Maske Tarifleri Bebek pudrasını cildime sürüyorum bir zararı olur mu?

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

seval_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
26
0
kızlar bir sorum olacak .bildigimiz bebek pudrasını cildime sürüyorum bunun bir zararı olurmu?a.s

bende suruyorum bebisiminkinden kaydirigubbakcemile3 hic bir zararini gormedim hatta bazen sivilcelerim olunca regl doneminde suruyorum kurutuyor onlari yazin ise koltuk altima deodorant elimin altinda olmayinca hemen az oraya suruyorum hem bebisim gibi kokuyorum hemde yararini goruyorum kaydirigubbakcemile3

bende suruyorum bebisiminkinden kaydirigubbakcemile3 hic bir zararini gormedim hatta bazen sivilcelerim olunca regl doneminde suruyorum kurutuyor onlari yazin ise koltuk altima deodorant elimin altinda olmayinca hemen az oraya suruyorum hem bebisim gibi kokuyorum hemde yararini goruyorum kaydirigubbakcemile3

canım sana tavsiye edeceğim yapımıda kolay uygulamasıda yarım çay bardağı limon suyu bir bardak su ve iki tatlı kaşığı bal bunları karıştır bitmiş bi tonik kabına koy sabah akşam kullan hem yüzün ışıldıo hmde sivilce izlerini geçirio ben sürekli kullanıorum toniğede para vermiorumhihoyyyt

canım sana tavsiye edeceğim yapımıda kolay uygulamasıda yarım çay bardağı limon suyu bir bardak su ve iki tatlı kaşığı bal bunları karıştır bitmiş bi tonik kabına koy sabah akşam kullan hem yüzün ışıldıo hmde sivilce izlerini geçirio ben sürekli kullanıorum toniğede para vermiorumhihoyyyt
Cok tesekur ederim sekerim yarin hemen hazirlayayim bunu .Sana yorumumu yaparim faydasini gorursem.a.s.

bende aynen hem yüzüme hemde koltuk altıma sürüyorum ayrıca pudra ve limon suyundan maskede yapılıyo sivilceleri kurutmak için oda işe yarıyor küçük bi kaba hazırlanıp sivilcelerin üzerine sürülebilir...

bende lisedeyken çok kullanırdım pudrayı sivilceleriden kurtulmak için şöyle bi yöntem denemiştim hemşire önermişti.1 tatlı kaşığı pudranın içine bi kaç damla limon damlatıp sıvılaştırıp yüzüme sürüyordum.evet gerçekten çok etkili oluyordu.15 dk bekletip suyla yıkayıp ardından sadece pudra sürüyordum.ciltteki fazla yağı alması için.eğer cildiniz yağlıysa benden tavsiye.pudra sürün hem pürüzsüz oluyo emde yumuşacık miss gibiiia.shihoyyyt

kusurabakmayın ama bişe sorcam bu cvp yazdıklarımı nasıl takip edicem anlayamadım her seferinde teker teker arıorum konuları bunun bi göstergesi yokmu :KK43: bilmiorum kafam çok karıştı

hımmmmm çok saolllll teşekkür ederim cnm. limonun ellere falan ii geldiini biliodum ama cilt için bi bilgim yoktu yapıcam ozaman bende :)kaydirigubbakcemile2

lımonu bılmıyodum ama gulsuyu ve bebek pudrasının sıvılceyı kuruttugunu bılıyorum benım denedıgım baska bı yontem de regl donemın de cıkan sıvılcenın uzerıne bırascık dıs macunnu surmek ..ben hıc zararını gormedım ertesı gune sıvılce kalmıyo ustelık ucuklarda da ıse yarıoo ayrıca zeytın yagı ve bebek pudrasıyla yapılan krem harıkalar yaratıyo aklınızda bulunsun derım ben :) haa bı de bebek pudrasını makyaj yapğarken kas altıma goz altıma hafıf beyaslık ıcın kullanıyorum dogal bı ısıltı saglıyo kıslar

bende saçlarım çok yağlanınca döküyorum bebiş pudrası önce evladı hapise düşmüş türkan şoray gibi beyazlıo ama 10dkya yağı emdiği için geçio..:) yıkamaya zamanım yoksa böyle yapıyorum..

cildim çok yağlı pudra sürüyorum ama bir süre sonra etkisi gidiyor.bir önerisi olan var mı??

canım sivilceleri kuruttuğu doğrudur fakat gözenekleri tıkayarak siyah nokta oluşumuna da yol açıyor.

bi forumda yazıyo ama bulamadım nerede olduğunu pudra yüzdeki tüylere çok iyi geliyomuş bunun hakkında bilginiz var mı ??

kremlerin içine koyarsanız koruyucuda oluyor.koruyucular ne kadar pahalı hemde dimi:_)))göz çevrenizede uygulayabilirsiniz.

bende saçlarım çok yağlanınca döküyorum bebiş pudrası önce evladı hapise düşmüş türkan şoray gibi beyazlıo ama 10dkya yağı emdiği için geçio..:) yıkamaya zamanım yoksa böyle yapıyorum..

:KK1:ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN :KK14:

X