Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç İle Koç Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Yürümesi oldukça zor bir iliski. Yengeç Zodyak'taki ilk su burcu dolayisi ile su burçlarinin en hassasidir. Sefkat, ilgi, sicaklik, özen ve güven duygusu arar. En ufak bir elestiride bile incinebilir. Yengeç için önce evi, ailesi gelir, Koç için ise önce yeni is tesebbüsleri gelir. Koç ateş burçlarinin birincisidir, hayat dolu, gürültücü, küstah, saldirgan ve düsüncesiz olabilir. Onunla tartistiginiz zaman kazanmak için her seyi yapabilir, sizin duygulariniz ve egonuzu incitebilir. Koç acimasizdir, asiriya kaçabilir, Yengeç ise zaten alingandir ortada bir sey yokken bile üstüne alinma huyu vardir. Zorluklar burada bitmiyor. Yengeç olaylara daha geç tepki gösterirken, Koç aninda tepki gösterir. Tartisma sirasinda Koç sözleri ile sizi yerden yere vururken agzinizdan hiç laf çikmayabilir. Koç dogrucu ve açik sözlüdür, Yengeç ise adimlarini önceden hesaplayarak zigzaglar yapar. Koç bunu aldatici ve içten pazarlik olarak, Yengeç ise incelik olarak degerlendirir. Yengeç evliliginde, ev hayatinda ve çocuklari ile dengeli bir hayat isterken Koç adrenalinle dolu yasamayi sever. Koç insani askta heyecanini kaybetmis ise bunu hemen baska yerde aramaya baslar. Koç ile seks basta çok heyecanli olsa da bu size yetmeyecektir. Sizi siz oldugunuz için derinden seven, içten bir beraberlik istersiniz. Koç ise aranizda bu bag olusana kadar bile yerinde duramayacaktir. Onun ates oldugunu ama ayni zamanda sicakliktan yoksun oldugunu fark edeceksiniz. Koç'tan fazla ilgi beklemeyin onun yapacak çok isi vardir. Herkesle yakindan ilginenen ve karsiligini bekleyen Yengeç, Koç'tan ilgi göremeyince mutsuz olacaktir. Bir ihtimal bu iliski yürüyebilir ama çok ugrasmaniz gerekecektir. Koç'tan vazgeçmek istemiyorsaniz dogum haritanizi çikartip detayli olarak inceletin, belki uyumlu baska gezegenler vardır

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
ben koç burcu eşimde malesef vyengeç ama 3 yıllık evliliğimiz 7 yıllıkta beraberliğimi var ama gerçekten yengeçle evlilik çok zor bunu başarabilene bravo diyorummmm(kendimede tabiii):))))

Eşim yengeç bende koç burcuyum. 4 senelik flört gayet rahattı.Ama evlilik gerçektende çok zor.Bende kestane gibi başarabilenlere bravo diyorum. ( kendim ve kestaneyede opuyorumnanaktan )

koçlarla normalde arkadaşlık bile yapamam. saçma sapan şeylerde seni yönetmeye çalışırlar.şutarafagitti

koçlarla anlaşmak zor bence de. ilk başta fena gitmiyor ama yakın arkadaş olmaya başlayınca çok çatışmaya başlıyorsun. sürekli bir dediğim dedik haller,bir yönetme çabaları falan... en anlaşamadığım burçların başında geliyor koçlar

ben yengeç eşim koç.6 seneyi bitrcez nerdeyse ve kocamı ilk günkü gibi seviyorumçok ii anlaşıyoruzhayatta beni onun kadar ii anlayan kimse olmamıştır.:asigim:Şeniz

gerçekten zor. eski sevgilim yengeçti, ben koç. 3 yıl ççıkarken baya tartışmalar falan oluodu genelde benim dik kafalılığım yüzünden:) o uysaldı, uyumluydu ama 3yıl sora beklenmedik taş baş yarar hesabı aldatıp noktayı koydu.

etrafımda da var, seviyolarsa anlaşırlar bence ama yengece daha da güvenmem ben..

koçlarla münakaşaya girmek imkansızdır o yüzdne biraz daha alttan alıp hıhı diyip geçicek rahat tipler ancak onlara göre diye düşünüyorum. sanırım o yüzden yengeçler biraz güçlük çekiyolar

Koç ateş burçlarinin birincisidir, hayat dolu, gürültücü, küstah, saldirgan ve düsüncesiz olabilir. Onunla tartistiginiz zaman kazanmak için her seyi yapabilir, sizin duygulariniz ve egonuzu incitebilir. Koç acimasizdir, asiriya kaçabilir, Yengeç ise zaten alingandir ortada bir sey yokken bile üstüne alinma huyu vardir. Zorluklar burada bitmiyor. Yengeç olaylara daha geç tepki gösterirken, Koç aninda tepki gösterir. Tartisma sirasinda Koç sözleri ile sizi yerden yere vururken agzinizdan hiç laf çikmayabilir.

Cok dogru...
Bundan nefret ediyorum iste her kavgamiz benim susup onun hakaretlerini dinleyip aglamamla bitiyor... Kendisi unutup geciyo sinir patlamasi yasadiktan sonra ben icimden atamiyorum.. Sonrada yasadiklarimi icimde tuttugum icin kinci oluyorum.. Kinci degilim sadece kirginim!!! Bunu anlamak bu kadar mi zor:KK14::KK57:

koç erkeği yengec kadınını yaşlandırır.hayatını cürütür.çenesiyle canını yer.

diyelim ki kavga ettiniz.koç erkeğinin olası tavrı şudur: sen bana 09:17 de bunu söyledin ben de sana o yüzden 09:36 da bunu söyledim.çok ayrıntıcıdır.BENCİLdir.

benim kocamda koç ve beni ağlatmayı çok iyi başarıyor
ben üzüntüden kendimi yerken
o ağladığm şeyin sebebini bile unutuyor..
hatırlasada...çok baside alıyor
çok insafsız bu koçlar çok:KK47:

bizde de tam tersi.
ben koç bayanıyım eşim yengeç.
kavga değilde tartışmalarımızda ben alttan alırım haksızsam eğer. haklıysam susamam.
eşim burada koç için saydıklarınızı yapar yengeç olmasına rağmen.
evet koç olarak unutmam bana yapılanı fakat hemen kısas yapmam. zamanı gelince de affetmem.
eşimde o anda her şeyi söyler sonra da ben kızgınlıkla dedim der.
yani alttan alan ve hep ağlayan kırılan ben olurum.

X