Bebek Beslenmesi iştahsız bebekler için havuç tohumu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ya arkadaslar bu havuc tohumunu ben de aldım. demledim simdi iceride. sogumasını bekliyorum. ama tadı cok igrenc ya. nasıl icirdiniz?

sırınga ile mi versem ne yapsam?

Arkadaşlar merhaba
Havuç tohumunu başka kullanıp faydasını gören varmı acaba???
bu hafta yaşına değecek bi kızım var ve iştahsız. Kilosu ortalamanın biraz altında... Bende alıp kullanmak istiyorum.. Tecrübelerinizi aktarabilir misiniz.. Şimdiden teşekkürler

ya ben havuç tohumu aldım ama paketinde gıda ürünü olarak kullanılmaz yazıyo başka bi havuç tohumu dahamı var arkadaşlar bi yardım lütfen

Bir cocuk doktoru ve ayni zamanda noroloju olan Ispanyol bir dr var. Bir kitap yazmis.

COCUGUM YEMEK YEMIYOR diye.

Okuyun derim fikirleriniz degisecek.

Ismi Carlos Gonzales. kesinlikle okumanizi tavsiye ediyorum.

kitabı alıcam mutlaka
ama şu havuç tohumuna takıldım bende içmek istiyorum ama güvenemedim

ya ben aldım ama kullanmadım daha kimse bişey yazmıyor yanlış bişeyde vermek istemiyorum

ıhlamır baharat satan aktarlar oluyo ya ordan aldım
ama daha deneyemedim bugun denemeye başlıyorum ilk önce kendim içicem

bu havuç tohumunu öneren arkadaştan Allah razı olsun. yaklaşık 1.5 ay önce kızım 10 gün boyunca hiç bir şey yemedi. sadece aptamil içiyordu.( bu arada kızım 1 yaşında) çaresizce internette fikir ararken , bu yazıyı gördüm ve ertesi günü alıp bir umut denedim. 2 güne kalmadı kızım yine normal yemesine döndü. 1 hafta 10 gün boyunca her gün içirdim. şimdide 2 günde 1 veriyorum. ben çok faydasını gördüm. inşallah sizdede işe yarar. ama uzun süre verilmesinin bir zararı var mı. bende bunu merak ediyorum. bu arada havuç tohumunu aktardan aldık. rengi koyu kahve ile yeşilimsi bir renk. şekli susama benziyor. tadı baya kötü ama ben kızım iyice susayınca veriyorum. zavallı susuzluktan içiyor mecbur.

drunuza danışsanız daha iyi olmaz mı arkadaşlar, ben boşuna danışmayayım, neyi önersem aynı cvbı veriyor benimki, yemeyecekse yemez

merhaba benim kızımda 7.ayında 4aydır iştahsız artık çok yoruldum hiçbirşey yemek istemiyo herşeyi denedim,ama hala aynı umarım havuç tohumu işe yarar teşekkür ederim.

bu havuç tohumunu öneren arkadaştan Allah razı olsun. yaklaşık 1.5 ay önce kızım 10 gün boyunca hiç bir şey yemedi. sadece aptamil içiyordu.( bu arada kızım 1 yaşında) çaresizce internette fikir ararken , bu yazıyı gördüm ve ertesi günü alıp bir umut denedim. 2 güne kalmadı kızım yine normal yemesine döndü. 1 hafta 10 gün boyunca her gün içirdim. şimdide 2 günde 1 veriyorum. ben çok faydasını gördüm. inşallah sizdede işe yarar. ama uzun süre verilmesinin bir zararı var mı. bende bunu merak ediyorum. bu arada havuç tohumunu aktardan aldık. rengi koyu kahve ile yeşilimsi bir renk. şekli susama benziyor. tadı baya kötü ama ben kızım iyice susayınca veriyorum. zavallı susuzluktan içiyor mecbur.

ay arkadailar valla ağlarken, nette dolaşırken, bu topiği buldum tesadüfen. havuç tohumunu ilk kez duydum.
kızım 9 ayı yeni dolduracak, 7 kilolardayız hala. iştah sıfır.
bugünü resmen 2 öğünle kapatmak üzereyiz, birazdan uykusu gelecek. çıldırmak üzereyim.

tadı çok kötü demiş bi arkadaş.. benim kızımın zaten kusma sorunu da var. ağzına verdiğim şeyi, canı istemezse kusuyor. ama sadece o verdiğimi değil, içinde birikmiş ne varsa hepsini çıkartıyor. korkuyorum o yüzden. çok mu kötü bunun tadı?
ne olursa olsun yarın hemen alıyorum havuç tohumunu, deniyrum ben de.
valla bi umut oldu bu bana. allah razı olsun

arkadaslar deneyen varmı baska lutfen yardımcı olun benım kızımda cok ıstahsız 6 aylık bebege verılırmı bu havuc tohumu??

ya gercekten bende fikrimi söyleyeyim benim 14 aylık digeri 5 yasında 2 oglum var hıc yemekle alakası olmayan 2 cocuk takı ahmet marankının programa cıkıpta havuc tohumunu söylemesiyle hersey 2 hafta sonra abartıcı sekılde degişti süperrrrrrr tüm iştahsız bebeklere arkadaslar bu arada sizden cocuklarınızın kuculmüs giymedigi kıyafeti varsa bana yollayabilirmisiniz acıkcası cok ıhtıyacım var 14 aylık digeri 5 yasında cok sevinirim ne olur cevapsız bırakmayın benı

arkadaşlar bu havuç tohumu toprağa ekilen tohumdan mı? bende bebeğime kullanmayı düşünüyorm. aktara sordum toprağa ekilenden başka yok dedi. bilgilendirirseniz sevinirim.

Zeliscik, aktarlarda bu tohum ekilen tohum olarak var.Olması gereken bu mu yoksa aynı isimle başka bir şey daha mı var ? hiç kullanan yok galiba, kimse açıklamıyor,lütfen bilgi verir misin, çok çaresizim.

bende merak ettim yakın zamanda kullanan varmı bu havuç tohumunu işe yarıyormu benim kızım 4 aylık oldu ama hiç yemiyo nerdeyse

X