Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç İle Oğlak Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Oğlak sevgiliniz hırslıdır ve kariyerine önem verir, büyük ihtimalle de mesleğinde başarılidır. Siz de bu içgüdüye sahip olduğunuz için onu onlar ve destek olursunuz. Bu iyi bir ilişki olacaktır. Oğlak sevgiliniz toprak elementidir, yani pratik, saglam ve güvenilirdir. Oğlak genelde iyi para kazanır ve parlak bir gelecege sahiptir. Büyük şirketler, holdingler, güvenilir yönetici oğlakları severler. Oğlak kazandıklarını yatırımlarla değerlendirir, sizde birikim yapmayı sevdiginizden bu konuda anlasirsınız. siz su elementi olarak bu iliskiye sezgilerinizi, duygusalliğınızı katarak onun duygusal dünyasını zenginleştirirsiniz. Yatakta birbirinize çok uyarıinız. Oğak ağrdan alacak ve size çok zaman ayiracaktir, siz de derin duygularinizla karsilik vereceksiniz. Oğlak isteki basarilari ile bir çok hayrani olsa da kaçamak yapmayacak, size sadık kalacaktir. Bu da sizin ihtiyaciniz olan güven duygusunu yaratacaktir. Siz bu iliskide evinizin ve ileride çocuklarinizin efendisi olurken, Oglak insaninin hayalindeki ev hayatini saglayacaksiniz. Oglak ise daima çalisacaktir. Onu git gide daha çok iskolik oldugunu görseniz de sikayetçi olmayacaksiniz. Size çok uygun olan Oğlak burcunu sakin kaçırmayın.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
a.s ben bir yengeç burcuyum ve oğlak burcuyla evlenmek çok güzel bişey çünkü hep burcumda çıkan ve evleneceğim kişinin burcunda oğlak çıkıyor bundan çok memnunum :KK70:

Ya ben yanlis yengecim yada bu anlatilan yengec baska bisey =).. bi kere ben isime ve okuluma herseyden daha cok deger veren biriyim. Iliskim her zaman ikinci planda kalmistir. Zaten bu yuzden bi cok kez tartismis ve zaman ayiramadigimdan oturu kavgalar dahi etmisizdir. Kafam biseye odaklandiginda, onu basarmak icin tum gucumu kullanirim, dolayisiyla diger seylere fazla enerjim kalmaz ve maalesef onemsemiyomusum gibi gozukebilirim.

Bi astrlojist benim ikizler ve yengec oldugumu soylemisti, haritasina gore boyle cikiyomus.. sanirim ben birde ikizler oglak olanina bakmaliyim :p

Son düzenleme:
Ay ne güzel kocişimle uyumluyuz burçlara göre hoş normaldede uyumluyuz :nazar: Şeniz

yengeç burcu su grubuyla daha iyi anlaşır bende yengecim oğlak burcuyla asla anlaşamıyorum

bende baska bı yerde okumustuım ya ıyı anlasırlar ya hıccc anlasamazlar dıoduu..ben allaha suukur esımle ıyı anlasıorumm

yengeç burcu su grubuyla daha iyi anlaşır bende yengecim oğlak burcuyla asla anlaşamıyorum

arkadaşa katılıyorum bende anlaşamam oğlaklarla annem ve kardeşim oğlak hiç anlaşamayız
babam ve bende yengeçiz biz babamla anlaşırız onlar ana oğul anlaşırlar biz baba kız 2 yengeç :KK8:

Bir oglaga asigim.. ama karsiliksiz. Beni ceken tek burc oglaktir, neden bilmiyorum cok kimi cekici bulduysam asik olduysam hep burcu oglak oldugunu ogrendim. Cok soguk duran erkekler ya.. ne istediklerinide pek bilmeyen bir gorunum veriyorlar.

X