Sprem Sayısını ve Kalitesini Artıran Cakşır Suyu

E

EU3

Ziyaretçi
Sprem Sayısını ve Kalitesini Artıran Cakşır Suyu

ÇAKŞIR KÖKÜ SUYU

Çakşır; yurdumuzun güney (genellikle Hatay) bölgesinde bolca yetişmektedir. Bu bitkinin meyvelerini bölgede bolca yiyen keçi ve koyunlar; bol miktarda ikiz ve üçüz doğurmaktadır. Bunu gören Alman ve Amerikalı bilim adamları bu bitkinin bileşimini araştırmaktadır. Bölgede afrodizyak ve sperm artırıcı olarak kullanılmaktadır. Çakşır'ın köklerinden su buharı distilasyonu ile damıtılmış çakşır suyu elde edilmektedir.

Bilinen bir yan etkisi yoktur. Sperm artırıcı özelliği için minimum düzenli olarak 5 Litre tüketilmesi önerilir.

Kullanımı ;

Yemeklerden 20 dakika önce 1 kahve fincanı içilmesi tavsiye edilir.

Çakşır yağrak ve çiçeklerinden modern distilasyonlarla elde edilmiş çakşır aromatik suyudur.

İçindekiler ;

Çakşır - Ferula Elaeochytris

Etkileri ;

Anında ereksiyon kuvveti vermeye yardımcı olur
Cinsel kuvveti olağanüstü arttırmaya yardımcı olur.
İktidarsızlığı gidermeye yardımcı olur.
Cinsel ilişki sayısını arttırmaya yardımcı olur.
Doğurganlık etkisi sağlamaya yardımcı olur.
Sperm sayısını yükseltmeye yardımcı olur.
Spermanın kalitesini arttırmaya yardımcı olur.
Cinsel ilişkideki stresi , korkuyu ve tedirginliği yok etmeye yardımcı olur.
Erkeğin kendine olan güveninin artmasına yardımcı olur.
Çiftler arasındaki cinsel mutluluğu maksimum düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

Kimler Kullanabilir ;

%100 doğal olduğundan dolayı CİNSEL SORUNU OLAN VEYA OLMAYAN HER ERKEK TARAFINDAN RAHATLIKLA kullanılabilir.
İktidarsızlık çekenler, ereksiyon problemi olanlar, dengesiz beslenme sonucu cinsel yetersizliği bulunanlar, cinsel birleşme sırasında stres ve korku yaparak ereksiyon olamayanlar, cinsel ilişki sayısında yetersiz olanlar, cinsel ilişki süresinde yetersiz olanlar, sperma sayısı eksik olanlar, yaşı ilerlemiş cinsel birleşme isteyen ama yapmakta zorluk çekenler ve cinsel problemi olanlar tarafından rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca cinsel yaşamında bir problem olmayan ancak cinsel yaşamını daha güçlü ve daha da yüksek hale getirmek isteyen, cinsel bakımdan sağlıklı gözükenler de rahatlıkla kullanabilir.
VALLA BEN KÖKÜNÜ VE SUYUNU BULAÖADIM ÇAYINI ALDIIM...ÇAYIN POŞETLERİNİ KESİP 1 KASE BALA ÇÖREKOTUYLA KARIŞTIRIP MACUN YAPTIM EŞİMLE BERABER KULLANIYORUZ.NE OLUR HEPBERABER DENEYELİM..allahın izniyle fayda göreceğiz.

çakşır otu yaz (google )görsellerde ara butonunu tıkla 10 tl ye çakşır kökü suyu siparişi veriliyor
inşallah faydasını görürsünüz

biz gecen gun aldık kullanmaya basladı eşim bakalım inşallah faydasını görürüz

arkadaşlar bende kökü var oınu kaynatıpta mı içiriyoruz

selam kızlar bende geçen doktora gittim kendim için sormuştum yumurta oluşturucu bişeyler önerirmisiniz diye oda sen ilaç kullanıyosun gerek yok dedi eşim için bu çakşır kökünü söyledi kullan dedi daha bugün aldık düzenli kullanırsan gerçekten işe yarıyomuş eşimde bi sorun yok ama doktor önerdiği için kullanıcaz inşallah faydasını görürüz

caksir.jpg

ben çakşır suyu aldım aktardan değişik bi tadı var karanfilli kokuluacı bi tat terettüt ettim açaba tadına bakan varmı bu suyun ben sahte olmasından korkuyorum kocama bişey olmasın internette bi firmanınki 30 ytl ben 10 ytl aldım

X