Diyetisyen Önerilerimiz...

kızlar merhaba aranızda yasemin bradleye giden yada gitmiş olan varmı? ne kadar etkili bir bilgisi olan varmı? 12 kilo vermek istiyorum 4ayda bana yardımcı olabilecek birini biliyormusunuz? şimdiden sağolun

arkadaşlar bakırköy kızılaydaki diyetisyen çok iyi bende gidicem süper zayıflatıyolar hihoyyyt

Bende aynı dertten müzdaripim evlenirken 51 kiloydum. 1yıl 9ay oldu şu anda 60 kiloyum.hihoyyyt
Tiroid rahatsızlığım var, zayıflama ilaçları kullanamıyorum. zaten ekmek yemiyorum, atıştırma abur cubur da yok. Öle iştahlı bir insanda değilim.ee düzenli yemekte yiyorum 3 öğün.Doğum kontrol hapı kullanmıştım.1.5 yıl sanırım o yüzden. Şimdi en azından 5 kilo vermek istiyorum ki kendimi iyi hissedeyim.Bana göre bir önerisi olan var mı.?zemuszemus

arkadaşlar çok ünlü iki diyetisyene gittim.tam bir felketti.ama bence ALLAH'a şükür nil hanım bence en iyi diyetisyen.bıraz maliyetli ama bu kısır döngüden kurtulun derim

arkadaşlar ankarada diyetisyen önerisi olan var mı?

ben de tam bir diyetisyen arıyordum öğlenden beri tavsiyeediyorum.com'dan bakıyorum Esra Gültekin diye bir diyetisyen varmış. ona gidenlerin yazdıkları yorumları okudum uzun uzun. insanlar (eğer gerçekse yazılanlar) 30 kilolar falan vermiş.ama tabi ücreti nedir aylık mı haftalık mı ve gerçekten işe yarıyor mu bilmiyorum, araştırmak lazım:Saruboceq:

arkadaşlar çamlıcada oturan varmı çamlıca hospitalium hastanesine nasıl gidicem, o hastanedeki diyetisyen melek gül hakkında bilgisi olan varmı

Merhaba arkadaşlar;

Uzun süren araştırmalarım sonucunda ıstanbulda Diyetisyen Nil Şahin Gürhana gitmeye karar verdim. Yaklaşık 15 gündür verdiği programa harfiyen uyuyorum. Çalışan bir insanım ve benim için verdiği listeye uymak açıkçası çok kolay oldu. Şimdiden 2 kg gitti. 60'dan 58'e düştüm. Herkeze tavsiye ederim. ınternetten sitesine bir göz atın derim başarı hikayelerinden etkileneceksiniz.

Fiyat konusunda da bilgi vermek isterim. Her hafta kontrole gidiyordunuz. Muayene+ kontrol 150 TL ayda 300TL'ye maloluyor. Zayıflama haplarından daha sağlıklı ve fiyatı daha uygun bence:)

arkadaşlar bakırköy kızılaydaki diyetisyen çok iyi bende gidicem süper zayıflatıyolar hihoyyyt

merhaba canım çevrende giden memnun olan var mı bende araştırıorum.ama ben akapunktur yaptırmak istiorum murat topoğluna gdiodum ama fazla gelio fiyatı çokta memnundun oysaki:gitme:

kızlar randevu aldım,cuöartesi nurcan bıçakçıya gidiyorum,ben ümraniyede çalışıyorum bana çok yakın,gelen varsa beklerim..

sabahları 1 yemek kaşıgı sirkeyı 1 bardak suya koy 1 tatlı kaşıgı al da koy ac karnına iç ekmegide az yersen düzelir sanırım

:nazar::sabahları 1 yemek kaşıgı sirkeyı 1 bardak suya koy 1 tatlı kaşıgı al da koy ac karnına iç ekmegide az yersen düzelir sanırım

trabzonda diyetisyen öneriniz var mı?
sanırım artık evde zayıflama yöntemleriyle zayıflayamıcam:KK43:

merhaba bende Nil Şahin Gürhana gitmeyi düşünüyorum. ebrukoç, bana ücet ile ilgili bilgi verebilirmisiniz.

merhaba berrin yiğit hakkında bilgisi olan varmı, gidenler varmı, lütfen bana yazın kızlar

kuzenim isviçre hastanesinin diyetisyeni ile 15 kilo filan vermişti hala da çok zayıf sayesinde öneririrm.

X