beta hcg değeri

katlanır canım inşş korkmaa....
benim değer 205 di dr.benden daha kan testi yaptırmamı istemedi....keseyide gördük yenii 1 tane bebeğim olucak inşşş.....

oh ne güzel darısı benim başıma.keseyi görmeye test gününden sonra kaçıncı gün gittin....

kızlar benım 9.gun degerım 40.90 dı 11 un degerım 117.60 dı 14 gun degerım ıse 440 dı ıkızmıdır sızce

Kizlar bence degerler hep degisiyor galiba baksaniza 12 gün bir arkadasta baska diger arkadasta baska deger cikiyor kimisi ikizlere hamile kimisi tek cok kafam karisti

değerler kişiye göre değişiyor kimseye göre yorum yapma bence hangisi hayırlıysa öle olsun benim değerim 687 idi ikizlere hamileydim birini kaybettim erken doğumla çok şükür diğeri yaşıyor hayırlısını dilemek lazım Allah gönlüne göre versin cnm

benimde 12.gun degerim 382 cikti benimde doktorum tekrar test yapmana gerek yok dedi

arkadaşlar banada yardımcı olun adetıme 4 gün kala dr.tahlıl ıstedı sonuç 6.77 iki gün sonra tekrar yaptırdım 36.37 nasıl sizce

arkadaşlar sizlerin değerleri okuyunca moralim çok bozuldu sanırım bende bişi yok.12.gun değerim 14,94 tü 14,gun değerim 44,1 sizlerden çok düşük :KK43:( perşembe tekrar yaptırıcam ..umarım sonuç ii olur

kızlar benmı yanlış bakıyorum değerlere biri bana yardımcı olsun neolur test sonucum tam olarak 14,94 yazılıydı sizin nasıl yazılı hiç benım değerimde klımse yok acil yardım lütfen

kızlar benmı yanlış bakıyorum değerlere biri bana yardımcı olsun neolur test sonucum tam olarak 14,94 yazılıydı sizin nasıl yazılı hiç benım değerimde klımse yok acil yardım lütfen

kaçıncı gün yaptırdın testi? bugün mü yaptırdın?

allah allah değişik bi sonuç olmuş doktorun en iyisini bilir sorsana canım geç tutunma olabilir diycem

kızlar benim bugün 6.günümdü test yaptımm 20 çıktıı sizce nasıllllllllll

12,gun 14,94 14.gun 44,1 çıktı

canım senıkı buyuk ıhtımalle kımyasal gebelık benımde ılk denememde ole olmustu
12.gun 19
15.gun 113
18.gun 300
21.gun 350 sonrada dusmeye basladı zaten ama uzulme kımyasal gebelık gecırıp sonradan kendılıgınden hamıle kalan arkadaslar var ıısaallah senınkıde ole olur kendılıgındenhamıle kalırsın

evet dr aradım dun değer çok düşük çıkması lazım dedi napıcam bilmıoyurm moralim çok bozuldu :KK43:(yarın tekrar yaptırıcam umarım yukselir kızlar tşk ederim sizlerede..

bugün 13. günümdü test yaptırdık maalesefki 1.20 çıktı.bayramdan sonra teyrar bakacaz tabi adet olmazsam hearnda olacakmışım gibi bir his var zaten hiçbir belirti hissetmemiştimm.BAŞKA BAHARA KALDI :gitme:mafoldumben:gitme:mafoldumben:gitme:mafoldumben

bugün 13. günümdü test yaptırdık maalesefki 1.20 çıktı.bayramdan sonra teyrar bakacaz tabi adet olmazsam hearnda olacakmışım gibi bir his var zaten hiçbir belirti hissetmemiştimm.BAŞKA BAHARA KALDI :gitme:mafoldumben:gitme:mafoldumben:gitme:mafoldumben

Allahtan hayırlısı canım. Üzülme demek bi işe yaramaz biliyorumki üzülürsün.
Allah en kısa zamanda bebişini versin canım. Umudunu yitirme.

arkadaslar benımde 3. tüp denemem saolsun Dotrorlar parayı alıp başka hiç birişlem yapmasını bılmıyorlar, dün tüp bebek yaptırdım yere telefon actık adamlar cevap verme tenezzülünde bulunmadı bile. Değerim düşük ama yinede 5. ustunde oldugu ıcın acaba hamile olabılıryım dıyorum. Bkalım Allah her isteyene nasip etsin o duyguyu.

X