Yardım bende zayıflamak istiyorum

emine79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
7
0
44
BEN 29 YAŞINDAYIM 1.65 BOYUM KİLOM 79.2 OĞLUM VAR BİRİ 6 BİRİ 2 YAŞINDA.59-60 KİLO CİVARLARINDAYDIM..YARDIMCI OLUN MORAL VERİN O KİLOLARI GÖRMEK İSTİYORUM TEKRARÇok üzgünüm çoook

ahhh ahh herkesin derdi kilolar!!!!!
senin en büyük dostunda düşmanında yine sensin..
yersen kendine kötülük yapacağını ve her lokmanın geçici zevk olduğunu düşün zaten yemezsin.. 1 kalori 30 adımda yakılırken en kıytırık tatlı en az 250kalori hesapla ve yemek ye bundan sonra..

doğru söylersin canım bazen çok iyi gidiyor ama bazende ipin ucu kaçıyoooo..ama kesin vermeliyim

canım zayıflamanın en sağlıklı şekli metobolizmayı hızlandırmak ve biraz daha hareketli olmaktır.
düşük kalorili yiyeceklerle kendine bir menü hazırla.lifli gıdaları tercih et. günde 6 öğün ye ama ara öğünlerde 1 porsiyon meyve bir kase yağsız yoğurt tüket.
kalsiyum yağ yakmaya yardımcıdır.lıght ürünlerde calsiyum oranı daha yüksektir.
gün içinde en az 2 litre su içmelisin. bol hareket etmelisin.
yemeklerini küçük lokmalar halinde ve bol çiğneyerek yemelisin.
akşam 6'dan sonra sadece bir porsiyon meyve ya da bir bardak tarçınlı light süt içebilirsin.özellikle gece yatmadan içilen tarçınlı light süt hem yağ yakmaya yardımcı hem rahat bir uyku sağlıyor.

herşeyden önce kesin kararını vermeli iradeni korumalısın. kararınla mutlu olmalısın.
hadi bakalım güzel haberlerinide verirsin burdan bize:))

canım diyet gruplarına katılabilirsin her gün yediğini yazmak seni frenler
arkadaşların kilo veririken sen vermezsen hırs yaparsın
bide iştahını kontrol edemiyorsan her yemekten 10 dakika önce 1 çorba kaşığı kadar dere otu ye.ibrahim saraçoğlunun tavsiyesi daha erken doyduğunu hissediyormuşşun.böyle iştahını kontrol edenler ve zayıflayanlarda var.ama önce karar ver en önemlisi bu.
ben 52 ile evlendim 2 ay içinde iğnelerden 58 oldum 58 ile hamile kaldım 80ile doğum yaptım .eve geldim yine 80 dım ki boyum 1.55cm.oğlum 14 aylıkkan emzirmeninde verdiği fayda ile 61 oldum hemde hiç birşey yapmadan.ama ne zamanki depresyopn ilaçlarına başladım 72 oldum.düşün boyuma göre nasıl gözüktüğümü.ilaçları bırakınca 17 ay önce 3.gruba katıldım.bu kadar zamanda verdim aldım verdim aldım ama asla yılmadım.yemekle aram yok benim zaten bu yüzden kıtlık modundaydı metobolizmam kullanmadığım zayıflama ilacı kalmadıhiç biri gram bile verdirmedi..ama benim uyguladığım bir çay var onlar vermeye başladım.sonrasında dahada hırslandım şimdi yürüyorum fırsat buldukça.niyetim hazirana 52 olmak.inşallah sende istediğin kiloya inersin. burası çok güzel bir site faydalanacağın o kadar tarif varki.ve çok güzel kilo verenler var. 40 kilo veren var.sen niye başarmayasın.önce kendine güven.ben ki zayıflamaya başladım elbet sende başarırısın.

bide iştahını kontrol edemiyorsan her yemekten 10 dakika önce 1 çorba kaşığı kadar dere otu ye.ibrahim saraçoğlunun tavsiyesi daha erken doyduğunu hissediyormuşşun.böyle iştahını kontrol edenler ve zayıflayanlarda var.ama önce karar ver en önemlisi bu.
ben 52 ile evlendim 2 ay içinde iğnelerden 58 oldum 58 ile hamile kaldım 80ile doğum yaptım .eve geldim yine 80 dım ki boyum 1.55cm.oğlum 14 aylıkkan emzirmeninde verdiği fayda ile 61 oldum hemde hiç birşey yapmadan.ama ne zamanki depresyopn ilaçlarına başladım 72 oldum.düşün boyuma göre nasıl gözüktüğümü.ilaçları bırakınca 17 ay önce 3.gruba katıldım.bu kadar zamanda verdim aldım verdim aldım ama asla yılmadım.yemekle aram yok benim zaten bu yüzden kıtlık modundaydı metobolizmam kullanmadığım zayıflama ilacı kalmadıhiç biri gram bile verdirmedi..ama benim uyguladığım bir çay var onlar vermeye başladım.sonrasında dahada hırslandım şimdi yürüyorum fırsat buldukça.niyetim hazirana 52 olmak.inşallah sende istediğin kiloya inersin. burası çok güzel bir site faydalanacağın o kadar tarif varki.ve çok güzel kilo verenler var. 40 kilo veren var.sen niye başarmayasın.önce kendine güven.ben ki zayıflamaya başladım elbet sende başarırısın.

SENDE EPEY UĞRAŞMIŞSIN.DOĞRU SÖYLÜYORSUN.BENDE İLK OĞLUMDA 90 KİLO OLDUM AMA 1 YIL İÇİNDE 60 KİLOYA İNDİM AMA 2.OĞLUMDAN SONRA DAHA VEREMEDİM.19 AYLIK OĞLUM.AMA BENDE BUGÜN CİDDİ BALADIM VE SİZE YAZICAMmirmirmirmir

canım zayıflamanın en sağlıklı şekli metobolizmayı hızlandırmak ve biraz daha hareketli olmaktır.
düşük kalorili yiyeceklerle kendine bir menü hazırla.lifli gıdaları tercih et. günde 6 öğün ye ama ara öğünlerde 1 porsiyon meyve bir kase yağsız yoğurt tüket.
kalsiyum yağ yakmaya yardımcıdır.lıght ürünlerde calsiyum oranı daha yüksektir.
gün içinde en az 2 litre su içmelisin. bol hareket etmelisin.
yemeklerini küçük lokmalar halinde ve bol çiğneyerek yemelisin.
akşam 6'dan sonra sadece bir porsiyon meyve ya da bir bardak tarçınlı light süt içebilirsin.özellikle gece yatmadan içilen tarçınlı light süt hem yağ yakmaya yardımcı hem rahat bir uyku sağlıyor.

herşeyden önce kesin kararını vermeli iradeni korumalısın. kararınla mutlu olmalısın.
hadi bakalım güzel haberlerinide verirsin burdan bize:))[/

BİLGİLER İÇİN SAĞOLASIN.TARÇINLI SÜTÜ DUYMAMIŞTIM DENİYECEĞİM BUGÜN ÇOK KARARLI BAŞLADIM.EN ZORUDA AKŞAM YEMEMEK :KK43: BAŞARICAĞIM İNŞALLAH

hadi cnm devammmmmmmm tatlım.. bozma akşamları bol bol bitki çayı içersen yeme isteğin yok olur çok acıkırsanda bir tane elma ye cnm..

cnm hangı cay yazarmsın

X