Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç İle Yengeç Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Yengeç ile baska bir Yengecin beraberligi gerçek bir Romeo-Juliet aski gibi olabilir. Iki romantigin birlesmesi olacak üstelik onlarinki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yogun duygulara, sik sik içten sevgi gösterilerine, sefkate, ilgiye ve yakinliga ihtiyaçlari vardir. Sadece iliskinin en basinda degil hayatlari boyunca ayni ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmis çiçekler gibi solabilirler. Ayni seylere ihtiyaç duydugunuz için birbirinizi iyi anlarsiniz. Ikinizde evi, aileyi her seyin üstünde tutarsiniz ve çok iyi anne-baba olursunuz. Ikiniz konusmadan bile birbirinizin duygularinizi anlayabilirsiniz. Sefkatli bir bakis yada nazik bir davranisla anlasabilirsiniz. Ikinizin de yöneticisi Ay 'dir. Bu yüzden ruh haliniz sk sık degisebilir. Ayni anda karamsarliga kapilirsaniz birbirinizi teselli edemezsiniz. Bu ise bu kadar uygun bir es için ödeyeceginiz küçük bir bedel olacaktir. Dikkat etmeniz gereken bir baska konu ise geçmise olan baginiz olacaktir. Yengeçler bugünden sikayetçidirler, geçmise özlem duyarlar ve hatiralari ile yasarlar. Birinizin önceki evliliginden bir çocugu varsa onunla ilgilenmekten diger Yengeci ve çocuklarini ihmal edebilir. Bu da hassas diger Yengeci incitebilir. Yatakta ikiniz de tatli, yumusak ve ilgilisiniz. Birlikte dünyayi yerinden oynatabilirsiniz. Su elementleri beden dilini, yüz ifadelerini çok iyi algilarlar. Onun için yatakta hayranliginizi, mutlulugu ve aski çok iyi ifade edebilirsiniz. Ikinizin de sezgileri baskalarinin düsüncelerini okuyacak derecede gelismistir. Yoluna gül yapraklari serpin ve duygusal Yengece askinizi ilan edin. Sizin için en iyisi o olabilir.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
koca bir yalan ite kaka gıdıyo işte evlılık iki aynı burcta insan anlamaşaz mantık dışı bknz: ben

Bence iki yengeç bir araya geldiğinde pek romeo juliet ortamı oluşmuyo:KK1: herşey iyiken iyii süperr ama kötüyken işin içinden çıkılmıyor. Yengeç kadını güçlü kendini güvende hissedeceği bir erkek ister. Sevdiği adam için herşeyi yapar, herşeyi terk edebilir. Ama yengeç erkeği öyle değil eşi için kimseyi terk etmez en başta ailesi annesi gelir, gönlününe girmek istiyosanız önce ailesini mutlu etmek zorundasınızz:KK53: Sonra duygusal olurlarr, sen duygusal o duygusal bu koyunuu kim gütcekkk :KK1: yengeç kadını güçlü erkek ister ama yengeç erkeğii çoğu zaman kırılgan içine kapanan zayıf güçsüz bir karakter olabiliyor. Yani biraz zor romeo juliet olmaları :KK30:

:KK69::KK69:Yazılanlara katılıyorum şahsen..sevgilim ve ben bırbırımız için yaratılmışız..:KK69::89:

bencede yengeç erkeğinin yükseleninde toprak yada ateş burcu yoksa zayıf karakterli olur :) bir yengeç ve yükseleni boğa olan hatun olarak zayıf karakterli erkeği istemem :KK4:

Bence iki yengeç bir araya geldiğinde pek romeo juliet ortamı oluşmuyo:KK1: herşey iyiken iyii süperr ama kötüyken işin içinden çıkılmıyor. Yengeç kadını güçlü kendini güvende hissedeceği bir erkek ister. Sevdiği adam için herşeyi yapar, herşeyi terk edebilir. Ama yengeç erkeği öyle değil eşi için kimseyi terk etmez en başta ailesi annesi gelir, gönlününe girmek istiyosanız önce ailesini mutlu etmek zorundasınızz:KK53: Sonra duygusal olurlarr, sen duygusal o duygusal bu koyunuu kim gütcekkk :KK1: yengeç kadını güçlü erkek ister ama yengeç erkeğii çoğu zaman kırılgan içine kapanan zayıf güçsüz bir karakter olabiliyor. Yani biraz zor romeo juliet olmaları :KK30:

kesinlikle öyle... çok yorucu oluyor ve ben kendimi bu yüzden güvende hissetmiyorum... beni bir kez yarı yolda bıraktı ailesi için... bir daha bırakabilir... onu çok seviyorum ama korkulu rüyam haline geldi... doktorum depresyonda olduğumu söyledi... tedavi görüyorum şimdi... çok üzgünüm. korkuyorum. sadece burçlarla alakalı değil biliyorum ama... gerçekten yengeç erkeği zor...:KK43:

Aynı burçların cok anlasabilecegini düşünmüyorum ben..

ya bence empati kurma acisindan cok mantikli gozukuyor... iki tarafta kirilgan oldugu icin birbirlerini kirmamaya ozen gosterirler ve de birbirlerini anlayabilirler gibi geliyo bana. Benim koc burcu sevgilim vardi vurdumduymaz olurlar biraz ben de kirilgan olunca bisure sonra bu kadar alingan olma demeye basladi.. Ama ailesine karsi duramama durumu kotu tabi kendimden de dusunecek olursam yengecler ailesine duskun oluyo ama bu ayni zamanda yengec erkegiyle bi yuva kurunca evine de bagli olacagi anlamina gelir yinede guzel diyorum ben :KK16:

bence de çok haklısın iki tarafın da hassas olduğu bi dönem denk geldiğinde her iki kişi de yıpranabilir ve birbirinin isteklerini karşılamakta güçlük çekebilir

X