chanel - coco matmazel nasıl kızlar bence süper kocama göre kaçılacak bi kokufikriniz

lutfiyes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2009
16
0
34
kaydirigubbakcemile chanel - coco matmazel
benim kokusunu çok begendigim bi parfüm eşim ise onun kosunun berbat bi koku oldunu söylüyo sizce kocama karşı destek bekliyorum servet yatırdım o parfüme kullancam iştelülülülülülü

ay bence o parfüm cok guzel kokuyo.....
erkeklerin koku zevki cok farklı...
banada kardeşim bi parfüm verdi iğrenç kokuyo sıkmıyorum eşim 'sık cok güzel kokuyo 'diyo
:bbo:

bencede çok güzel canım çok saol aldım kullanacam tabi herdediklerini yaparsak eşimin parfümünüde hep ben alırım begenir buna kıllık etti resmen
:dilcikar::dilcikar:

Bayanlar arasında çok beğenilen bir koku; ama ben pek beğenmedim. Belki de benim tenimde hoş durmadı. Chance daha güzel.

:81::81:chaneLİn iki kokusuda süper... ben matmazeli yeni kullanmaya başladım.. mükemmel bi kokuu.. insanı genç hissettrio bnce.. çok tatlıbi kokusu war.. erkeklerin koku konussnda pek becerikli oldkları sölenemz ewt.. :90::90::90:

alıp,beğenmeyip başkasına verdiğim tek parfüm,
çok ağır kokuyor,kesinlikle yaz için asla kullanılmamalı...

bende yeni kullanmaya basladim yaz aylarinda gunduzleri kullanilmaz fakat gecelerine damgayi vuracak bir parfum.

ben begeniyorum acikcasi cok asil ve iddaali sonucta zevk meselesi esimde cok begeniyor kokusunu bastan cikartici buluyor.gerci onun tek sevdigi parfum givenhcy absolutely irresistible.:KK76::94:

Chanel parfümleri genelde başarılı.Chance ile mademoiselle birbirine çok benziyor.Ama mademoiselle daha kadınsı daha karakterli bir koku.Çiçek kokusu ama aynı zamanda kalıcı.Tarzın nasıl bilmiyorum seçtiğine göre teninle de uyuşmuştur.Bence akşamları sık yemeğe falan çıkarken falan bu havalarda.Bence güzel bir koku ben yaşıma göre ağır buluyorum biraz ama seviyorum da.

Son düzenleme:
chanel coco çok kötüü ciddeennn bilegime sıkmıştım deneme amaçlıı midem agzıma geldii chanel chanege kulanıyorum o şahane ama dedigin coco çok kötü cidden en begenmedigim kokular arasında çok agırrr

bişey sorabilir miyim acaba ? =) şmdi bu Chanel Coco Mademoiselle ve chanel coco matmazel farklı şeyler mi bide bi pembe renklisi var birde daha koyu azcık bilgi verir öisiniz =))

bişey sorabilir miyim acaba ? =) şmdi bu Chanel Coco Mademoiselle ve chanel coco matmazel farklı şeyler mi bide bi pembe renklisi var birde daha koyu azcık bilgi verir öisiniz =))

matmazel türkçesi :)
chanel coco ile coco mademoiselle farklı kokular
coco mademoiselle bende ilaç kokusu gibi koktu uymadı sanırım bana..ama normalde beğendiğim bi kokudur baharatlı çiçeksi

İlk defa bir erkeğin bu parfümü beğenmediğini duydum. Yaz için değil ama kış için favorim..

çok mersii..bide aslında j'adore merak ediyorum büsürü renk var şişe olarak hangisi daha güzel kafam biraz karştı.. bide ben normalde d&p kullanamıyorum cildimi tahrş edio ama parfümlere para vermekten fenalık geldi ee bide işsizim şu sıra =)) ama yine d&p deniycem..coco mademoiselle yada j'adore kararsızım..J'adore hangisi daha hoş acaba..baya şeyde sordum ama :KK30:

jadore daha kadınsı ; coco mademoiselle daha genç kızsı :) bulunur genelde..jadore saf çiçek ; coco mad. baharat çiçek kokusudur..ikiside hoş ..

X