Cilt Beyazlatma

sekerkiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
2.523
35
cilt rengini kalıcı olarak bayazlatack bişey varmı acaba expigment kullanıyorum ne kadar faydalı olur bilmiyorum tretinle birlikte beyazlatma hapı duymuştum ilgilenen varsa yazzsın lütfen

domates ve unu karıştır suratına haftada 3 kere uygula cilt beyazlatıyormuş

expigment kremini kullandıgında cildin 1 kat soyuldumu sanırım lekeler için bir krem beyazlaştırmaz sadece cildi arındırır canım

cildin rengini peeling yaparak açtırabilirsnz ama tkrr eski haline döner ve bu açılma da cildinizin renginden en fazla 1ton beyaz olur. peelingin çok sık yapılması da sağlıksız bi durum. ağız yoluyla alınan ilaçlar karaciğeri mahfedio tavsiye edilmio yani.. esmerseniz kıymetini bilin bence :)

arnavut kremiii: )) ananemm gelin aldıı esmer bi gelindii kadını beyazlattıı sonra zavallıyı ama dişler için tehlikelii nekdr beyazlamak istyosunkii??

volvoxx bu arnavut kremi dediğin şey aklık mı? bir de beyazlatma dışında ciltteki lekelere iyi geliyor mu bir bilgin var mı?

expigmenti hiç tavsiye etmem. ben kullandım hem yüzüme hem kollarıma. ama yüzümde ve kollarımde küçük küçük su dolu sivilcelerle doldu. Su çiçeğinin küçüğü gibi.Kıpkırmızı oldu. Geçmeyecek diye çok korkmuştum. ıki haftada ancak kızarıklık geçti.

Neden beyazlatmak ıstıyorsun ? Çok mu sıyah vucuduna gÖre

kızlar ben yatmadan önce yüzüme süt sürüp yarım saat bekletip yıkıordum bunu her iki güne yaparsanız gercekten beyazlık elde ediorsunuz..bende olduu

esmeim amam yüüzm dahahkoyu o yüzden beyazlamak istiorm

arap kızını sakın kullanma sivilce yapıyo mafediyo yüzü birşeye yaradığıda yok sen bilirsin yinede

benimde yüzüm vücuduma göre daha esmer
bu ilaçları kullanıp faydasını görenler var mı???

arkadaşlar arapkızı nı kullanmıştım ben.kullanmıştım derken 1 kere alıp nası olduğuna baktım ve çöpe attım resmen margarin gibi bişe sırf yağmış gibi geldi bana sürünce sadece hortlakmış gibi bi beyazlık verio yıkayınca geçio.gereksiz bişe yani.expigmenti de kullandım cildi aşırı derecede soyuyo dışarı çıkamazsınız yani hastalıklı gibi görünüosun.ve ben pek faydasını da görmedim çenemdeki lekelr için kullanmıştım

Cilt rengi ile bariz oynamalar cilt kanserinin en tehlikesi olan melanini getirir örnek :m j

X