Diyetisyen Önerilerimiz...

gizem hanımla çalıştım kendisis çok iyi bir diyetisyendir ben ciddi kilo problemli olan biriyim ve bana bile kilo verdirdi listeye uyarsan ayda en az 4 kg veririsin ben çok meşguldum taşınması kolay kalorisi az tadı harika ara öğünler yazmıştı aldığı herbir kuruşu hakediyor

Ben 5 nisan için Serkan Tutardan randevu aldım,özel mesajda biraz anlatabilir misin? ben çok iradeli değilimdir ama :KK43:(

Ben 5 nisan için Serkan Tutardan randevu aldım,özel mesajda biraz anlatabilir misin? ben çok iradeli değilimdir ama :KK43:(
Gittiğin zaman göreceksin irade konusunda hiç sıkıntı çıkmayacak. Yeterki dediklerini yap zaten böyle yapınca istek bile yapabiliyorsun :) Diyeti beraber yazacaksınız zaten.

Herkese iyi geceler dilerim.Arkadaşlar Dyt Gizem Tutar ya da Serkan Tutar hakkında bilgisi olan var mı? Muayene olan ,bu diyetisyenlerden herhangi birinin yardımıyla kilo veren arkadaşların verecekleri bilgiye ihtiyacım var.

bende serkan beyle 40 kg verdim. Ben çok rahat çalıştım ve hiç diyet süreci gibi gelmedi. İnanılmaz sonuç aldım ki bunu ben bile beklemiyordum.

su korumaya calısma, "hayır kesınlıkle ole degıl" gıbı sozlerı anlayamıyorum. arkadasım demekkı sen benım gordugum gıbı seyler gormemıssın. ama ben soz konusu dıyetısyen bayan ıle bu durumu yasadım kı soyluyorum. burdan da paylasıyorum. sız de tecrubenızı paylasınız lutfen! ama karsıt goruslu kısıye saldırmadan!!!. neyse o, amac ne kımsenın hakkını yemek ne de haksız bır rant saglamak. ınsanlara fıkır vermek ve tecrubelerımızı paylasmak ıse amac, benım yaptıgım tam da bu.

anlayamadıgım avukatlık yapma geregı neden duydunuz? hos forumlardakı kısılerın kım oldukları da bellı degıl kı. gırıp kendı ıle ılgılı ıyı seyler yazan dr. urun satıcısı, vs kısıler bıle var.

Merhaba kimseyi korumuyorum ama siz bir yazınızda (ayrıca uzun sureler hep arada kendısınden sık sık telefonuma cagrı gelırdı. tek calımlık cagrılar. sureklı kendını hatırlatır:) gibi birşey yazmışsınız. bu kesinlikle yalan çünkü gizem hanımı aradığınızda yoğunluktan telini açmaz. asistanını aradığınızda da müsait olduğunda bilgilendiririm der. Bunu ona giden iş arkadaşlarım yanımda defalarca yaşadı. Savunma değil ama olmayan şeylerle insanları yanlış yönlendirmeyin. Zaten benim yazdığımlada kimse kimseye gitmez merak etmeyin. Son cümleniz doğru olabilir, ama bu sizin için geçerlide olabilir!!

Herkes her diyetisyenden veya doktordan memnun olacak diye bir şey yok. Burada bir kişi hakkında birçok olumlu yazılar okurken yine aynı kişi için olumsuz görüş bildirenlerde var.
Herkesin görüşü kendine..

ben en son çare paramı kıyıp taylan kümeli ye gittim ve acayip memnun kaldım. kadın tam bir diyetisyen ve işinde oldukça başarılı. en başta sizi çok iyi motive ediyor ve size özel listeler, uygulamalar çıkarıyor. aynı zamanda kullandığı yeni nesil LPG diye bir cihaz var, başka diyetisyenler kullanıyor mu bilmiyorum ama kendi de bu cihazla hayatında ilk defa 38 bedenden 36 bedene düştüğünü söyledi. belki taylan kümeli pahalı gelebilir ama yeni lpg integral ben de oldukça başarılı sonuçlar verdi. araştırabilirsin :)

Arkadaşlar ben sabahları aç karna elma sirkesi içiyorum. İştahımı kesiyor, ayrıc yağ yakma özelliğide varmış elma sirkesinin. Bir arkadaşım sırf bu yöntemle ve yediklerine dikkat ederek 1 ayda 5 kilo verdi valla. Deneyin bakalım. Bende denemeye başladım. Yararlarını yazarım sizleree :13:

bu konu gittikçe diyetisyenlerin kendi reklamını yaptığı bir adrese dönüşüyor.
ankara'da iki diyetisyene gittim, ikisinin de adı sık geçmiş forumda.

önermiyorum.

burada yazılanlara dikkatli bakarak karar verin, her yazılana inanmayın kızlar.

boş yere programa uyup, zamanınızı, paranızı harcayıp sonunda hayal kırıklığına uğramayın.

Sizin hoşunuza gitmeyen yöntemler ve programlar, başkalarına iyi gelmiş olabilir. Yanlış düşünüyorsunuz.

Malatyada iyi bir diyedisyen arıyorum önerecek arkadaşlar varmı:26:

Arkadaşlar diyetisyen arayışını bırakıp kendi iradenizi kontrol altına almayı deneyerek ve sağlıklı her türlü besinin yer aldığı bir program uygulayarak zayıflayabilirsiniz. Tabii kilo vermenize engel sağlık sorunlarınız varsa bunların kontrollerini yaptırmanız ve buna göre hareket etmeniz gerekir. ama sırf diyetisyene para bayılacağım diyip kilo verememekte var. önceliğiniz kafanızda bu işi bitirmek olsun. sadece proteinle ya da sadece tek yönlü besinle diyet olmaz ordan burdan okuduğunuz uyduruk diyetlerden de var olan sağlınızı elinizden kaçırmamanız için uzak durun derim. dediğim gibi herşeyden azar azar yiyerek ve spor yaparak istediğiniz bedene ulaşabilirsiniz.

merhabalar eskişehirde iyi bir diyetisyen arıyorum ılgılı özel uygunn
regina 43 isimli arkadas hangı doktora gıttınız acaba

veya gidip güzel kılo verdiğiniz iyi bir doktor ısmı ıstıyorum lutfen cok ıhtıyacım varr

ankarada dıyetısyen onerecek var mı??
tıp merkezi olur ozel yer olur normal devlet yada unıversıte hastanesı olur.
artık bı dıyetısyen bulursam cok sevınıcem :KK43:

mumkunse ısını seven basarılı ve ılgılı bırı olsun..yenı mezun bıle olabılır..

yası buyuk dıye cok deneyımlı gorunen kendını dıyetısyen zannedenlerden mesur tıplerden bıktım..

reklam yapıcak olan deıl onerısı olannnn var mııı??

Son düzenleme:
Merhaba yazınızı okudumda bana yardımcı olabılecegınızı dusundum.Çok fazla bir kılom yok ama yınede ben ıncecık olmak ıstıyorum.ama nasıl yapıcam bılmıyorum.boyum 1.64 kılom 69 benım hedefım 58 aslında cok da fazla degıl ama nasıl verıcem bı program yada bır dıyet yontemı yardımcı olursanız sevınırım teşekkur ederım...

ankarada dıyetısyen onerecek var mı??
tıp merkezi olur ozel yer olur normal devlet yada unıversıte hastanesı olur.
artık bı dıyetısyen bulursam cok sevınıcem :KK43:

mumkunse ısını seven basarılı ve ılgılı bırı olsun..yenı mezun bıle olabılır..

yası buyuk dıye cok deneyımlı gorunen kendını dıyetısyen zannedenlerden mesur tıplerden bıktım..

reklam yapıcak olan deıl onerısı olannnn var mııı??

ben ıstanbuldan yazıyorum ben burda devlet hastanesınde bı dıyetcıye gıtmıstım esımle beraber gülderen zarzık diye bızı uc ayda 10 kılodan fazlaz zayıflattı ama kedısı ankaraya gıtmıs ama nerede bılmıyorum etımesgutta dıyorlar gıdenlar onu bul cok tecrubeı bırı

Merhaba yazınızı okudumda bana yardımcı olabılecegınızı dusundum.Çok fazla bir kılom yok ama yınede ben ıncecık olmak ıstıyorum.ama nasıl yapıcam bılmıyorum.boyum 1.64 kılom 69 benım hedefım 58 aslında cok da fazla degıl ama nasıl verıcem bı program yada bır dıyet yontemı yardımcı olursanız sevınırım teşekkur ederım...
Canım seninle aynı boy ve kilodayız bende 1.64 boy 68 kiloyum ama aşırı rahatsızlık kilomdan ama veremiyorum çok mutsuzum eşimde dalga geçiyor sen 4 yıldır hep rejim yapmak istiyor ama hiç yapmıyorsun diye.. Ama o zamanlar 63 kiloydum o bile çok geliyordu şimdi aldım başımı gittim

nasıl bir diyet uyguluyorsunuz acaba birde bu doktor hangi şehirde? ben Ankaradayım genel olarak diyetinizden bahsederseniz sevinirim[/QUOTE

merhaba canım,yaptığım diyet bir protein diyeti hızlı yağ yakmaya yönelik,ilk beş gün sadece hayvansal ürün tüketiliyor mesela(benim yaptığım)sabah 1 yumurta,1 dilim dil peynir,ara 1çay bardak kefir, öğlen 150 gr yağsız dana eti(yağsız tuzsuz)ister haşlama istersen ızgara,ara 1 çay bardak kefir,akşam 100-150 gr et,tavuk veya balık yağsız tuzsuz hiç biri yoksa 2 dilim dil peyniri ilk beş gün 3 ila 5 kilo arası kilo kaybı bekleniyor ben 3,5 vermiştim.ilk beş günden sonra diyete sebze ekleniyor,mesela sabah:1 yumurta,1dilim peynir,3-5 zeytin 1 tabak salata yağsız tuzsuz limonlu,ara bitki çayı veya kefir,öğlen:150 gr et(tavuk balık)veya etli sebze yemeği,1 tabak salata,akşamda aynı şeyler daha hafifleterek yeniyor,2,5 litre su içiliyor ekmek ve şekerli hiç birşey yok,meyva bile yok çünkü yağ yakım hızını düşürüyormuş,pazartesi günleri ilk beş gün uyguladığım salatasız diyeti yapıyorum diğer günler aynı liste,ben ara ara dayanamayıp liste dışına çıktım pasta falan yedim mesela, yağ yakımı durdu hemen,bir bayan var dr un başka bir hastası o hiç bozmamış 2 ay da 17 kg verdi,eski resimlerini görüp hayret ediyoruz,ayrıca exodex diye bir takviye kullandırıyor dr,siyah üzüm çekirdeği ekstresi ve krom var içinde yağ yakmaya yardımcı.doktor istanbul bakırköyde ulaşamayacağın için uyguladıklarımı aynen yazdım canım umarım yararı dokunur bol şans diliyorum:))

Doktorun adını yazarmısın?

yıllardır yaşadığım diyetisyen maceralarıma dayanarak kesinlikle gamze kaçar a gitmelisin diyorum. ben de obezdim. aralık 2010 dan beri 20 kilo verdim ki bu süreyi aslında ben uzattım. bazı aylar hiç yapmadım ama her ay düzenli gittim listeyi uygulamasam bile. zaten o kadar motive ediyor ki insanı, kendinize güveniniz geliyor. ailemden 6-7 kişi gittik. hepimiz de kilolarımızı verdik. fiyatı da diğer uçuk rakamlar veren fos diyetisyenlere göre makul.

Bugün ben aradım kendisini 250 lira muayene 180de tahlil parası istedi.

Göksen hanım çok kaliteli çok insancıl bir diyetisyen.Aynı zamanda çokta güler yüzlü ve şeker biri. Çok ilgili. Parayı her zaman arka pilanda tutuyor.Aşırı güven veriyor. Çok rahat kilo verdiriyor. Beni 66 kilodan 55,5 kiloya indirdi bir ayda. Ankara Çankayada yeri. İlk ay 490 tl veriyorsunuz diğer aylar 290 tl ödüyorsunuz

allahtan parayı arka planda tutuyor tutmazsa ne verecektik acaba :KK70:

X