.tüp bebek denemesi negatif olupta kendiliğinden hamile kalan arkadaşlar!

doga87

doğam canım kızım
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2009
476
6
kızlar geçen ay 1 .tüp bebek denememden negatif sonuç aldım ve halen adet olmadım sizce hamile olabilirmiyim

merhaba arkadaşım ben 2 tüpbebek tedavimdede hamile kalamadım ama 2. den 8 ay sonra kendiliğimden hamile kaldım yalnız benim tedavilerimden sonra adet düzenim bozulurdu geç adet olmaya başlardım bence üzerinden çok zaman geçtiyse test yaptır inşallah hayırlı haberlerini alırız

merhaba doğa87 ben de geçen ay tüp bebek denemesi yapmıştım,önce adetim bir hafta erken geldi.bu ayda 5 gün geçti hala gelmedi.böyle düzensizlikler olabiliyormuş.ama aklında soru işareti kalmaması için bir test yaptır istersen.kaç gün geçti günün?

bende ilk tüp bebek tedavimde hamle kaldım ama erken doğumla kaybettim .
kaybedeleri nerdeyse 10 ay olacak ve ben 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim ilginç birşekilde
darısı başınıza arkdaşlar

daha 4 gün geçti ama hiç geçmezdi . kızlar mucizem inşallah gerçekleşir ama olursamda üzülmicem çünkü martın sonunda tekrar denicem

hayır canım yok sdece sol kasığımda bazen çok hafif bir ağrı oluyo onun dışında hiç bir belirtim yok

hayırlısı bakalım,test yapmayı düşünüyormusun,yoksa biraz daha bekleyecekmisin?

bekliyim biraz daha 10 gün olsun öyle yaparım belki düzenim bozulmuşturda ondan gecikmiştir hayal kırıklığı olmasın şimdi

bencede,biraz daha beklemekde fayda var.ama beni mutlaka haberdar et, merak ederima.s.

sonucunu aldın mı bilmiyorum ama gecen yıl bende aynını yaşadım.tüp bebek negatifti diğer adetim gecikmişti.hiç de düşünmedim hamile olabileceğimi öle bekledim 7 gün sora eşim dedi test yapalım pzr günü nöbetçi ecz ararken canımız çıkmıştı.eve geldik eşim yaptı testi hiç bakmadım olmaz diye düşünüyodum ölee bi bağardı ki haamiileeesiinnn !!!!!!! diye üst komşular indi ne oluyo diyee şok olmuştum.dr gittik kese vardı 10 sora tekrar gittik ama kalp atışlarını duyamadık sonu hüsrandıı inş hamilesindirr şansın boll olsunn

hamilesinder umarım.....ama tüp denemesi bende de adet gecikmesi yapıyor....8 aydır düzelmedim....16 günü buldu enson

olur canım keşke güzel haberi alsam bütün dünyaya duyuracam

canım seni üzmek istemem inşallahta hamilesindir ama bende 4 defa tüp bebek yaptırdım hepsinin arkasından birdahaki aylar düzenli adet oldum ama en son tüpbebekte ta aralık 6 da adet oldum neğatif sonuç aldım hemde aynı gün ondan sonra şubat 15 te oldum 2 ay adet olamadım sonra doktora gittik rahim duvarın incelmiş dediler tüpbebek ilaçlarındandır dedi doktor hatta söktürücü yazdı bende 1 2 defa aldım mideme rahatsızlık verdi içmedim ve 2 ay sonra adet oldum tabi herkez böyle olcak diyede bir şey yok hamile kalmıycaksın diyede ama fazla kaptırma sakin ol derim ben, arkadaşım kaldı mesala arkasından hakkında hayırlısı

hayırlı cumalar arkadaşlar dua ların kabul olduğu bu günde RABBİM dualarımızı kabul etsin...

mrb zencefilcim durumumda bi değişme yok halen olmadım ama arkadaşların dediğine göre belkide benim düzenimde bozulmuştur umutlanmıcam artık kendimi en kötüsüne hazırlıcam ve beklicem allah hayırlısını nasip etsin canim hepimize

amin canım,hepimiz için hayırlısı olsun.ben de hala adet olmadım.bugün beşinci günüm bekliyorum senin gibi,ama umutlanmamak elde değil.en iyisi seninde dediğin gibi kötüye hazırlamak kendini.yinede üzülmmemek lazım.a.s.

merhaba arkadaslar
bende eylul ayında tup bebek yaptırdım negatıftı.sonrakı ılk ay adet duzensızlıgım oldu.ıkıncı ayda gecıktı oncekı ay gıbı oldugunu dusundum fakat daha sonra test yaptıgımda pozıtıf cıktı ve suan 17 hafta doldu.ıns boyle mucızeyı sızde yasarsınız...

X