse giyiyorum.Ama bağlamalı değil, normal korse.Göğüs altında başlıyor, ve şort gibi yarıda bitiyor.Hem sıcak tutuyor, hem de sıkıyor.Gerçi wc işi olunca zor oluyor kaydirigubbakcemile3
Bir de akşamları 100 kez sağa sola hareket yapıyorum viledanın sopasıyla hihoyyyt
Bir incelme oldu evet, belim incelmeye başladı.Yaza kadar azimliyim, faydasını gördükçe daha bırakamayacaksınız inanın..Sporsuz hiçbir ilerleme kaydedemeyiz unutmayın kaydirigubbakcemile2

17174095.png
kl2.jpg

kıslar bunlar bnce hiç hoş deil farkındaysanız giydimizde bu sefer basenlere doru bi sıkma olucak biz o resmdeki manken gibi olmadımız için ve basen çıkıcak pantalonda bile beli olucak bu çıkıntılar giydimizde...bunun hem belden hemde aşadan uzun olması çok daha sağlıklı ii olur bizle iin kaş yapalım derken göz çıkarmayalım..

bende yürüyüş ve egzersiz yapıyorum beninde simitlerim senin gibi azelya ama korseni hiç çıkarma düşük beller nasıl mahvettiyse korsede toplar inan buna

bende yürüyüş ve egzersiz yapıyorum beninde simitlerim senin gibi azelya ama korseni hiç çıkarma düşük beller nasıl mahvettiyse korsede toplar inan buna

Evet tatlım haklısın.Ayrıca bir faydası daha var..Akşama kadar korsenin içinde olduğum için yediğim yemekler azaldı.Korse karnıma basınç uyguluyor ve sıkıştırıyor, çok yemeye başladığımda daha da sıkıyor yemeyi kesiyorum kaydirigubbakcemile3

benmde fizigim pınar altug un kı gibi kilo aldıgımda yaglar direk bel bolgeme toplanıyor simit gibi oluyor .
bu korse fikri aklıma yattı gogus altına kadar olanlardan alyım bi tane de yazakadar incelicek mı bi deniyim

Evet tatlım haklısın.Ayrıca bir faydası daha var..Akşama kadar korsenin içinde olduğum için yediğim yemekler azaldı.Korse karnıma basınç uyguluyor ve sıkıştırıyor, çok yemeye başladığımda daha da sıkıyor yemeyi kesiyorum kaydirigubbakcemile3

evet canım çıkarma ve duruşuda düzelticeğine eminim hani hepimizde omuzların yere bakma durumu hiç sevmem kadını duruş gösteriyo bakalım sonuçlar ne olcak

benmde fizigim pınar altug un kı gibi kilo aldıgımda yaglar direk bel bolgeme toplanıyor simit gibi oluyor .
bu korse fikri aklıma yattı gogus altına kadar olanlardan alyım bi tane de yazakadar incelicek mı bi deniyim

dene canım dene olcaktır faydası zararıda olmaz zaten

ben korse giydiğin zaman mideyi ve bağırsakları sıktığı için zararlı olduğunu duymuştum o yüzden cesaret edemiyorum. ay o iplilerden olsa alalım valla nası güzeller o zamanın hatunları bir de şimdikilere bak onlar maşallah fıstıkmışş kadın dediğin öyle olmalı başarıcazzz

bende yuksek bel bulamıorumyıllardr gıydıgım dusuk belden hıc olmayan yanlarım cıktı ne yapcm bılmıo

sende yüksek belli çamaşır ya da korse felan tak cnm

Arkadaslar bende eskiden giyerdim dusuk bel ama pek abartmazdim cunku ben cok SIKI giyinmezdim daima cool ve relax bol jeanleri giydigimden zararini gormedim .Bilmiyorum belki haberiniz vardir yoktur tabii reklam gibide olmasin ben reklamlarda bir kot gordum onu alcam .Kalcalari kaldiriyor karinlari duzlestiriyor yandaki simitleride unutabiliriz yani sonucta gorunusu degistiriyor daha ince gorunum yaratiyor 1 - 2 beden kucuk gosteriyor hihoyyyt

ben görmedim o reklamı jeanin markası nedir özelden msj atarmısınız merak ettim

bu düşük beli icat ettiklerinden beri sağlığımız bozuldu.yüksek bel de bulunmuyor hali ile...

X