Nişan Tekne de nişan düğün nasıl olur?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

zuzu88

Kuş konuşsa uçarmıydı?
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
1.597
1
35
teknede nışan nasıl olur arkadarslar konuyla ılgılı fıkırlerınızı beklıyorum... kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

süper olur kesinlikle tavsiye ederim.
bizde teknede düşünüyorduk ama nişanımız kışa geldi o yüzden yapamadık

ne kadara mal olur hiç bi fikrim yok.
sonra teknede müzik nasıl olur
biz eğlenceyi oynamayı çok severiz öyle aman aman klasik ağır bişey olsnda istemiyorum.

yaza olacaksa çok güzel olur!a.sbizde eşimle teknede evlenmek istemiştik ama aileler çok farklı yerdeydi ve her klafadan başka bir ses çıktı:bbo: olmadı! hala üzülürüm bunun için!beşinci yılımızda kutlama yapmayı düşünüyoruz teknede!a.smarmariste çok yapıyorlara.s her yaz rastlıyorum hava şartları uygun olursa sorun yaşamazsınız!....

biz gidip görüşüp sonra iptal etmiştik; çocukları düşündük anaları oynamaya dalarsa falan ne olur diye, gecikenler olabiliyor; kıyıda olnarı beklersen senin denizde geçirebileceğin süreden gidiyor; beklemesen ayıp vb..
nişan ok ama düğün hayır bence...
ne yaparsan yap mutlaka gün batımında yap :))

canım benım nişanlımın lıseden arkadası teknede yapmıslardı nişanlarını bence superdı yaa besıktas tan kalktı tekne 12 de geldık bıraz gec kaldık ama bence superdı hayır havai fisek felan atıldı hem tekneden hemde bogazda bı kaç grup sandalcıda attı (tabı onlar attırmamıs denk gelmıs)damat bız attırdık dedı gulumsedı bence superdı yaa..bızde o zaman sözluyduk bıze kart bırakmıstı kaptan bıde fıyatlarını sölemıstı sanıorum 4 bın TL cıvarıydı valla coktu bıze gore bızı aşardı o yuzden yapmadık teknede..
bıde yemeklı olması sart olunca fıyatlar ucuyor tabıkı..tabı durumu olan ıcın 4 bın TL hıcbısey..

sadece tekne kirasımı 4000 tl? ve kaç kişi alıyo tekne ve yemek fiyatları hakkında bilgin var mı? eğer müsatakbel kayınvalide adayım beni isterse (şuanda uyuz gidiyo bana) bu yaz düşünüyoruz nişanı erkek arkadaşımla ve dışarıda olması gerekli.. tekne de güzel bi fikir gibi geldi ama babamı zorlamamam gerekli bu durumda... :KK43:

teknede çok eğlenceli ve güzel olduğunu evlenen arkadaşlardan duymıuştum.İstanbulda bu işi organize eden İncisu diye bir firma var.Kendi teknelerini kiralıyorlar.Yemek kişi başı 60-80 tl falan gibi kalmış aklımda ama seçtiğin menüye göre değişiyor sanırım fiyatları.İstersen onlarla bağlantıya geçip bir fiyat alabilirsin,en azından daha sağlıklı bir bilgilendirme olur :) İnternetten ararsan sitesi çıkar diye düşünüyorum.

arkadaşlar ben bu işi yapıyorum burdaki üye olan arkadaşlara çok yardımcı oldum eşimin teknesi var tekne kiralıyor hem düğün teknesi hemde nişan teknesi kiraya veriyor ilgilenirseniz bana mesaj atın yardımcı olurum fiyat konusun da emin olun salondan daha iyi fiyatlar veriyor burdaki çoğu arkadaşlar yaptı referans numaraları verebilirim isteyenlere çok uygun fiyatlara size yardımcı olurum insan bir kere evlenip nişanlanıyor nede olsa boğazda düğün bir düşünsenize hemde salon fiyatına:)) arama motoruna ahtapot tur diye yazarsanız hem tekneleride incelemiş olursunuz.hepinize iyi günler dilerim.

Merhaba herkese. Karamelek_34 biz de düğünümüzü teknede yapmak istiyoruz yardımcı olur musunuz. teşekkür ediyorum.

mahebilgin(q)hotmail.com adresine mail olarak dönersen mutlaka görürüm fazla takip edemiyorum siteyi

valla canım bende nişanımı teknede yapmak istiyorum ama tanıdık bul bence daha ucuza mal olur

Bende nikahımdan sonra 50-60 kişilik bi organizasyon yapmak istiyorum. Sadece pasta kesmek istiyoruz ne kadara mal olur acaba bilgisi olan var mı ??:Saruboceq:

kesinlikle tavsiye ediyorum benim dügünüm teknede oldu tek kelimeyle harikaydiiii dillere destan olduuuuuuuuuu

çok çok guzel çok süper olur canım sen paradan haber verkaydirigubbakcemile3

Benim de hayalimdiiiii

Ama ihtiyarlar nasıl yapar diye vazgeçtim gibi de geçmedim gibi de

üfff eyvahedigeldismile

X