beta hcg değeri

Merhaba,
Benim de sanırım 18. gün 848,29 sizce ikiz olma durumu varmı? Henüz kese oluşumu yok ama :KK43:(( doktorum haftaya gel ultrasonda bi daha bakalım dedi.. Benim için dua edin inşallah oluşur...

arkadaşlar sizlerin değerleri okuyunca moralim çok bozuldu sanırım bende bişi yok.12.gun değerim 14,94 tü 14,gun değerim 44,1 sizlerden çok düşük :KK43:( perşembe tekrar yaptırıcam ..umarım sonuç ii olur

değerinin düşük başlaması acaba kimyasal gebelik mi düşüncesini getiriyo olabilir ama moralini yüksek tut bebeğin senlede olabilir herkesin yüksek çıkmaya biliyor benim değerim 17 ile başladı transferi yapan doktorum umutsuz konuşmuştu ama şimdi 15 haftalık olduk bile o dönemlerde insan umutsuzluğa çabuk kapılabiliyo inş. benim yaşadığım sana umut olur..

Arkadaşlar bugün transferin 12. günü ve test yaptırdım ve sonuç BETA-HCG:62 VE?
1.DR.UM HAMİLESİN DEDİ:)))))
2.SİZCE NE BİLEYİM İŞTE HAMİLEYİMDİR DİMİ:))) CEVAP YAZARSANIZ ÇOOOOK SEVİNECEĞİM....

2.SİZCE NE BİLEYİM İŞTE HAMİLEYİMDİR DİMİ:))) CEVAP YAZARSANIZ ÇOOOOK SEVİNECEĞİM....

evet canım hamilesinn :) tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

cnm hamilesin benim ilk değerim 39 çıkmıştı...şuan 5,5 aylık hamileyim

kızlar merhaba, size bişey sormak istiyorum..
benim kuzenim tüp bebek yaptırdı da anne gayet sağlıklı babadan problemimiz vardı
bugün 12. günü hamilelik testinde beta hcg 0.1 çıkmış varmı etrafınızda değerleri böyle çıkıpta sonradan bu hormonu yükselen ?

merhaba arkadaşlar transfer sonrası 12. günde beta hcg değerim 4.6 çıktı,doktorum şu an takip edileceğimi söyledi cumartesi tekrar test yaptıracağım inşaallah değer yükseelir...

benimde 4.6 çıktı 12. günde yani bu gün yaptırdık testi ama ne var nede yok dediler şimdi varmış gibi devam etçek tedavi cumartesi yine yaptırıcaz bakalım iki katına bile çıksa yeter dedi doktorum,inşaallahh..

benimde 4.6 çıktı 12. günde yani bu gün yaptırdık testi ama ne var nede yok dediler şimdi varmış gibi devam etçek tedavi cumartesi yine yaptırıcaz bakalım iki katına bile çıksa yeter dedi doktorum,inşaallahh..
hayırlı olsun cnm inşşşş değerin kat ve kat artar allah tamamına erdirsin cnm

hayırlı olsun cnm inşşşş değerin kat ve kat artar allah tamamına erdirsin cnm

sizce olurmu böyle olan var mı bilmiyorum,okuyorum değerler hep çok yüksek..benim değerim çok düşük kalıyo ama doktorum ilaçlarına devam et dedi sakın kesme dedi demekki bi ümit var değilmi..

sizce olurmu böyle olan var mı bilmiyorum,okuyorum değerler hep çok yüksek..benim değerim çok düşük kalıyo ama doktorum ilaçlarına devam et dedi sakın kesme dedi demekki bi ümit var değilmi..
inşşş cnm değere takılma pozitif duşun önemli olan değerinin ikiye katlaması inşşş test sonucunu burdan paylaşırsın cnm umidini kaybetme

inşşş cnm değere takılma pozitif duşun önemli olan değerinin ikiye katlaması inşşş test sonucunu burdan paylaşırsın cnm umidini kaybetme

çok ssağolun yaa ben yeni üye oldum ve böyle konuşmalara ihtiyacım var ilk denememiz daha,ama olsun çok istiyoruz..

bu gün tekrar test yaptırdım ama sonuç pek parlak değil 4,6 dan 5,6 ya yükseldi,doktorum şu an bir gebeliğin olduğunu ama çok sağlıklı ilerlemediğini söyledi,ilaçları kestik çarşambaya kadar beklicez adet olmazsam devam,olursam bitmiş olcak..:KK43:(

bu gün tekrar test yaptırdım ama sonuç pek parlak değil 4,6 dan 5,6 ya yükseldi,doktorum şu an bir gebeliğin olduğunu ama çok sağlıklı ilerlemediğini söyledi,ilaçları kestik çarşambaya kadar beklicez adet olmazsam devam,olursam bitmiş olcak..:KK43:(

Selam tatlım
değerin fazla çıkmamış olabilir ama bazı gebeliklerde geç tutunma olduğu zaman kana geçmesi de zaman alıyor . Benim değerimde böyle az az artmıştı canım ve şu anda hamileyim . bugün kesemizi gördük çok şükür . testini iki günde bir tekrarla ve stres yapma tatlım . dilerim değerin kat kat artmaya devam eder.

Selam tatlım
değerin fazla çıkmamış olabilir ama bazı gebeliklerde geç tutunma olduğu zaman kana geçmesi de zaman alıyor . Benim değerimde böyle az az artmıştı canım ve şu anda hamileyim . bugün kesemizi gördük çok şükür . testini iki günde bir tekrarla ve stres yapma tatlım . dilerim değerin kat kat artmaya devam eder.

gerçektenmi bu kadar düşükmüydü ama değerin,ben çok üzüldüm böyle olunca bu gün 9 a falan çıkar diye düşünmüştüm ama olmadı.sahiden olabiliyomu böyle şeyler içimi rahatlatacak bişeyler yazın nolur...

X