Japon STYLE modası! Hepsi çok şık.

modeller çok güzel :) ama bunları sitelerden değilde ankara da satılan bir yerini biliyormusunuz arkadaşlar?

Son düzenleme:
bide japon tarzi elbise var,cok harika ama adi nedir bilmiyorum,seneler once bi mankende gormustum o gun bugun ariyorum ama yok,

off süper ya sırf bunlardan giymek için internetten alışveriş yapıcam savulun japon style cemre geliyoooooooor

Çok hoşuma gidiyo bu japon style gg'den karıştırıyım hemen dayanamıcam alıcam galiba :F

Bende japon style kıyafetlere bayılıyorum ama dışarda bulamıyorum malesef :KK43: gittigidiyorda wmod-a store diye bi dükkan var o dükkandan almayı düşünüyorum süper şeyler var sizce nasıl?

Eklentiler

• $6S.jpg
    $6S.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 95
  • $45S.jpg
    $45S.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 91
  • $32S.jpg
    $32S.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 84
  • $23S.jpg
    $23S.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 87
bunlar gerçekten çok güzel gg de bende takip ediyorum ama güvenilir bi satıcı bulmak lazım. çünkü ben 2 parça japon style kıyafet aldım ama gelen ürünler çok kalitesiz berbat bişeydi. MİKLA CIM alışveriş yaptığın satıcının adını özelden yazarmısın. kızlar eğer önereceğiniz bi satıcı varsa özelden mesajlarınızı bekliyorum opuyorumnanaktan

Merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum.Eğer japon style giysilerden satın almak isteyen varsa bana ulaşabilir.Çok bilindik bir alışveriş sitesinde satışlarım vardır.2 günde yeni modeller gelmektedir.yerimseniben

slm arkadaşlar.
ben de japonstyle kıyafetlere bayılıyorum ve çok da alıyorum,dayanamıyorum:)
gg de çok güvenilir bir satıcı buldum,hem birçok çeşidi var hem de bütün sorularıma anında cevap alıyorum,size onu tavsiye edebilirim ürünleri de çok kaliteli ben şimdiye kadar 7 parça aldım hepsi süper çıktı ve bütün arkadaşalrım hasta:) satıcının ismi:unique_seller

merhaba japon style giysiler benm de gerçekten çok hoşuma gidiyor fakat bedenlerin uyuşması konusunda tereddütte kalıyorum normalde 38 beden ya da M cinsinden giyiyorum.fotolara bakıyorum mankenler çok fit,göğüsler yok gibi nerdeyse yani şunu demek istiyorum onların M-38 beden kıyafetlerini giyebilr miyim,beden olarak bana uyar mı?satın alınca iade olayı yokmuş okudum o ünlü sitede.bizim beden standartlarına uygunlar mı?alış veriş yapan arkadaşlar bilgi verirlerse memnun olurum.teşkrler...

moda da uzak doğu rüzgarları son 10 yıldır esiyordu .. çok güzel modeller

ayy muhteşemler... nerde satıldığını biliyorum ama internete güvenemiyorum. en azından bikaç tane alıcam ama.. şunlara bakıınnn . baştan 4. çok hoşuma gttii yaaaaaaa

Bende bu tarz giyinmeye bayılıyorum genelde böyle giyiniyorum hele kışın çok harika oluyor :)

X