Sevgilimin doğum günü için süpriz yapmak istiyorum ?

kızlar ben erkek arkşm için şöle bişiler yapmıştım ama fotoları ancak alıp ekleyebildim.vermeden önce çekmeyi unutmuşum heyecandan :1rolleyes: hepsini KK sayesinde yaptım.:eek: bunların yanında ufak tefek biblo,mektup,bisürü not falanda vardı. bide browni yaptım kalpli kalıpla kestim.kurabiye sevmiyoda,mecbur kek yaptımkaydirigubbakcemile3
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
maşallah :nazar: sende ne hünerler vermiş, ben o yastığın köşesini dikemem :KK17:

slm kızlar benimki de belki size fikir olur
üzerine altın yaldızlı harflerle isim yazılan kalemler var 2 tane kalem sipariş ettim birinin üzerinde oun adı soyadı diğerinde ise benim ad/soyadı yazdırdım. Tabi kalemler orjinal deri kutusunda olarak geldi elime içine not yazdım kargoyla evine gönderdim acaip beğendi kızlar hatta hiç kullanmadığını nikahımızda onun kalemiyle ben, benim kalemimle de onun imza atacağını söyledi bence çok hoş ve anlamlı. Daha sonra da şey yaptım isminin baş harfinden güzel bi pasta yaptırdım güzel bi yerde rezervasyon yaptım beklemediği bi anda T şeklinde pasta geldi şok olmuştu :eek:

selam canım benım de bi sorum olacak doğum gününe süpriz şeyler ararken mesajını okudum hoşuma gitti sevgilimin baş harfine de uygun olarak bende t şeklinde pastayı düşünüyorum daha başka neler olabilir ilginç paylaşımd bulunursan sevinirim 4 yıldır çıkıyorum hemen hemen herşeyi yaptım süpriz olarak doğum güünü sevgililer günü tanışma yılı olarak başka ne olabilir

benim eşiminde doğum günü 9 martta ve daha 7 aylık evliyiz. bu yüzden hiç unutamayacağı bir süpriz hazırlamak istiyorum başka fikri olan yokmu???:nazar:

selam kızlar
Eğer başbaşa kutlamayı düşünüyorsanız,bir ev ortamında mumlardan kalp yapıp hoş bir sofra hazırlayabilirsiniz.
$156312_129258957135078_100001529242249_180690_4882793_a.jpg

ahhh bende çok ugraşırım böyle şeylerde hele birgün boyunca hediye aradım bulamdım ve akşam olucan telde konuşurken hüngür hüngür ağladım aşkımmmm sana alabilecek bi hedi bulamadımmmm diyeee:)oda olsun canım benım hediyem sensin demişti ama 3 gün ün sonun alacagım şeyi buldum:) çok güzeldi.. sonra onun dogum yılının gazetsini buldum ve haber olarak bizim tanıştıgmız günün haberı yaptım.. yıllar sanra böyle böyle olacak felan diye hele ona bayıldı:)

bende öyle ağlayacağım sanırım :KK70:

ahhh bende çok ugraşırım böyle şeylerde hele birgün boyunca hediye aradım bulamdım ve akşam olucan telde konuşurken hüngür hüngür ağladım aşkımmmm sana alabilecek bi hedi bulamadımmmm diyeee:)oda olsun canım benım hediyem sensin demişti ama 3 gün ün sonun alacagım şeyi buldum:) çok güzeldi.. sonra onun dogum yılının gazetsini buldum ve haber olarak bizim tanıştıgmız günün haberı yaptım.. yıllar sanra böyle böyle olacak felan diye hele ona bayıldı:)

Çokkkk beğendim fikrinizi ama o gazeteyi nerden buldunz acaba???? :))))

olabilir tatlım ben aklıma geldikçe fikirlerimi siznle paylaşırım yanlız bişi söylicem çok önemli sevgilisi futbola düşkün ve galatasaraylı olan ve 12 marta kutlayacaklar varsa benim gibi dikkatli olsun çünkü 12 mart saat 20 de galatasaray maçı var önce kutlayınki süprizler elinizde patlamasın kalbiniz kırılmasın :)

çizgi film karakterlerinden oluşan küçük bi kitapçk olablr aşkınızı anlatan

kızlar merhaba 17 nısanda erkek arkadasımın dogum gunu ve ben ona unutamayacagı bısı yapmak ıstıyorum fakat ne yapacagımı bılmıyorum
aslında bı kac fıkır var aklımda bu konuda yardım almak ıstıyorum

*bugune kadar olan guzel anılarımızla bı kıtap hazırlamak
*bebeklıkten bugune kadar olan resımlerıyle bır slayt hazırlamak
*saat alabılırım( fakat ben saat alma fıkrını yıldonumu ıcın saklıyorum)
fıkırlerı olanları beklıyorum

bıde ben gecdıgımız yıl donumumuzde de bı kutu hazırlamısdım onda kucuk kucuk notlar ıkımızle ılgılı ılklerımıze aıt hatıralar bı foto albumu ve hedıye vardı aklınızda bulunsun kızlar ayrıca bıde vıdeo hazırlamısdım kendım cekıp bunu yapın ıı duygulanıo erkekler :)

kızlar merhaba 17 nısanda erkek arkadasımın dogum gunu ve ben ona unutamayacagı bısı yapmak ıstıyorum fakat ne yapacagımı bılmıyorum
aslında bı kac fıkır var aklımda bu konuda yardım almak ıstıyorum

*bugune kadar olan guzel anılarımızla bı kıtap hazırlamak
*bebeklıkten bugune kadar olan resımlerıyle bır slayt hazırlamak
*saat alabılırım( fakat ben saat alma fıkrını yıldonumu ıcın saklıyorum)
fıkırlerı olanları beklıyorum

bıde ben gecdıgımız yıl donumumuzde de bı kutu hazırlamısdım onda kucuk kucuk notlar ıkımızle ılgılı ılklerımıze aıt hatıralar bı foto albumu ve hedıye vardı aklınızda bulunsun kızlar ayrıca bıde vıdeo hazırlamısdım kendım cekıp bunu yapın ıı duygulanıo erkekler :)

Saati yıldönümü için düşünüyorsan doğum gününde kitap fikri gayett güzelll.
Karikatür tarzı eğlenceli bir kitap hazırlamanı öneririm okurken çok eğlenirsiniz:KK1:
(sadece aşk sözleri yazan kitaplar bi süre sonra sıkıcı olabiliyor, bunlar hem romantik
hem eğlenceli oluyor) Google amcaya SEVGİLİ KİTABI yazarsan bulursun:KK34:

DİLEK FENERİ
dilek_feneri_500.jpg

Dilek dilemek için artık yıldız kaymasına ihtiyacınız yok!

Bir geceye romantizm ve güzellik katan en önemli şeydir yıldızlardır. Ancak bazen hain bulutlar o yıldızları kapatırlar ve siz “ah bir kaysa da dilek dilesek” diyeceğiniz bir yıldız bile bulamazsınız. Tabii eğer kendi yıldızınızı uçurup sonra onu kaydırabileceğiniz Dilek Feneri’ni yoksa!

Pixel Pad - Piksel Notlar
pixel_pad_piksel_notlar_500.jpg

Notlarınızı pikselleşmiş ellere yazın

Acilen bir telefon numarası ya da not defteri yazmak isteyip elinizin içine tükenmez kalemle yazmak büyük bir talihsizlik. Üstelik artık bunu sizin için kendi avcunun içine yazmaya izin veren Pixel Pad Piksel Not Defteri varken! Artık notlarınızı Pixel Pad e yazın, rahat edin.

Clap On Cube Alarm Clock - Sese Duyarlı Küp Saat
clap_on_cube_alarm_clock_sese_duyarli_kup_saat_500.jpg

Elinizi çırptığınızda saati gösteren müthiş saat

Karanlıkta uyurken saate bakmak isteyip uzanmaya üşeniyorsanız Clap On Cube Alarm Clock sizi uzanma derdinden kurtaracak! Sese Duyarlı Küp Saat elinizi çırptığınızda ışıklarını yakarak 10 saniye boyunca saati size gösterecek böylelikle uzanmanıza ya da birşeye basmanıza gerek kalmayacak. Elinizi çırparak saate bakmak hayret verici değil mi?

DONAN KUPA
donan_kupa_500.jpg

Şok İndirim! Donan Kupa 14,9 TL yerine sadece 9,90 TL!

İşte karşınızda mevsimin hit ürünü… Donan Kupa… Canınız soğuk bir şeyler içmek istediğinde..kola, bira, gazoz... Koyun Buzlu Kupaya ve uzun süre soğuk kalsın. Frosty Ice Tankard Donan Kupa ile buzların eriyip su olması derdi yok, ayrıca uzun süre soğuklunu da koruyacaktır.
Şok İndirim! Donan Kupa 14,9 TL yerine sadece 9,90 TL!
Önemli Not: İndirimli kategorisindeki indirimli ürünler stoklarla sınırlı olup, bu indirimli ürünlerin stokları bittikten sonra satıştan kaldırılacaktır ve bu ürünler tekrar satışa çıkmayacaktır.

Parrot AR Drone 2.0
parrot_ar_drone_20_500.jpg

iphone, ipad ve android uyumlu gelişmiş Parrot AR Drone

Parrot AR Drone 2.0 ile artık sınırsız özgürlüğün tadını daha fazla çıkarma vakti geldi! Parrot AR Drone 2.0 ın sahip olduğu High Definition ana kamerası sayesinde artık görüntüler daha canlı. Ek sensörleri ile anlık yükseklik ve hız ölçümü yapıp eskisine göre çok daha iyi uçabileceksiniz. Parrot AR Drone 2.0 ın en büyük yeniliği ise artık iPhone ve iPad’in yanısıra Android telefonlar ve tabletler ile de kontrol edebilecek olmanız!

GİYİLEBİLİR DÖVMELER
giyilebilir_dovmeler_500.jpg

Kim demiş dövmeler kalıcıdır diye?

Dövme sahibi olmak havalıdır. Peki sonradan ya pişman olursanız? Çıkartırsınız olur biter! Yeni dikişsiz malzemesiyle, bu dövmeleri istediğiniz zaman giyin, sıkıldığınızda çıkarın. 7 farklı modeliyle o günkü modunuza göre bile dövmenizi seçebilirsiniz.

SİHİRLİ ŞİŞE TUTUCU
sihirli_sise_tutucu_500.jpg

Harry Potter bile bu kadar iyi sihir yapamazdı!

Abra Kadabra! Bu müthiş şişe tutucu şişelerinizi adeta havada uçuracak. Yer çekimine meydan okuyan bu tasarımı gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız! Denge prensibi üzerine kurulu, yarattığı optik yanılsama ile sizi hayrete düşüren bu zincir aslında bir şişe tutucu.

Cursor Icon Fridge Magnets - Bilgisayar İkonu Magnetleri
cursor_icon_fridge_magnets_bilgisayar_ikonu_magnetleri_500.jpg

Bilgisayar ikonları şeklinde birbirinden yaratıcı magnetler

Buzdolaplarınızı teknolojinin vazgeçilmez parçaları Bilgisayar İkonu Magnetleri ile süslemek çok hoşunuza gidecek! Mouse oku, kumsaati ve yüklüyor ikonu gibi pek çok farklı ikonları içeren Cursor Icon Fridge Magnets’i kaçırmayın.

iPhone 4 Pill Case Cover - İlaç Kutusu iPhone Kılıfı
iphone_4_pill_case_cover_ilac_kutusu_iphone_kilifi_500.jpg

İlaç Kutusu şeklinde ilginç iPhone 4/4S kapağı

İlaç Kutusu iPhone Kılıfı adeta cep telefonlarında bir yenilik yapmak ve dikkat çekmek isteyenler için tasarlanmış. iPhone 4 Pill Case Cover’ın yaratıcı ve ilginç görünümünü çok seveceksiniz!

SUDOKU TUVALET KAĞIDI
sudoku_tuvalet_kagidi_500.jpg

Artık tuvaletten hiç çıkmak istemeyeceksiniz!

Normal bir insanın hayatında 4200 saatini tuvalette oturarak geçirdiğini düşünürsek son derece faydalı bir buluş... Gerçek sudoku bağımlılıarı için mükemmel bir hediye!

Secret Keyring - Gizli Anahtarlık
secret_keyring_gizli_anahtarlik_500.jpg

Cüzdanınızı kaybetseniz de yedek paranız artık güvende

Cüzdanınızı kaybetmenin düşüncesi bile insanı strese sokmaya yeter ancak bu kötü durum gerçekleşirse artık eskisi kadar dert etmenize gerek yok. Aç kalmamanıza ve eve geri dönmenize yetecek kadar yedek para her zaman güvende olacak çünkü bu para kimsenin tahmin edemeyeceği kadar küçük ve özel anahtarlığınızda gizli olacak!

Fridge Book Magnets- Sosyal Medya Magnetleri
fridge_book_magnets_sosyal_medya_magnetleri_500.jpg

Facebook’u buzdolabınıza getiren magnetler

Sosyal medya çılgınlarına sesleniyoruz: Bilgisayarınızdan başınızı kaldırıp buzdolabından buzlu bir kola almaya gittiğinizde bile “Facebook’suz yapamam” diyorsanız Sosyal Medya Magnetleri tam size göre! Like (beğen), Profile (profilim) ve Photos (fotoğraflarım) gibi pek çok ikonu içeren bu magnetlerle buzdolabınızı süsleyebilirsiniz.

Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy
oscar_odulu_oskar_basari_heykeli_buyuk_boy_500.jpg

Tüm sevdiklerinize yılın enleri Oscar larını verin

Artık Oscar ödüllerini sadece Hollywood yıldızları almayacak, onları tüm sevdiklerinize verebileceksiniz. Bu altın sarısı renkteki özel kahverengi ahşap zemine sahip oscar ödüllerini verdiğiniz kişiler kendilerini çok özel hissedecek! Oscar ödüllerinin üzerindeki yılın en iyi sevgilisi, yılın en iyi annesi, yılın en iyi babası, yılın en çapkını, yılın en odunu, yılın en şirini gibi yazılarla herkese özel oscar ödülleri vermeniz mümkün!

Shocking Liar - Şoklu Yalan Makinesi
shocking_liar_soklu_yalan_makinesi_500.jpg

Cezayı anında şok vererek kesen yalan makinesi

Gerçekler acıtır...Yalanlar daha çok acıtır. Shocking Liar, gerçekleri su yüzüne çıkarıyor. Üstelik gerektiğinde ufak çaplı bir elektro şokla cezayı anında kesiyor!

Little Book Holder - Küçük kitap tutucu
little_book_holder_kucuk_kitap_tutucu_500.jpg

Şok İndirim! Little Book Holder - Küçük kitap tutucu 9,9 TL yerine sadece 4,9 TL!

Çok hafif görünebilir ama bu şirin küçük kitap tutucu iş düşünce ağır çalışır! Artık kitap okurken köpeğinizin sırtınız sıvazlamak ya da kahvenizi içmek için elinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.Şok İndirim! Little Book Holder-Küçük Kitap Tutucu 9,9 TL yerine sadece 4,90 TL! Önemli Not: İndirimli kategorisindeki indirimli ürünler stoklarla sınırlı olup, bu indirimli ürünlerin stokları bittikten sonra satıştan kaldırılacaktır ve bu ürünler tekrar satışa çıkmayacaktır.

Marvin s Magic Svengali Cards- Marvin in Sihirli Svengali Kartları
marvins_magic_svengali_cards_marvinin_sihirli_svengali_kartlari_500.jpg

Kartlarla kimsenin inanmayacağı sihirleri yapmak çok kolay!

Kart sihirleri arasında bugüne kadar gördüklerinizi unutun, çünkü Marvin’in Sihirli Svengali Kartları-Marvin’s Magic Svengali Cards hepsinden çok daha farklı ve şaşırtıcı! Karşıdaki kişinin istediği kartı deste içerisinde bulmaktan tutun, bütün kartları ilk seçtiğiniz karta döndürmek gibi pek çok sihiri Marvin’in Svengali Kartları ile yapabilirsiniz!

Gold Bullion Money Box - Altın Külçesi Kumbara
gold_bullion_money_box_altin_kulcesi_kumbara_500.jpg

Altın külçesi şeklindeki kumbara ile hep para biriktirmek isteyeceksiniz

Artık para biriktirmek o kadar kolay olacak ki, biriktirdiğiniz paraları harcaya harcaya bitiremeyeceksiniz! Çünkü artık Altın Külçesi şeklinde bir kumbaranız var! Gold Bullion Money Box ile külçe altını önünüzde gördükçe sürekli para biriktime şevkiniz gelecek.

Clapperboard Coaster - Klaket Bardak Altlığı
clapperboard_coaster_klaket_bardak_altligi_500.jpg

Hollywood filmi klaketi şeklinde cam bardak altlığı

Kendinizi bir Hollywood filmi sahnesinde hissetmek Clapperboard Coaster sayesinde çok zevkli olacak! Fotoğrafınızı Klaket Bardak Altlığı’na yerleştirin, içeceğinizi üstüne koyun ve hayatı film yıldızı gibi yaşayın.

HAYAT HİKAYEM
hayat_hikayem_500.jpg

Siz de hayat hikayenizi yayınlayın

Tüm yaşamınızın günlüğü, bir yaşam dolusu anılar; hem de tam 100 yıl için tasarlanmış. Herkes 100 yıl yaşamak ister mi? Bilmiyoruz ama herkese sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyoruz. “Hayat Hikayem”, hiç unutmayı istemediğiniz özel anları hatırlamanıza yardım edecek. Sevdikleriniz, aşklarınız, aileniz, arkadaşlarınız, seyahatleriniz ve yaşadığınız yerler… hepsi bir cilt Hayat Hikayem’de. Başarılarınız, aldığınız ödüller, yetenekleriniz… Sevdiğiniz kitaplar, müzikler, filmler, kişiler… ayrıca özel mektuplar ve kartlar… Hayattaki arzularınız ve bir kez olsun gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz… hepsini kaydedebilirsiniz.

Football TV Remote Control - Futbol Topu Kumanda
football_tv_remote_control_futbol_topu_kumanda_500.jpg

Tüm TV leri yönetebilen futbol topu şeklindeki uzaktan kumanda

Futbol topu görünümündeki bu top bir toptan çok daha fazlası, o bir TV kumandası! Tüm TV markalarını yönetebilen bu harika TV kumandası ile maçları seyretmek artık çok daha keyifli.

X