Sayfa: 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sevgilimin doğum günü için süpriz yapmak istiyorum ?

1. Konu Sahibi : aysunt #11
    Giriş tarihi
    Jul 2007
    evet arkidişler başka enterasan fikirleri olan vaaaaamıı???delikafadulden

2. Konu Sahibi : aysunt #12
    ikimizin resmini yapboz yaptırsak bi parçasını ona bi kutuda göndersek resmi kendimiz tamamlasak oda hediyeyi görünce ona gönderdiğimiz parçayı yerleştirse çok mu saçma olur ???? ya benim aklıma başka bişey gelmiyo güzel fikri olan yok mu ????

3. Konu Sahibi : aysunt #13
    ocak ayında nişanlımın doğumgünüydü, bende yaptıklarımı paylaşayım belki sizlere de fikir olur a.s.
    doğumgünü cuma olduğu için görüşemiycektik ve iş günü olduğu için ufak kırmızı zarflara notlar hazırlayıp, nişanlımın işyerinde bir arkadaşım var ona ulaştırdım. Zarfları ummadığı yerde bulsun dedim, nerelere koyacağını falanda söyledim tabii (çalışma ortamını bildiğim için kolaylık oldu) zarfların 1'i yemek yerken peçetelikten çıktı, diğeri kargoyla gelmiş gibi oldu ve kargo poşedinden çıktı, diğeride arabada direksiyona geçtiğinde gösterge saatinin ordan çıktı.
    ertesi günde nişanlım yarım gün çalıştığı için o eve gelmeden onlara gittim. kalpli pasta yaptırmıştım, büyük kırmızı kartona büyük harflerle yazı yazmıştım ve hediyesini siyah bir kutuya koyup üzerine renkli kalpler yapıştırıp,güzelce kurdeleyle bağlamıştım. kartonu yatak örtüsünün altına yerleştirdim. balkondan geldiğini görünce pastanın mumlarını yaktım ve kapıyı açıp karşısında beni görünce çok şaşırdı, çünkü daha geç gitmemi bekliyordu. Güzel bir günün ardından beni eve bırakıpğ eve döndüğünde ve yatağını açtığında kırmızı kartonu görünce onada bayağı bir şaşırmış.
    Umarım yazdıklarım sizlere de fikir olabilir :CüvCüv:

4. Konu Sahibi : aysunt #14
    Alıntı nzlasm kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ocak ayında nişanlımın doğumgünüydü, bende yaptıklarımı paylaşayım belki sizlere de fikir olur a.s.
    doğumgünü cuma olduğu için görüşemiycektik ve iş günü olduğu için ufak kırmızı zarflara notlar hazırlayıp, nişanlımın işyerinde bir arkadaşım var ona ulaştırdım. Zarfları ummadığı yerde bulsun dedim, nerelere koyacağını falanda söyledim tabii (çalışma ortamını bildiğim için kolaylık oldu) zarfların 1'i yemek yerken peçetelikten çıktı, diğeri kargoyla gelmiş gibi oldu ve kargo poşedinden çıktı, diğeride arabada direksiyona geçtiğinde gösterge saatinin ordan çıktı.
    ertesi günde nişanlım yarım gün çalıştığı için o eve gelmeden onlara gittim. kalpli pasta yaptırmıştım, büyük kırmızı kartona büyük harflerle yazı yazmıştım ve hediyesini siyah bir kutuya koyup üzerine renkli kalpler yapıştırıp,güzelce kurdeleyle bağlamıştım. kartonu yatak örtüsünün altına yerleştirdim. balkondan geldiğini görünce pastanın mumlarını yaktım ve kapıyı açıp karşısında beni görünce çok şaşırdı, çünkü daha geç gitmemi bekliyordu. Güzel bir günün ardından beni eve bırakıpğ eve döndüğünde ve yatağını açtığında kırmızı kartonu görünce onada bayağı bir şaşırmış.
    Umarım yazdıklarım sizlere de fikir olabilir :CüvCüv:
    canım çok güzel bi fikir çok beğendim ama şuanda ben bunu uygulayamam belki gerçekleştirebilecek arkadaşlarımız vardır ama unutmicam daha ileriki zamanlarda muhakkak uygulicam bu fikri paylaştığın için çok tşk ederim

5. Konu Sahibi : aysunt #15
    yaa katılmadan edemicem çok güzel duygular bende canımın içinin dogum günüde ikimizin güzel bir kesmini portre çizdirdim güzel bir kutu yaptım fosforlu pembe v içine kurumuş gül yaprakları koydum ve güzelce kurdelaladım ondan önce slayt hazırladım onu seyrettirdim herika bişeydi portreyle ilgili sonra onu görünce çok sevindi 9 0caktı şimdi ise 3mart yıldönümümüz ve ben daha hiç bişey almadım ilginç bir süpriz yapmak istiyrm firkileriniz çok güzel birini yapıcam artık sagolun kızlar yüreginize saglık...

6. Konu Sahibi : aysunt #16
    zannedersem başka fikri olan yok :(

7. Konu Sahibi : aysunt #17
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    bnm sözlümün doğum günüde martta. güsel fikirler paylaşmışsınız. bende kndmce yapmak istediklerimi yazayım size. yarım metre genişliğinde beyaz etamin üzerine işleme yapıyorum. bi yüzüne gül,ismimiz,yüzük falan işliyorum.diğer yüzünede bjk li olduğu için bjk amblemini işledim.etamin beyaz. ve kullandığım ipler siyah ve kırmızı sadece. bide havalar ısınmaya başlayınca haftasonları koşu vs olayı düşünüyorus. ikimizede aynı renk aynı tarz eşofman almayı düşünüorum. ve kalpli kurabiye olayı bnmde aklımda var.aksilik olmazsa yapıcam.küçük karton kartlar yaptım. hazırlayacağım büyük karton kutunun içine güsel sözler falan yazıcam.hep benden şarkı söylememi isterdi ama hiç söylemedim 1 yıldır.kayahanın seninle herşeye varım ben şarkısını kaydetmek istiorum. aslında bunların hepsini 14 şubatta düşünmüştüm ama 14 şubat yakın hasta oldum 10 gün hiç kalkmadan yatınca sadece ceket alabildim.oyüzden doğum gününde yapmak istiorum.içimde kalmasın :) seneye askerde olacak çünki.

8. Konu Sahibi : aysunt #18
    hımmm bayağı yoğun olacak doğum günü galiba canım çok güzel düşünceler bencede içinde kalacağına hepsini yap ayrıca şimdiden Allah kavuştursun diyorum :)

9. Konu Sahibi : aysunt #19
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    kızlar ben de size sevgililer gününde nişanlıma gönderdiğim hediyelerden bahsedeyim belki bir fikir olabilir,sevgilimle tanışmamızın ilk gününden itibaren günlük tutuyordum bu günlüğü kendi resimlerimizle birlikte bir kitap haline getirdim ,hem de 8 tl gibi bir rakam tutmuştu geçen seneydi bu anlattıklarımn,ibir matbada yaptırmıştım,çok hoşuna gitmişti ve de başka bir yerde ikşimizin bulunduğu bir resmi yap boz haline getirtmiştim,bunu hala saklar sevgili eşim,ve canım size birşey söylemeliyim eşim koyu galatasaraylı ve bu bence daha işe yarıyor birkeresinde de cimbomnlu bir pasta yapmıştım kendisine inanın sevinçten göklere uçmuştu,cimbomlu pastayı yapmak çok kolay inanın biz yapamayız falan demeyin hiç,hazır pandispanya kekinden alın her iki parçayı sütle ıslatıp araya da üste de krem şanti sürün en sütünü pasta malzenesi satan yerlerde satılan kırmızı ve sarı renkli şeker hamurlarıyla kaplayın,ben galatasaray formasıyla yere yatmış yanında futbol topuyla çimlere uzanmış sevgilimin figürünü yapmıştım,ve çok işe yaramıştı

10. Konu Sahibi : aysunt #20
    ben kalp şeklinde bi kutu almıştım,içine büsürü ufak hediye koydum,kalpler,ufak ayıcık,çerçeve,traş takımı,ufak bebekler,aklıma tam gelmiyo baya bişey koymuştum,sonrada içini köpükle doldurdum agzına kadar,kapağını açınca sadece köpük görünüyodu,içine eline attıkça farklı hediyeler geldi,acaba şimdi ne gelcek die merakla karıştırdıkaydirigubbakcemile2

el emeği olan herşey kesinlikle hazır parayla alınan hediyeden çok daha değerlidir.

ha birde yine kk da bi topic te görmüştüm,espirili yastık kılıfları vardı,çok hoş bi hediye olur ondanda

Sayfa: 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon