AÖF hangi bölümünde ve kaçıncı sınıfında okuyorsunuz?

lost87

Uyanalım Gaflet Uykusundn
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
2.313
23
Merhaba hanımlar aöf 'nin hangi bölümünde kaçıncı sınfında okuyorsunuz?bölümünüzü seçerken nelere dikkat ettiniz?belki bu topikle AÖF okumak isteyen öğrencilere ışık tutarız:kahve:

Ben İşletme 4.sınıf öğrencisiyim...
bölümüme örgünde Muhasebe okuduktan sonra
DGS ile 3.sınıfa geçiş yaparak girdim.
İşletme seçme nedenim çoğu dersleri önceden görmüş olmam
ve üniversitededeki öğretim görevlisi hocalarımın
işletmenin iş alanının daha geniş olduğunu söyledikleri için
seçtim...Allah hepimize zihin açıklığı versin :Saruboceq:kaydirigubbakcemile5

slm arkadaşım... bende okulöncesi öğretmenliği 1. sınıftayım.aslında ben ingilizce bölüm mezunuyum ama ingilizce öğretmeliği olmayınca okulöncesini istedim. sonuçta o da öğretmenlik. ama bu meslek tam bana göre.hem çocuklar da beni çok sever, ben de onları.yani istediğim bölümü okuyorum.hayırlısıyla bitseydi ve mesleğe atılsaydım çok istiyorum. çocuklara faydalı olmayı da çok istyrm:KK70:

hayırLı akşamLar kızLar..
Ben de Kamu 1.sınıftayım. Liseden yabancıdiL çıkışLıyım ama oLmayınca istediğim yer böLüm,ben de Kamu tercih ettim. Kamu tercih etme sebebim de en sözeL dersLerin bu böLümde oLması. a.s

İşletme 4.sınıf ögrencisiyim. Muhasebeci de olduğum için katkısı olur diye düşündüm.

kızlarrr bende işletme 3. sınıf öğrenciyim. muhasebe okudum işletmeye dikey geçiş yaparak girdim aldığım dersler olduğu için zorlanmıcağımı düşünüyorum. dersaneye gitmiyorum umarım yaparım. sositososito

bütün kızlara ii çalışmalar sınava az kaldı :tomato: bu arada ders çalışmam gerek senağlama

Kamu yönetimi 4.sınıftayım.
Her alanda çalışabilme imkanı sunduğu için bu bölümü seçtim.

slm bende açıköğretim muhasebe 2. sınıftayım memurum derece ilerlemesi için okuyorum

Bende Kamu yönetimi 2. sınıf ama bir tek ders yüzünden kaldım oda matematik yaktı çıramı 1 yılım boşa gitti :1no2:

Selam kızlar bende halkla ilişkiler 1, sınıftayım herkesin allah yardımcısı olsun. Buarada dikey geçiş için dilekçe vermek yeterlimi kızlar.....

kızlar bende 2 yıllık muhasebe okudum yenı mezun oldum sımdı acıktan ısletmeye devam edecem ama ne zaman kayıt olmam gerekıyor

bende kamu yönetimi 1.sınfım çok zor çokkkk bilmeyerek seçmek zorunda kaldım :KK70:

ben de okul öncesi öğretmenliği 4.sınıf öğrencisiyim.bu sene sonn.bitiyor.bakalım bitirebilecem mi?hamileyim.stajda zor oluyor.-tatlicadiarzu-

ben de okul öncesi öğretmenliği 4.sınıf öğrencisiyim.bu sene sonn.bitiyor.bakalım bitirebilecem mi?hamileyim.stajda zor oluyor.-tatlicadiarzu-

Allah yardımcın olsun ama zaten son senenmiş az daha dayan inşallah emeğinin karşılığını alırsın yarın sınavda herkese başarılar diliyorum arkadaşlar allah zihin açıklığı versin banada tabiiia.s

işletme 2.sınıftayım. 1.sınıftaki arkadaşlara önerim sadece çıkmış sorulara çalışsınlar hepsi aynı çıkıyo ben geçtikten sonra öğrendim ve doğruluğunu gördüm :)

Allah yardımcın olsun ama zaten son senenmiş az daha dayan inşallah emeğinin karşılığını alırsın yarın sınavda herkese başarılar diliyorum arkadaşlar allah zihin açıklığı versin banada tabiiia.s

amin canım.son senem kurtulacam inşaallah.yarın sınavımız hepiimizin güzel geçer umarım.

X