Diyetisyen Önerilerimiz...

sevgili hanımlar gittiğiniz diyetisyenin inanın hiç bir önemi yok ..hepsi eğitimli kişiler ve çok güzel beslenme egzersiz planı hazırlıyorlar burada önemli olan tek şey kendimiziz ve onların dediklerini harfiyen uygulamamız

arkadaşlar bana lütfen yardımcı olur musunuz öğrenciyim istanbuldayım son 9 ayda çok kilo aldım ve veremiyorum öğrenci olduğum için uygun ücretli ve anadolu yakasında bir diyetisyen tavsiye eder misiniz ? birde devlet hastanelerindeki diyetisyenler hakkında ne düşünüyorsunuz

arkadaşlar bana lütfen yardımcı olur musunuz öğrenciyim istanbuldayım son 9 ayda çok kilo aldım ve veremiyorum öğrenci olduğum için uygun ücretli ve anadolu yakasında bir diyetisyen tavsiye eder misiniz ? birde devlet hastanelerindeki diyetisyenler hakkında ne düşünüyorsunuz

sahure özay var üsküdarda muaynehane açtı yeni ona gidebilirsiniz

diyetisyen arıyorum ama çok pahalı daha uygun bir diyetisyen varsa istanbulda avrupa yakasındayım bilen varsa söylesin lütfen.

merhaba seni çok iyi anlıyorum bende 3-4 ay öncesine kadar ne yapacağımı bilmez haldeydim 110 dan 60a düştüm caddebostan selamiçeşmede dyt eda ateş'e gittim hayat tarzına uygun bilimsel yöntemlerle ve çok disiplinli ve pozitif sürekli olumlu bir insan Allah razı olsun sana da tavsiye ederim sende bir an önce istediğin kiloya gelirsin inş

diyetisyen arıyorum ama çok pahalı daha uygun bir diyetisyen varsa istanbulda avrupa yakasındayım bilen varsa söylesin lütfen.

anadolu yakasında arıyorsan aşağıdada yazdım dyt eda ateş koza'da ben çok iyi kilo verdim ama yoga ve sporumuda eksik etmedm diyetisyenimden gerçekten çok memnun kaldım bende tavsiye üzerine gitmiştim

anadolu yakasında arıyorsan aşağıdada yazdım dyt eda ateş koza'da ben çok iyi kilo verdim ama yoga ve sporumuda eksik etmedm diyetisyenimden gerçekten çok memnun kaldım bende tavsiye üzerine gitmiştim

Çok teşekkür ederim canım :) peki ücret nedir

Merhaba ben de Gayrettepe'de Dr. Yasemin Arslan'a gittim. 10 haftada çok sağlıklı bir programla 11 kilo verdim. Sadece akupunktur tedavisi alırsanız 10 hafta için 600 lira ödüyorsunuz.

Ben izmirden diyetisyen arayanlara Deniz Berksoy'u öneririm. kendisinden çok memnun kaldım. gittiğim zaman çok sıkı bir diyet olacak diye çork korkuyordum. ama korktuğum gibi çıkmadı. kendimi hiç diyet yapıyor gibi hissetmedim. bana öyle bir diyet listesi verdiki etrafımda kimse diyet yaptığımı anlamadı, çünkü çok kısıtlamam yoktu ve arkadaşlarımın ve ailemin yanında rahat davranabiliyordum. Ayrıca 3 ay gibi bir sürede 10 kg verdim ve yağ kaybım olduğu için baya inceldim, hiç bir sarkmam olmadı, yüzümde küçülme olmadı. karnım gitti resmen :)) çok ilgili bir diyetisyen ayrıca çok güleryüzlü, sizi kasmak yerine rahatlatıyor. öneririm herkese.

meraba canım bende izmirde diyetiayen arıyorum 10 kılo fazlam var kendi kendime diyet yapamıyorum..muayenesi nasıl ve ücreti ne kadar? dönüş yapabilirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhabalar,

benim 20 kilo fazlam vardı. kendi kendime de abur cuburdan vazgeçip diyet yapamadım. Kendime biraz da ceza olsun diye ünlü bi isim tercih ettim ve epey para ödedim. 7 ayda 17 kilo verdim. hem istediklerimi yedim hem de arada kaçamaklarımda oldu. biraz pahalı ama gerçekten çok ilgili birebir görüşüyo herkesle. Dilara Koçak'ın yeri nişantaşında. Girişte Ceylan diye bi kız yardımcı oluyo size. ben 3 aylık 2.100 TL ödedim ama sağlıkla beslenmeye başladım gerçekten ve canım hiç eskisi gibi abur cubur istemiyo. herkese tavsiye ederim. istediğim her şeyi şu an giyebiliyorum

merhaba seni çok iyi anlıyorum bende 3-4 ay öncesine kadar ne yapacağımı bilmez haldeydim 110 dan 60a düştüm caddebostan selamiçeşmede dyt eda ateş'e gittim hayat tarzına uygun bilimsel yöntemlerle ve çok disiplinli ve pozitif sürekli olumlu bir insan Allah razı olsun sana da tavsiye ederim sende bir an önce istediğin kiloya gelirsin inş

50 kg'ı 3-4 ayda mı verdiniz?

selam kızlar bende Yelda Kahvecioğlu'na gittim herkesin bünyesine göre diyet veriyor. Fiyat olarak biraz yüksek ve çok sıra bekliyorsunuz. toplamda 4 kg verdım 1 ayda ama hala 6 kg fazlam var. Ramazanda geliyor. Hızlı kilo verdiren bir diyetisyen arıyorum.

Benim tavsiye edebileceğim en mükemmel ürüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz arkadaşlar. İnanılmaz kısa sürede kilo verdiriyor!

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba ben Ankara'da 4 hafta Prof. Dr. Ali Sezen'e gittim akupunktura. diyet listesi çok ağır ama 4 haftada 7 kilo verdim 66 dan 59 a düştüm boyum 1,60cm ilk muayene 220 tl sonra her hafta 140 tl veriyorsunuz. bırakalı 3 ay oldu o kadar kaçırmama rağmen hala 59 kilodayım. diyeti yaparken resmen sürünüyorsunuz ama verdiğiniz para ve giden kiloları düşündükçe azimle devam ediyor insan. şimdi kendim bişeyler yaparak 52-53 kiloya düşmeye çalışcam.

merhaba kızlarr
artık benimde bi an önce zayıflamam lazımm :çok üzgünüm:
kendim başaramıyorum diyet yapmayı artık bi uzmandan yardım almam lazım mayısta nişanım olacak inşallahh ama ben hala koca göbekli bir kızım yaasenağlamasenağlama

gaziosmanpaşa ve çevresinde bana tavsite edebileceğiniz diyetisyen varmı??

ben çok araştırdım önemli olan insanın diyetisyenle olan uyumu. kiloskop diye bir siteye girdim beslenme uzmanını seçerken nelere dikkat etmeliyiz diye bir video vardı bir diyetisyen cevaplıyor bence diyetisyen arayan herkes o videoyu izlemeli ve ona göre karar vermeli çok bilgilendirici

X