Saç Rengi ve Saç Boyama koleston yoğun renk açıcı,yarı siyah saç:((

Polina

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
10
0
slm kızlar,saçlarımın doğal rengi açık kumral ama siyaha boyamıştım,şimdi yarısı kendi saçım geri kalan siyah,anca küt kestirirsem kurtulurum ama saçlarım uzun kestirmek istemiorum,sadece siyah olan yerleri koletonla açsam nasıl olur?uçlara doğru sararan bişi yapmak istiorum.bnle aynı durumda olan varmı?

aynı dert benimde başımda var bıktım bu siyahtan 1 yılı geçti hiç boyamadım yarısı kend saçım yarısı siyah ne yapıtıysam olmadı ama sabun işe yarıyor çok uzun süre kullanmadım ama kullandığımdada faydasını gördümm çözümü varsa hemen söyleyin kızlar .......:KK43:

çok kötü görünüyor saçımı açmıorum bile hep topuz:KK43:(bnmde 1yıl oldu sabun denedim ama yararını grmedim:KK43:(uçlarını koletonla açsak sonra açtığımız yerleri güzel bi sarı boyasak nasıl olur acaba?üfff

Palette açıcı daha iyi açıyor onu deneyin..yada kükürtlü sabunla ykamaya devam

çok kötü görünüyor saçımı açmıorum bile hep topuz:KK43:(bnmde 1yıl oldu sabun denedim ama yararını grmedim:KK43:(uçlarını koletonla açsak sonra açtığımız yerleri güzel bi sarı boyasak nasıl olur acaba?üfff

sadece uclarını aç. ama sarıya kadar açma turunculaşmaya başladıktan sonra yıka sonra kullu kumral sur . dıpten çıkan renkle uyumlu olur bıraz. sarıya kadar açıcam dersen saçın çok daha fazla yıpranır.

bende sacımın ucundaki siyah boyayı oryalle actırmıştım kuaföre.siz siz olun sakın böyle bişey yapmayın sabredin uzar kökü sizde sonuçta.sacım o kadar yandı ki. kestirseniz daha iyi bence.cünkü oryal yaptırdıktan sonra zaten kestirmekten başka care kalmıyo.oyuncak bebeklerin sacı gibi oluyo saclar.

bende siyaha boyamıştm bundan 4 ay önce fln palettenin yoğun renk acıcısını kullandm suan kahverengiye döndü ben yinede bya açtığını düşünüorum kızlar simsiyahtı suan kahve tonlarnda işe yarıo aslnda ama eğer şöle karamel yada bakır tonları düşünüosanz benm gibi yinede tutmuo o renkler sölm üf en iyisi kuaför ya zaten açim edim derken biton para harcanıo:S

koleston acıcıyı siyah sacıma kullandım.. sapsarı yaptı.. bekletme sürene baglı.... palette koleston kadar iyi acmıyo.. onuda denedim.. yani ikiside acıyo ama en iyisi koleston.. fakat diplere degdirme ne olur ne olmaz...

benim gibi siyah saç muzdaribi ne çok arkadaş var yahu :KK43:
siyah güzel duruyoda işte hiç kullanışlı değil insan sıkılıyo sabah kara akşam kara...
ben saçlarıma bakım yapıyorum zeytin yagı yaklaşık 2 yemeklik kadar için 2 yumurta sarısı ve tatlı badem yagı katıyorum sabah 11 gibi sürüp yatana kadar bekletiyorum :) kokuyor biraz ama streç folyoyla koplıyorum üzerinede bi tane yemeni öyle dolaşıyorum. saçlara iyi geliyor saç tellerim canlanıyo... biraz daha yapıcam ben sonra sabunla yıkıcam sonra palette ya da kolestonla açıp kahverengiye boycam bakalım ya elimde kalıcak ya kafamda saçlarım :eek:

Arkadaşlar bende yaklaşık 3 senedir siyah saç kullanıorum artık sıkıldım.. Siteden araştirdigim kadarıyla Palette Blond IL1 açıcısını diplere uygulamadıgınız sürece siyah saçı açıormus.. Peki bu işlemi yaptıktan sonra karamel_turuncu tonları tutturmak için hangi renk boyayla üstüne geçmeliyim.. Yardımcı olursanız sevinirim :KK43:

benim saçımda ilk röfele vardı.sonradan ben küllü kumral 7.1 e boyadım.ama ilk diplerini boyadım.sonrada uçlara yedirdim.şimdi saçlarımın dibi kumral,uçaları sarı gibi yani uçlarada röfleler var.şimdi ben bu koleston renk açıcıyı kullansam nasıl bi sonuç elde edrim.birde tam sarı oluyor mu saç açılınca.benim saçımın rengi ne olur.birde saçı yakıyor falan deniyor.o yüzden korkuyorum.sonuç ne olur acaba bilen, deneyn birisi varsa acil yazsın lütfen.ACıLLLLLLLLLLL

arkadşlar bugün kozmetikçiden nvacolor tüp 1.1 mavi siyah saç boyası aldım saçlarımı boyamak istiyorum ama ailem karşı çıktı nedeni :
1.SıYAH MAVı GÜNEŞTE MASMAVı DURUYORMUŞ ( BU DOĞRUMU )
2. NEVACOLOR TÜP BOYASINN SAÇIMI YAKICAĞINI DÖKÜCEĞıNı SÖLEDıLER ( BU MARKA HAKKINDA BıLGıSı OLAN VARMI NASIL BıR MARKADIR SAÇIMA ZARAR VERıRMı BOYA ÇABUK AKARMI LÜTFEN YARDIMCI OLUN ) satın aldıqım yerdeki kız bunn genelde kuaförlerin kullandıqını söledi ?

arkadşlar bugün kozmetikçiden nvacolor tüp 1.1 mavi siyah saç boyası aldım saçlarımı boyamak istiyorum ama ailem karşı çıktı nedeni :
1.SıYAH MAVı GÜNEŞTE MASMAVı DURUYORMUŞ ( BU DOĞRUMU )
2. NEVACOLOR TÜP BOYASINN SAÇIMI YAKICAĞINI DÖKÜCEĞıNı SÖLEDıLER ( BU MARKA HAKKINDA BıLGıSı OLAN VARMI NASIL BıR MARKADIR SAÇIMA ZARAR VERıRMı BOYA ÇABUK AKARMI LÜTFEN YARDIMCI OLUN ) satın aldıqım yerdeki kız bunn genelde kuaförlerin kullandıqını söledi ?

ya arkadaşlar mavi siyah boyanın üstüne bu kolestonun yoğun açıcıyı kullnsam saçım yıpranırmı nasıl olur ne renk ortaya çıkar bilgisi olan varmı bana yardım edin

Aynı dert bende de var, uzun hikaye...
Saçımı hint kınasıyla boyadım 3 yıl önce çok beslediğini söylediler.. Evet çok besledi gerçekten de ama saçlarım uzadıkça ortaya berbat bir görüntü çıktı:: üst kumral alt simsiyah::::::::::::KK43:(( Geçen yaz da koleston açıcı kullandım sapsarı olana kadar bekledim. Ertesi gün saçımı sarıya boyadım (tonunu hatırlamıyorum), tutmadı.. Çok korktum siyaha boyadım bu sefer ama saçlarım öyle bir döküldü ki kel kalırım bu gidişle dedim çok ağladım (dokunmadığım halde duşta suyun altında bile dökülüyodu )..Bir yıl boyunca hiiç dokunmadım ama görüntü malum!!!! 2 hafta önce yine koleston açıcı aldım bu sefer kendi rengine yakın olsun boya, kolay düzelir dedim.. Sarı olana kadar beklemedim hatta turuncu bile olmamıştı yalnızca altlar yani açıcıyı ilk sürdüğüm yerlerin rengi bayağı bi açıldı. Hemen arkasından çikolata kahveye boyadım ama hiçbi değişiklik olmadı renkte.((( üstelik rengarenk oldu yer yer sarı, kızıl parlaklıklar, saçımın kendi rengi... Ne yapacağımı bilmiyorum, kuaföre sordum çok yıpranır dedi ama artık yıpranmasını istemiyorum.. Bi şeyler önerin bana lütfen:KK43:((

bende kolestonla açtım üzerinede gizemli kahve yaptım sonuç bu
fotoraf0321.jpg

Ne güzel olmuş.. Ben de önce açtım sonra boyadım tutmadı.. Niye böyle oluyo ki saçlarımı topluyorum sürekli açık bırakamıyorum :'(

X