Şallı'nın Burnu

beroceren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
26
1
Ebru Şallı'nın burnunu hem cepheden hem profilden çok beğeniyorum. Kime ameliyat olmuş bilen var mı acaba arkadaşlar? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ebru Şallı'nın burnunu hem cepheden hem profilden çok beğeniyorum. Kime ameliyat olmuş bilen var mı acaba arkadaşlar? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

onur erol sanırım..ben onur erolun yaptığı bazı burunları beğeniyorum ama ebru şallınınki okadar iyi değil bence profilden tamam amam önden hoş durmuyo bikere estetik olduğu belli ayrıca onun çenesi yanakları çok geniş o burun onun yüzüne küçük vede dar kalmış ayrıca çok kısaltılmış bana göre..a.s

onur erol diye biliyorum xexexe nin de dediği gibi çok kısa estetik olduğuda çok belli ç ebru şallının çenesi yanaklarıda dudaklarda yapma hatta göğüslerde silikon ilk mankenliğe başladığı dönemdeki fotosunu görmüştüm yıllar önce bakınca anlaşılıyodu yüüzndeki değişmeler

hadıı bıde boyu kısa dıolar dogrumu yane ole 180 190 boyu yokmus???

Ebru Şallı'nın burnu 2 kere ameliyat olmuş olabilir..Ben ilk olduğu zamanları hatırlıyorum. Daha topak bir burnu vardı..Şu andaki burnu daha farklı..İlk zamanları şişti, şimdi şişler indi diycem ama bu kadar farketmez bence..Yani 2 kere ameliyat olma ihtimali yüksek bana göre. Şu anki burnunu ben de çok beğenmiyorum..Ameliyat olduğu belli ve biraz basık da duruyor.Onun çenesi de çok sivriydi..Onu da törpületti galiba..Zuza, evet boyu da kesinlikle 1.80 falan değil..en fazla 1.70-1.75'tir..1.65 diycem ama sıkmış gibi olmayım diye demiyorum..:) Yani yola çıktığında zayıflığı ve gözlerinin güzelliği dışında bariz bir özelliği yoktu..Mesela kankası Demet Şener'in de burnu ameliyatlı..Onu kim yaptı onu da bilmiyorum.

onur erol anlaşılaa-n deniz akkaya dışında biçok baştan yaratmış...ne diyelim zevkli adam hoş kadınlar yaratmış...:)

boyu 1 .65 falan evet çenesi çok siviymiş eskiden gögüsleride inanılmaz küçük sonra silikon taktırdı bi ara çıkarttırdım gögüs büyütme hapları kullandım doğal hali bu dedi ama gögüs büyütme haplarının palavra olduğuda ortaya çıktı sanırm eski kocaman silikonları yerine biraz daha küçüğünü taktırdı:) kankası demet şener ilk türkiye güelii seçildiğinde inanılmaz güzeldi sonra yüzüne bişeyler yaptırdı şimdi iki kanka bence cadı gibi ortada dolaşıyolar yaşlarından daha büyük gösteriyolar üstelik

boyu 1 .65 falan evet çenesi çok siviymiş eskiden gögüsleride inanılmaz küçük sonra silikon taktırdı bi ara çıkarttırdım gögüs büyütme hapları kullandım doğal hali bu dedi ama gögüs büyütme haplarının palavra olduğuda ortaya çıktı sanırm eski kocaman silikonları yerine biraz daha küçüğünü taktırdı:) kankası demet şener ilk türkiye güelii seçildiğinde inanılmaz güzeldi sonra yüzüne bişeyler yaptırdı şimdi iki kanka bence cadı gibi ortada dolaşıyolar yaşlarından daha büyük gösteriyolar üstelik

sana kesinlikle katılıyorum ve ebru şallıyıda hiç beğenmiyorum en güzel estetik burunlu deniz akkayadır bence... ebru şallı ve demet şener diyince kıyamet alametlerinin ; kıyamet yaklaştıkça biribine benzeyen yaratıklar ortaya çıkıcak özelliği aklıma gelio ...tırsıyorum:bbo::1no2:

hiç bilmiyorum ama kim yapmışssa çok güzel yapmış ellerine sağlık çok beğeniyorum ama tahminimce onuda onur erol yapmış

Son düzenleme:
ebru şallının burnu yok gibi bişey
ben begenmiyorum

valla deniz akkayayı kim yaptıysa hakikaten güzel yapmıs cünkü deniz akkayanın sadece burnu degil tüm suratı yeniden yapıldı ve liv taylora benzetildi, büyük maharet :KK70:

deniz akkaya nın burnunu onur erol yaptı.....türkish lokum dediği ,bir teknikle. kendi özel yöntemi ve buluşu........

deniz akkaya nın burnu bence kötü.bir tv kanalında muhabire konuşurken annemle baktık ve inanın pinokyo gibiydi..öne doğru uzayan bir burun.O fotoğraflar ekran bir ton makyajda tabii iyi duruyo ama inanın çok çok belli estetik olduğu.ebru şallı da anjelina jolie benzemeye çalışıyor bence ama plastiğe dönmüş bir suratı var .ben öyle görüyorum ama gözleri güzel.

deniz akkayanınkine ben de bayılıyorum. harika bir burnu var bir de petek dinçözünkü çok güzel ikisini de onur erol yapmış. adam sihir yapıyor sanki ameliyat değil de.

onur erol ünlülere güzel iş cıkarıyor da sıradan halka nasıl yapıyor acaba? cok ilgisiz diyorlar...

ilgisiz olabilir önemli olan güzel yapması değil mi? bence ameliyatına girdiği her burunla azami derecede ilgileniyordur. bu ünsüz buna güzel burun yapmayayım diye bir düşüncesi olmasına imkan yok bence.

sana kesinlikle katılıyorum ve ebru şallıyıda hiç beğenmiyorum en güzel estetik burunlu deniz akkayadır bence... ebru şallı ve demet şener diyince kıyamet alametlerinin ; kıyamet yaklaştıkça biribine benzeyen yaratıklar ortaya çıkıcak özelliği aklıma gelio ...tırsıyorum:bbo::1no2:

çiçekcek bahçesi güldürdün beni Allah senide güldürsün kıyamet alameti ha:) valla onu bunu bilmemde onur erola burun yaptırnca dudak çene yanak komple yaptırmak gerekiyo çünki kendisi kafasına göre takılıyo heralde insanın yüzüyle alakasız komple baştan bi burun yapıyo haliyle diğer yerleri yaptırmayınca burun sırıtıyo:) deniz akkayayı baştan yaratmışta ebru şallıyı maymuna çevirmiş :) geçen okan bayülgenin programıydı övüne övüne nasıl görünüyorum diyodu resmen 45 yaşında gösteriyodu... okan mütavizilik yaptı çok hoş dedi bana sorsa tabiki cadı gibisin derdim:) demet şenerinde dudaklakaydirigubbakcemilerı havası sönmüş tekerlek gibi önce bi silikon koydurup çıkartırınca öle oldu galiba:)kaydirigubbakcemile2

X