Doktor Onur Erolla grm ya da ona Ameliyat olmu kimse varmi??

scarpion

Guru
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
48
0
doktor onur hakkında bilgilerinisi paylaşirsanız sevinirim ayrica ücretide önemli?6milyarın üstünde istiosa pek araştirmama gerek yok cünkü başka doktor 6 istedi cok geldi zaten 2. ameliyatım sadece burun ucum düseltilecek

ben görüşcektim vazgeçtim yani erteledim diyeyim ve sanırım 6dan fazla istiyordur.

ben 2 hafta önce kendisine ameliyat oldum. kesinlikle ameliyat sonrası ağrılı, bitkin bir dönem yaşamadım gözlerimde kan toplanmadı morarıklar 1 hafta içinde geçti şu anda sadece yüzümde şiş var.
fiyatıysa 6dan çok fazla ben tıp fakültesi öğrencisi olduğum için bana doktor indirimi yaptı ve indirimli hali bile 6dan yüksek. normal fiyatı ise ameliyatta uygulayacağı tekniğe göre değişiyor.

bende onur erola yaptırıcam 2 hafta içinde görüşmey gidiyorum tarihi belirliycez...fiyatıda 10 civarı..değişiyo kişiden kişiye ama 6 değil..

tsklr kızlar bilgiler icin..EULALİE peki ben onur beyin yaptıgı burun icin bişi duydum burun ucu düşüo sonra snede bir gidiosun tekrar bişiler yapıomuş kaldırmak icin bu dogrumu??yoksa farkli bi teknigimi oda acaba

X