Diyetisyen Önerilerimiz...

mannak

heyecanlııııııııııııııııı
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.268
3
merhaba kızlarr
artık benimde bi an önce zayıflamam lazımm :çok üzgünüm:
kendim başaramıyorum diyet yapmayı artık bi uzmandan yardım almam lazım mayısta nişanım olacak inşallahh ama ben hala koca göbekli bir kızım yaasenağlamasenağlama

gaziosmanpaşa ve çevresinde bana tavsite edebileceğiniz diyetisyen varmı??

şafak hastanesinde diyetisyen var..ama ne kadar başarılı bilmiyorum...bide merkezdeki garanti bankasının üstündeki iş hanında vardı bi yer..yazın yağ ölçimi filan yaptırmıştık ama görüşmeye gitmedik..oraya bi bakabilirsin :)

şafak hastanesinde diyetisyen var..ama ne kadar başarılı bilmiyorum...bide merkezdeki garanti bankasının üstündeki iş hanında vardı bi yer..yazın yağ ölçimi filan yaptırmıştık ama görüşmeye gitmedik..oraya bi bakabilirsin :)

çok teşekkür ederim canm bende merkezde oturuyorum
dediğin yeri bi araştırayımmmmmŞenizŞeniz

kızlarr başka tavsiyesi olan yokmuuuuuuuuu

Arkadaşlar, konunun başlığını değiştirdim sadece Gaziosmanpaşa için geçerli değil, her semt için önerilerinizi buradan yapabilirsiniz...

İletişim bilgileri vermiyoruz arkadaşlar bu konuya dikkat edelim... Telefon, mail adresi, site adresi, her türlü link yasaktır...

Son düzenleme:
merhaba kızlarr
artık benimde bi an önce zayıflamam lazımm :çok üzgünüm:
kendim başaramıyorum diyet yapmayı artık bi uzmandan yardım almam lazım mayısta nişanım olacak inşallahh ama ben hala koca göbekli bir kızım yaasenağlamasenağlama

gaziosmanpaşa ve çevresinde bana tavsite edebileceğiniz diyetisyen varmı??

ayyyynenennnn 12 nisanda nişanım var ama bende 3 yıl önce 58 kg idim,şimdi 80...hiçbir gömleğin önü kapanmıyor göğüs 75 den 90 a çıktı :roflol:

38 bedenden 44 e doğru ilerliyorum...nisanda nasıl bir elbisenin içine giricem bilmiyorum :KK43:

bende malatyada bir diyetisyene gitmek istiyorum bildiğiniz bir yer varsa yazarmısınız

ayyyynenennnn 12 nisanda nişanım var ama bende 3 yıl önce 58 kg idim,şimdi 80...hiçbir gömleğin önü kapanmıyor göğüs 75 den 90 a çıktı :roflol:

38 bedenden 44 e doğru ilerliyorum...nisanda nasıl bir elbisenin içine giricem bilmiyorum :KK43:

kadıköy feneryolunda iyi bir diyetisyen biliyorum ben 2 sene önce gitmiştim.
Nil Şahin Gürhan. internet sitesi de var. oradan bakabilirsin.

ama çok az zamanın kalmış. bence bir an önce başla ki en azından bikaç kilon gitmiş olur..

Ankarada iyi bir diyetisyen arıyorsanız ve uygun fiyat istiyorsanız gittiğim doktorumu önerebilirim.

kızlar aranızda hiç mi İstanbul da beslenme uzmanına giden yok :sm_confused:
18 kilo fazlam var ve ben bir türlü karar veremiyorum hangi uzmana gideceğime:çok üzgünüm:
Evlendiğimde 57 kiloydum 1,5 yılda 75 kilo oldum..
Hepsi tv de reklam panosu gibi hiçbiri içime sinmiyor..
ne oluuurr yardım edin:a015:

kızlar aranızda hiç mi İstanbul da beslenme uzmanına giden yok :sm_confused:
18 kilo fazlam var ve ben bir türlü karar veremiyorum hangi uzmana gideceğime:çok üzgünüm:
Evlendiğimde 57 kiloydum 1,5 yılda 75 kilo oldum..
Hepsi tv de reklam panosu gibi hiçbiri içime sinmiyor..
ne oluuurr yardım edin:a015:

istanbul bakırköyde benim gittiğim bir diyetisyen var..:eek:
çok memnundum kendisinden..kaydirigubbakcemile5
2-2.5 ay gibi bir zamanda çok güzel kilo vermiştim..:eek:
gülcan tarhan diyetisyenin adı...:kahve:

Son düzenleme:
Diyetisyenime sordum. GONCA GÜZEL ismini verdi. Web siteside var gonca hanımın Hacettepeli. ısterseniz onunlada bir görüşün

benden size tavsiye hamur isini ve sekerli yagli yiyeceklerden uzak durun ve aksam saat 6 dan sonra hic birsey yemeyin zayiflarsiniz,
ve lahana corbasi her aciktigizda yiyebilirsiniz

evet.bugun 2.gunum.aklıma takılan bazı seyler var.maılle sorucam.
sordum ama ıletısım kopuklugu var.bır turlu cevap yazamıyor hanfendı.bende ona guzel bır maıl yazdım.bol bol okur.

Son düzenleme:
merhaba benimde diyetisyene ihtiyacım var 50 ytl çok uygun diyetisyenin adını ve semtini bizimle paylaşırmısın ,şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar,merhaba siteye yeni üye oldum. Dietisyen Gülcan Tarhan'ı ararken karsılastım yazılarınızla. Gülcan cidden cok iyi kilo verdiriyor. bana 24 kg. anneme 32 kg. verdirdi. tabii ben 2 senede 10 kg geri almısım. su an Gülcan'a ulasamıyorum. bakırkoydekı ofisi kapatmıs, telefonları kapalı. tanıyanınız varsa lutfen bana yardımcı olsun.
su 50 ytl ucretlı dıetısyenin ofısı nerede bilen var mı?

X