Eleriniz kfr eder mi? Benim eim ok kfr ediyor:(

ufak tefek şeyler gözardı edilebilir ama başka birine bir cinsel eylem içeren küfür kabul edilemez. bir de küfür edecekse bile sizin yanınızda yapması hiç hoş değil gerçekten.

çok çok şükür allahıma kesinlikle ne ben ailemden ne de onun ailesin de küfür sinir görmedim eşim anlayışlı bana çok değer veren en azından allah korkusu olan birisi....

niye erkekler sinirlenince kendini kaybediyor, niye hep bu bahanenin arkasına saklanılıyor anlamış değilim
insan olmanın en önemli özelliği değilmi kendimize irademize sahip olmak, davranışlarımızın farkında olmak
küfretmek de iradesizlik bence, bir bayanın yanındaysa hele çok çok da ayıp
bayana küfrediliyorsa o zaten facia

benim eşimde benim yanımda küfür etmez ama ama arkadaş arasında nasıl konuşur bilmiyorum....

benim eşim benim yanımda asla küfür etmez ben salak desem sen benden yemedin bugün dayağını der kaydirigubbakcemile3 tabiki aramızdaki sakadır bu asla böyle bişe hiç olmadı beni utandırmak için yapar
bence nerede ne zaman edeceğini biliyorsa sorun olmaz rahatlattığını düşünüyorum:eek:klava:

erkekleri alıştırıyo nineler anneler hadi oğlum şuna bi söv diye. olacağı bu. işyerimde bazen uyarmak zorunda kalıyorum. rahatsız edici bir durum

allaha şükür eşim salak kelimesini bile kullanmayan bir insan bu konuda çok mutluyum çünkü bende salak kelimesini bile kullanmayan bir insanım.maşallah benim kocişe:)))en nefret ettigim şey küfür eden erkek.ama dua yazıp taşıtabilirsin belki çekinir korkar...allah yardım etsin..

gerçekten çok haklısınız bende yanımda başka bir kadına böyle küfür edilmesine tahammül edemezdim kesin tavrı koyun bence ....

bütün erkekler böyle densiz işte ben küfür etmeyen bir adam daha ömrümde görmedim.ilk zamanlar bende cok tepki verdim küs kaldım ama fayda etmedi şimdi duymamazlıktan geliyorum.cok şiddetli küfür etmeye başladığında gözünün içine öküz gibi bakınca bidaha sakinleşir.benimkide böyle işte

cok cırkın gercekten
bu konuda ne yapılabılır bılmıyorum malesef :1no2:
uzulme lutfen belkı zamanla duzelır canım yabenneyaptımki

benim nişanlımda benden önceki hayatında çok küfür edemiş... arkdaşları arasında neler demezmiş orjinal küfürler kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

beraber olduğumuzdan beri dikakt eder tutar kendini en sinrili olduğu anda bile...

bi keresinde metroya mı binecez ne... bi çocuk duruyormuş sırada biz farkında olmadan önüne geçmişiz.. beklediğini anlamamışız.. çocuk buna arkadaşım sıra diye bi şey var kör müsün? deme gafletinde bulunduuuu.....

allah dedim bizimki döndü... bu başladı bağırmaya ( dedim küfür edecek az kaldı çocuğa) tek ettiği argo kelime lan oldu başka kötü söz demedi ... ama laflarla iyi benzetti.....

ama mesela bi kişiye ikimizde çok sinirlendik o zaman ikimizde tutamayız kendimizi :roflol::roflol:

diyeceeeemmm o kiiiii ne kadar önceki hayatında küfür ederse etsin; bi erkek yanında bi kadın olduğunu asla unutmamalı canlarımmm....

eğer bunu bile bile öyle erkek seçmişseniz..:sm_confused:

yapacak bişey yok baştan kabullenmişsiniz canlarımm....

konuştuuz olmadı , küstünüz olmadı artık en fazla yapacağınız şey o ettiği zaman sizin de alta kalmayacak şekilde küfür etmeniza.s

bence en güzel cevap bu olur.....

benimki hiç küfür etmez...hatta salak bile demez...bikere dedimde 10 gün küstü bana...ama ben severken salağım canoşum falan demiştim...
ya ben çok küfür ederim ama yakışır bana...
yerine göre tabi...

canım kardeşim
Neticede sen onu eşisin,agzından böyle kelımeler duydugun an bakısınla ya da sözunle uyarsan olmaz mı? Bır yapar ıkı yapar sonra oda dıkkat etmeye baslar..Çünkü hıc hos deıl ve senın eşini ikaz etmende hıc bır sakınca olmamalı bence

bizim evimizde küfür yasak....
eşim sağolsun bana ve sözüne sadık kaldı ve küfür etmiyo önceden edermiş ama çok değil....
ben küfüre ve evde bela anmaya lanet anmadan okumadan nefret ederim...
böyle olunca evdeki bereketin gittiğini düşünüyorum....
kesin dille yasakladım ve oldu bitti şükürler olsun.....:eek:

bütün erkekler böyle densiz işte ben küfür etmeyen bir adam daha ömrümde görmedim.ilk zamanlar bende cok tepki verdim küs kaldım ama fayda etmedi şimdi duymamazlıktan geliyorum.cok şiddetli küfür etmeye başladığında gözünün içine öküz gibi bakınca bidaha sakinleşir.benimkide böyle işte
kötükedihüsoya yapmayın lütfen nasıl bütün erkekleri böyle genelleme yapabiliyosunuzki ben 4 senelik evliyim ve eşimden değil küfür argo bir söz bile duymadım yanılıyosun şekerim bütün erkekler aynı değil:sm_cool:delikafadulden:dance:

kötükedihüsoya yapmayın lütfen nasıl bütün erkekleri böyle genelleme yapabiliyosunuzki ben 4 senelik evliyim ve eşimden değil küfür argo bir söz bile duymadım yanılıyosun şekerim bütün erkekler aynı değil:sm_cool:delikafadulden:dance:

"bu da dahil olmak üzere tüm genellemeler yanlıştır." diye bir söz vardı yanlış hatırlamıyorsam :jeyyar:

ne hayatım boyunca ağabeyimden, ne de 3,5 yıldır sevgilimden (salak, manyak vb dışında) küfür duymadım. iş ailede bitiyor büyük ölçüde bence. a.s

YARDIM EDıN !!!

Kzlar benim sorunumda küfür 10 aylık sevgilim benimle kavga ederken çok öfkeleniyo sanki benimle değilde düşmanıyla kavga eder gibi ayrıca çok kıskanç herşeye karışır ve bayanların erkekerden daha alt seviyede olduğunu düşünür yani geri kafalı son tartışmamızda bana s.git ve ağzını yüzünü si... dedi napıcağımı bilmiyorum ayrıldım 5 gndür ayrıyız barışmaya çalışırken bile bana bağardı ne yapmalıyım sizce lütfen fikirlerinizi bekliyorum ...

ya eski konular niye yeniden açılıyor.acaba topik açanlar mı yineliyorlar.merak ettim.
facebookta dolaşan bir video vardı küfür edenin başına şu gelir falan diye,izlediğimde tüylerim diken diken olmuştu.facebooka gir oradan küfürle ilgili videoları ara izlettir bence.
baya korkar.

YARDIM EDİN !!!

Kzlar benim sorunumda küfür 10 aylık sevgilim benimle kavga ederken çok öfkeleniyo sanki benimle değilde düşmanıyla kavga eder gibi ayrıca çok kıskanç herşeye karışır ve bayanların erkekerden daha alt seviyede olduğunu düşünür yani geri kafalı son tartışmamızda bana s.git ve ağzını yüzünü si... dedi napıcağımı bilmiyorum ayrıldım 5 gndür ayrıyız barışmaya çalışırken bile bana bağardı ne yapmalıyım sizce lütfen fikirlerinizi bekliyorum ...

yok daha neler :1shok:
barısma ya bu laflar yenılır yutulur laflar degıl :mymeka:

kafamçokkarıştı

benim eşim hiç küfür etmez ben arada atarım bişeyler gözümün içine öle bi bakar ki .. bende çok nadir sadece haber izlerken belli kişileri tv de görünce sallıyom valla napim dayanamıyom ...

X