Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme

anelia

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
644
74
kızlar göğüs büyütücü krem kullanıpta memnun olan varsa lütfen yazsın

kremi bilmiyorum ama göğüs büyütme hapı kullanmıştı bi arkadaşım bayada fark etmişti.ama pahalıydı baya adınıda hatırlamıyorum.
hormon dengesini bozduğu için çokta sağlıklı değil sanırım..

tochme breast firmig krem hakkında bilgisi olan varsa acil yazsın arkadaşlar.ben bi sitede tesadüfen gördüm ve cok övüyolar.
+kullanıcı yorumlarıda var sitede.hepsi olumlu yönde yorum yazmış.bu kremi kullanan yada bilgi sahibi olanlar lütfen paylaşsın

kızlar göğüs büyütücü krem kullanıpta memnun olan varsa lütfen yazsın

gülüm ben nıtro canada kullanıyorm çok ie yaradı bende. yanında bi de sabun veriyo kullanmadan önce yıkayıp kuruluyosun. sonra da göğsüne dıştan içe doğru masaj yapıyosn. alttan başlayarak. :lepi:

tochme breast firmig krem hakkında bilgisi olan varsa acil yazsın arkadaşlar.ben bi sitede tesadüfen gördüm ve cok övüyolar.
+kullanıcı yorumlarıda var sitede.hepsi olumlu yönde yorum yazmış.bu kremi kullanan yada bilgi sahibi olanlar lütfen paylaşsın

evet kullanan biri varsa yazsın bnde dün gördüm aktarda tesadüfen.aklım kalmadı değil hani:KK1: fiyatı 50 liraydı

Bence bu göğüs büyütme işinden vazgeçin bence işe yaramıyolar ayrıca kremmiş hapmış kızlar büyüteyim derken ne kadar zarar veriyo bilemiyoruz Allah korusun ileride ikisinide aldırmak zorunda kalabilirsiniz ne var içlerinde biliyomusnz bence uğraşmayınebatına değilde dik kalmasına önem verin bu daha önemli en iyisi sporla kasları geliştirin dik oloyu ve daha iri görünüyo vermeyin şu aptalca şeylere paranızı amacım hayallerinizi yıkmak değil sakın yanlış anlamayın benim de çok büyük sayılmazlar ama ideal ve en önemlisi çok diriler sporla sağlıyorum bence sizde öle yapın barışık olun göğüslerinizle şükredin sporla bir beden büyütbilirsiniz....

arkadaşlar yeni başlık nasıl açılıyor bilemedim zaten konuyla alakalı birçok başlık olduğu için herhangi birine yazmayı uygun buldum.umarım görür ve yardımcı olabilirsiniz.20 yaşındayım.göğüslerim 12imde neyse hala öyle.tam dolgulu 75 beden sütyeni doldurmuyorlar.2 yıldır cinsel hayatım var.buna rağmen büyümediler.silikon taktırmak hep hayalimdi.şu an öğrenciyim bir sene sonra mezun olucam ve iyi para kazanabileceğim bir bölümde okuyorum iyi bir mesleğim olucak.ancak ben beklemek istemediğimden ajans işlerinde(tanıtım-organizasyon hosteslik) çalışarak para biriktirmiştim.ne yazık ki ufak bir operasyon geçirmek durumunda kaldım bu esnada parayı filan da bitirdim.tekrar biriktirmeye başlayacağım.doktora görünen var mı hiç göğüslerinin küçüklüğüyle yahut büyümemesiyle alakalı öncelikle onu merak ediyorum.belki hormonal bir şeydir diye düşünmüştüm ancak reglim hayatım boyunca hep düzenliydi bir kere bile aksamadı,ağrısız sızısızdı.bu açıdan hormonal bir sorun olabileceğini düşünmedim.istanbulda yaşıyorum.şimdi merak ettiklerim şunlar:
-yaptıran arkadaşlara sorum, her şeyi ile toplamda iyi bir doktor yaptığı zaman ne kadara mal oluyor?
-bu maliyeti, ilk muayne-görüşme, ameliyat ve doktor masrafları ayrı ayrı olmak suretiyle detaylı olarak yazabilir misiniz?
-ameliyat sonrası masraflar ve yine pansumanıydı, doktor kontrolüydü bunlar ameliyat masrafı kapsamında mı yoksa her kontrol için ayrı ücret mi ödeniyor?
-enfeksiyonik bir durumda yahut kist gibi bir şey oluştuğu durumda -ameliyata bağlı- silikonların çıkarılıp tekrar takılması gerekiyor mu, bunun içinde ücret alıyorlar mı, bu ücret gene bir ameliyat ücreti kadar mı?
-ben geçenlerde biyopsi geçirdim, 2 haftada ancak kendime geldim ve çok acı verici bir süreçti, bundan çok daha acı verici olacağını düşünüyorum bu ameliyat sonrasının.vücuduna iki parça koyuyorlar büyükçe bir yer kesip sanırım?
-ağrı ve acı ne kadar sürüyor?
-tüm bu masrafa ve acıya değer mi?
-ikili ilişkilerde(sevgili-koca) kıskançlığınız azaldı mı?çünkü ben kıskançlığın sevmenin yanında ya karşındakine güvensizlikten ya da özgüven eksikliğinden ileri geldiğini düşünmekteyim.
son olarak, genelde gelişmemiş memelerde göğüs uçları da gelişmemiş oluyor.yani benim 12 yaşımda neyse yine öyle.büyük bir göğüste ameliyat sonrası nasıl durur bu?

yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

kremi aktarın tavsiyesiyle aldım (touch me please breast fırmıng cream) 10gündür falan kullanıyorum.hergün sabah ve akşam 5 dk msj yaparak sürüyorum.ama şuan hiçbir değişiklik yok.sadece sert duruyolar eskiden çok yumuşaktı.ya masajdan yada kremden bilmiyorum daha toparlandılar.ama büyüme yok henüz:KK19:

Cake göğüs büyütücü kullan canım. Göğüslerin emin ol büyüyecek senin o kullandığın kremi zamanıında bende kullandım hiç bir işe yaramıyor. bu cake en ucuz freeshp comda satılıyo 300 tl her yerde 500 tl alıp kullanmanı tavsiye ederim..

Cake göğüs büyütücü kullan canım. Göğüslerin emin ol büyüyecek senin o kullandığın kremi zamanıında bende kullandım hiç bir işe yaramıyor. bu cake en ucuz freeshp comda satılıyo 300 tl her yerde 500 tl alıp kullanmanı tavsiye ederim..

sana kaç para veriyolar bu reklam içinnnnnnnnnnn :KK33: :KK33: :KK33: :KK33: :KK33: :KK33: :KK33: :KK33:

reklam mı insanların kazıklanmasını engellemek reklam oluyosa doğrudur tmm bak o zaman başının çaresine bağarma sonra forumda yardım edinnnnnnnnnnnn die

X