Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yeni yöntem göğüslere yağ transferi

arceya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2007
149
1
Dr.Bülent Cihantimur’un kendisi tarafından geliştirilen bir cihazla vücudunuzun istemediğiniz bir bölgesinde toplanmış olan yağlar yine vücudunuzun başka bir bölgesindeki çukur veya ince olan bölgeye transfer ediliyor. Yağ enjeksiyonu zaten yıllardır var olan ve sıklıkla uygulanan bir yöntemdir. Klasik yağ enjeksiyonunda önce yağ dışarı alınır,serumla yıkanarak kandan temizlenir,santrifüje edilerek inceltilir ve daha sonra enjekte edilir. Tüm bu aşamalar en az 30-45 dk sürer ve yağ hücreleri bu esnada havayla temas ederler,sıcak bir ortamda oksijensiz kalırlar ve bir çok aletle temas ederler. Ayrıca bu yöntemle büyük miktarlarda yağ toplamak çok zordur.

Cihantimur Yağ Transfer Sisteminde ise vücuttan çekilen yağ hiç dışarıya çıkarılmadan özel geliştirilmiş olan cihazla vücudun diğer bölgesine transfer ediliyor.Böylece yağ hücreleri asla havayla temas etmez,bir çok aletle temas etmez,vücudun dışında ki sıcak bir ortamda uzun süre beklemezler. Bu sistemin klasik yağ enjeksiyonuna göre avantajları şunlardır: 1.Yağların canlı kalma ve tutma oranı daha yüksektir.
2.Enfeksiyon riski yok denecek kadar azdır.
3.Vücuttan alınan yağın tamamını toplanabilir.Bu nedenle enjekte edilebilecek yağ miktarı çok daha fazladır. Cihantimur Yağ Transfer Sistemi ile yapılan operasyonlar: 1. Popo büyütme
2. Meme büyütme
3. Dudak büyütme
4. Çarpık bacak düzeltme
5. Ayak bileği kalınlaştırma
6. Yüz çukurlarını ve çizgilerini doldurma
7. Popo yanlarındaki çukurları doldurma
8. Çok derin Akne (sivilce) çukurlarını doldurma
9. Daha önce yapılmış Liposuction sonrası oluşan çukurları düzeltme
10. El sırtının derisini kalınlaştırma

peki vücudunda fazla yagı olmayan baskasının yagı enjekte edilse uyum sorunu olur mu ki?

bnde nerden bulsunlar yağı(:-) herkes dyo benımkinden alsınlar sana versinler(:-)hihoyyyt

.....................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bu yağ transferini yaptıran var mı acaba? ben bugün aradım bülent beyin bursadaki kliniğini ve bilgi aldım. benim korkum enjekte edilen yağların kanser hücrelerine dönüşmesiydi. ikna oldum sanki konuştuktan sonra ama yinede emin değilim. daha önce yaptıran varsa bilgi verebilir mi?

arkadaşım peki fiyat olarak ne söylediler.
tatlım ben telde görüştüm 6 bin tl olduğunu söylediler yani aslında iki işlem bi arada oluyo bence çok iyi bir rakam ama maddi durum şu an kriz varken aşırı bi lükse giriyo çok güzel bi operasyon bence doktorun kendisi tarafından geliştirdii bi aletle yapılıyomuş sadece basen kısımnda sanki bi yere çarpmış gibi morluk oluyomuş oda 10 günde geçiyomuş hatta ciddi ciddi düşünürsen yaptıranlarla görüştürüyorlarmış resimler falan gösteriyorlarmış baya bi konuştum telde yabancı bi madde alacağımıza kendi yağımızla kavruluurz :) bi taşla iki kuş tabi baseni göbeği kalçası olanlar için süperrr ötesi bence delikafadulden

kızlar bu tekniği yaptıran ve memnun kalan var mı sürekli de reklamı çıkıyo burda ama ne kadar inandırıcı bilmiyorum erimesin sora gene ya

6000 ytl bu işlem için çok yüksek bir rakam çünkü kalıcılığı bilinmiyor maalesef, kız arkadaşlarım dudaklarına aynı işlemi yaptırdı fakat yaklaşık 6 ay sonra sadece yapılan işlemin %20 si kalıcı oldu yani tamamen kalıcılık için defalarca tekrarını yaptırmak gerek bence hiç akıl karı değil, haydi 2000 ytl olsa göze alırsın ama 6000 ytl ye normal silikon yaptırırsın en azından 15 sene dayanır yani bu benim için bir alternatif çözüm değil... Bu arada vucudunda yağı olmadığını sanan arkadaşların içi rahat olsun ben aynı soruyu sorduğumda sizin göremediğiniz yerlerden en az 10 kişiye malzeme çıkar dedi doktor bey :)

X