çelik mi? beyaz mı?

brcncvk86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
731
0
beyaz eşyalarımı cumartesi günü alacağız.kararsız kaldığım konu beyaz mı olsun yoksa çelik mi?sizden yardım istiyorum arkadaşlar..çamaşır makinam beyaz olsun dedim ama mutfağım çelik olsun diye düşündüm..resimlerini ekliyorum ürünlerle ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum ona göre son kararımı verip cumartesi alıcam hee:1hug:a.s.

4e4v96kx3wfqctzs6j50.jpg

l2pl8o74f520hfmc77n9.jpg

cgvvshqpvbpzo86qscuc.jpg

jcv5bvusqdvg98fgwid.jpg

canım önemli olan dıs görünüşü değil içi çelik mi plastikmi bende boschtan aldım camasır ve bulasık makinemi bende celik cok istedim ama içi plastikdi o yüzden ben vazgeçtim benm aldıklarım sunlar camasır makinesi was20761tr bulasık makinemde SMS53M02EU benmkinin içi çelik senn kini bilmiyom ama alırken birde iç hacmine bak bizim eve aldık ama tabaklar sıgmıyo üst sepeti dar benm tavsiyelerim bunlar

bende bu sorunun cevabını arıyorum hanımlar...kullananlar yardımcı olabilirmi acill lütfen...gümüşten yana benm gönlm ama sizin cewappplaarda çok önemli benm içinn...

kesinlikele beyaz iz yapmıyo diyeneler bile iz yapıyo
görümceme alma dedim aldı pişman
kuzenim evleniyodu alma dedim aldı pişman
ablama aldırmadım o memnun beyaz eşyalarından

görüntü olarak hoşlar ama ben sürekli temizlerim sorun yok derseniz
alabilirsiniz mesela benim bebeğim var sürekli buzdolabın b.makinesinin
orda üzerindeki mıktanıslı şeylerle falan çok oynuyo iz derdim hiç yok

ben de çelik aldım çamaşır makinem hariç. daha kullanmadım ama anladığım kadarıyla ıslak elle tutunca iz oluyo dikkat etmek lazım.dikkatli olucaz kullanırken. ama öle normalde denedim ben parmağımı sürttüm bişi olmadı. inoks benim siemens marka

ben de çamaşır makinesi dışındakileri çelik aldım. Buzdolabı ve bulaşık makinesini arçelikten aldım,iz yapma sıkıntısı yok. Ama fırını siemens aldım ve gerçekten uğraştırıyo:KK43:

X