Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç İle Başak Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Seçkin, zarif Başak çok iyi bir iletişimci ve hoş sohbettir. Kelimeleri çok iyi kullanir ve çok iyi yazi yazar. Ona çok çabuk asik oldugunuzu göreceksiniz. Siz su elementisiniz, Başak ise toprak , beraberliginiz harika olacaktir. Bazi astroloji kaynaklari utangaç yapilarindan dolayi Başagi sikici olarak tanimlamaktadir. Bu çok yanlistir, Başak tutkulu duygulari ile sizi sasirtacaktir. Özellikle sizin gibi duygusal bir esle atesli ve coskulu yönleri ortaya çikacaktir. Günlük hayatta da iyi anlasirsiniz. Başak insani, pratik, düzenli, organizedir ve sizin gibi güvenlik arayisi içindedir. Sizin gibi degişken ruh halleri olmadigindan karamsar günlerinizde size destek olacaktir. Ikinizin de evhamlari meşhurdur bu durumda birbirinize destek olamazsiniz. Neyse ki ayni zamanda endiselenme ihtimaliniz azdir. Siz üzüldügünüz zaman daha çok mideniz agrir onun ise bagirsaklari hassastir. Ikinizde agir yagli yemekler yememeli, bol sebzeli hafif yemekler yemelisiniz. Başak sabirlidir, sinirlendigi zaman bile kabalasmaz. Hesaplidir, asla savurgan degildir ve çok çalisarak basarili olur. Ahlaki degerlere önem verir, hep dogrudan yanadir, aldatmayi sevmediginden size sadik kalacaktir. Başağın tatlılığı, esprileri, ilgisi, özeni sizi çok mutlu edecektir. Onun yaninda kendinizi iyi hissedeceksiniz, bu ilişki çok iyi olacaktir.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
kesinlikle katılmıyorum bır suru basak deneyımımden sonra anladım kı arkadas olarak kalması daha dogru :) ben duygusal ılıskı ysayamam basakla zaten yemın ettım bı daha basakla olmam cok cektım basaklardan da :bbo:

arkadaşlar ben tam bı yengec burcuyum cok duygusalım sewğilim basak :) ve bana cok duygusal dawranıosun bu ara dıorrr....

napmak lazım bılemedım

oyy oyy oyy:KK69:bazen bizim narin duygusal inişli çıkışlı hallerimizi anlayamasalar da biraz da hödük olsalarda:KK20: vaz geçemiyoruz onlardan onlar toprak biz su mini mini çiçekler yetişcek:emir_bebek: yuvamızda:KK16::KK16:

Ben bu konuyu arkadaslık olarak ele aldım, normal de sununla uyumum nasıl, bununla anlasamıyorum diye düsünmemistim hic, ilk yakın arkadasım basak burcuydu, sonra kendi burcum olan ( yengec ) bir arkadasımız daha girdi aramıza, yani basaklarla da aram cok iyidir, yükselenim de basak zaten,

Yalnız yengec burcuyla hos anıları olmayan birini tanıdım ve yengec burcunun iyi insanlar olmadıgını ilk ondan duydum, eltisi yengec burcuymus, hic anlasamamıslar falan, tanıdıgı her yengec burcuna '' aaa, sende mi yengecsin ama hic benzemiyorsun '' diyordu, yengecler kötü olurlar cünkü ona göre, iyi olan herkes bu burcun özelliklerini tasımıyor yani,
:KK1:

Basak burcu mantıklıdır, calıskandır, cok pratik olurlar yengecler de tam tersi duygularıyla hareket eder, mantıklı davranamazlar dedigimde, '' yengecler mi duygusal, ben basakları duygusal biliyorum '' demisti.

Su grubunun duygusallıgını, hassaslıgını, narinligini bilmeyen yoktur herhalde, ben genel olarak söyleneni söylemistim halbuki, yoksa bana hic benzemeyen yengecler, ona hic benzemeyen basaklar gördüm.. Herseyde burca baglanmaz ki canım, aaaaaa...
:KK36::KK9:

X