Check-up hakkında bildikleriniz..Daha önce yaptıran var mı?

fd7

O
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
2.198
0
arkadaşlar bu hafta sonu eşim bana check up için randevu almış...gıden var mı bılgılendırırsenız sevınırım..beklıyorumm

Tam bilgi veremeyeceğim ama, bende yarına randevu aldım yaın gidicem döndüğümde bilgi veririm,bildiğim kadarı ile bütün tahliller yapılıyor yaptırmak gerek bir sorununuz olsun yada olmasın senede bir kere şart..

Tam bilgi veremeyeceğim ama, bende yarına randevu aldım yaın gidicem döndüğümde bilgi veririm,bildiğim kadarı ile bütün tahliller yapılıyor yaptırmak gerek bir sorununuz olsun yada olmasın senede bir kere şart..

canım donduğunde yazarsan cok sevınırım gerçekten..benım gebelık şüphemde var,,zararlı olur mu bılmıyorum..bana anlatırsın işlemleri..

bende yaptirmayi dusunuyorum benide yaptiranlar bilgilendirirse sevinirim,hangi hastaneyi onerirsiniz,fiyatlar nekadar...:KK34:

Ben de biraz önce randevu aldım haftasonu gideceğim, giden varsa bilgilendirebilir mi? Neler yapılıyor, süreç nasıl ilerliyor? Sadece aç gitmem gerektiği bilgisi verildi, meraklı ve heyecanlıyım doğrusu..

X