Kocaeli Akademi Hastanesinde dogum yapanlar

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
slm arkadaslar ben akademni hast. figen gündüze gidiyorum giden arkadaslar varmı dogum nasıl gecti veya ilerleyen aylarda ne kadar ilgileniyor memnunmusunuz ben daha 11. haftamdayım cvplarınızı bekliyoum :emir_bebek:Şeniz

iyi geceler arkadaşım bende aynı hastanede gökhan gümüştaşa gidiyorum hazirandan beri çok memenunum şimdilik bir sorun yaşamadım figen hanımla ilgili çok iyi şeyler duymamaıştım.. para göz ve ilgisi düşükmüş demişlerdi..

canım bende gökhan gümüştaşa gidiyorum ve memnunum zaten hastanede kadın doğumda ki en çok ilgi gören dr. gökhan bey figen hanımı bilmiyorum ama..inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini

canım 8.aya giricem ben sen 3.5 aylık hamilesin galiba...nasıl gidiyor hamişlik

özel mesaj göndereyim dedim canım ama kabul etmiyormıuşsun neyse burdan yazayım evet 4devrildim allah sagsalim kurtamayı nasip etsin az kalmış dogumuna kızınmı oglunmu olacak
bende 18 veya 19 martta gidecegim ozaman kısmetse belli olur inşallah saglıklı sıhatli olsunda
hamilelik iyi sayılır miden bulantılarım hafifledi senin son ayın nasıl geçiyor

canım oğlum olucak benim allah kısmet ederse.ya artık zorluyor hamilelik valla zamanım gelsede doğursam artık.sende keyfini çıkar hamileliğin canım hele birde tekmelerini hissetsen çok güzel oluyor.ben bu özel msj olayını anlamıyorum canım nasıl açıcam ki.

ben 12haftalık hamileyim bu hafta ense kalınlıgına falan bakıldı ikili testle beraber ikili testi ssk karsılamıyormus 115
ytl
dediler sizden ne kadar almıslardı

doktoru degiştirsem gökhan beye gerekli dosyam yani bilgilerim gönderilir herhalde dimi:uhm:

canım ben kocaeli tıp merkezinde 55 tl yaptırdım sende orda yaptırabilirsin akademide pahalı yapıyorlar testleri...

melegimsin allah kucagına almayıda nasip etsin inşallah bende bilmiyordum özel mesaj nasıl açıldıgını arkadaşım açmıştı benimde ...

canım bende 100 üzeri bir fiyata yaptırmıştım akademi de ama üçlüden para almamışlardı ikiliyi orda yaptırdık diye bir sor istersen...

amin canım inşallah hepimiz bebeklerimizi sağ sağlim kucağımaz alırız..

arkadaşlar neden doğum yapanlar memnuniyetlerini yada şikayetlerini yazıp bizleri bilgilendirmiyorlar.ben de doktor arayışı içersindeyim sizlerin birseyler yazmanızı beklıyorum ama yok.yardım ederseniz sevinirim.saglıkla kalın inşallah.

arkadaşlar akademide doğum yapan arkadaşlar memnun muydu? yaşar beye gitmeyi düşünüyorum ben de akademide. acaba doktotlar normal doğumda her saatte geliyorlar mı

X