chanel - coco matmazel nasıl kızlar bence süper kocama göre kaçılacak bi kokufikriniz

Coco matmazel edp'yi ben kullanamadım. Üç beş fısladıktan sonra hediye ettim. Sonra bi başka arkadaşımda kokladıkça mest oldum ne kadar hoş taşıyordu. o kadar beğendim ki edtsini aldım. Edtsini çoook severek kullandım. Chanel parfümlerinin kendine has koku notaları var hepsinde bunu hissedersiniz. Koku farklıdır ama hepsinde çakışan belli notalar var 'Bu chanel parfümü' dersiniz. Ben Coco matmazel edt'ye bayılıyorum şimdi. Benim chanel parfümleri içinde olmazsa olmazımdır. Bi edtsini deneyin tekrar eşinizin fikrini alın:KK34:

kaydirigubbakcemile chanel - coco matmazel
benim kokusunu çok begendigim bi parfüm eşim ise onun kosunun berbat bi koku oldunu söylüyo sizce kocama karşı destek bekliyorum servet yatırdım o parfüme kullancam iştelülülülülülü

eşini çok iyi anlıyorum :)

chanel matbazel asil hoş kalıtelı bır kokudur tavsıye edıyorum:):KK16:

açığını kulandıysanız berbat kokar orjınalı gıbı kokmaz.

Son düzenleme:
bişey sorabilir miyim acaba ? =) şmdi bu Chanel Coco Mademoiselle ve chanel coco matmazel farklı şeyler mi bide bi pembe renklisi var birde daha koyu azcık bilgi verir öisiniz =))

evet canım farklılar.chanel coco ayrı bır parfüm chanel coco matbazel apayrı bır kokudur.Matbazelde hoş güzel notalar varken coco çok ağırdır.chanel coco matbazel pembe gıbıdır.Ben hafıf kokular sevıyorum , ben beğendıkten sonra sizde kesin beğenırsınız.

Eşim almıştı bana. Bence günlük kullanılacak bi parfüm değil. Kokusu oldukça ağır. Özel günlerde kullanılacak bir parfüm.

benim kokusunu çok begendigim bi parfüm eşim ise onun kosunun berbat bi koku oldunu söylüyo sizce kocama karşı destek bekliyorum servet yatırdım o parfüme kullancam iştelülülülülülü

Bayıldığım kokuu. Esmer tene yakıştığı söyleniyor. Bende esmerim zaten hehe . :KK16:

Bayıldığım kokuu. Beyaz tene yakıştığı söyleniyor.Bende beyaz tenliyim zaten hehe :KK16:

dün avm'de coco matbazelı sıktım eve bır geldim annem kızdı; çok sıkmışın banyomu yaptın kokuyla dedi.Haklı tabıkı:KK1:
havada mersinde sıcaktı.Koku güzel ama sıcakta olmuyor.Soğuk havalarda sürmek lazım.:KK16:

X