Eleriniz kfr eder mi? Benim eim ok kfr ediyor:(

ya Allaha sükür bu zamana kadar esimden bir küfür duymadim... ve küfür olmadigi icinde sevgi ve saygi cercevesi icinde güzel bir evliligimiz var. gercekten küfür cok önemli bir faktör ailede! küfür olunca zamanla ailede normal bir durum alabiliyor ve zaman icerisinde istemeden sizede küfürlü konusmalar sicrayabiliyor ve birsüre sonra yüzgöz oluyorsunuz. ha sevgi bitmiyor ama bellki kirikliklar basliyor. ve saygi ortadan kalkiyor. dolasiyla hos olmayan istenmeyen seyler ortaya cikiyor!

Arkadaşlar selamlar,
Eşimle hala birbirimize aşığız.Fakat sorunum onun her öfkelendiğinde veya her ani tepkilerinde küfür etmesi.

Onunla ilk tanıştğım zamanlar bu küfürbazlığından rahatsız olduğum için ve buna asla tahammül edip alışamayacağımı bildiğimden ayrılmayı çok istedim.Kendimi biliyorum normalde pis diyemeyen biriyim.Evet hanım hanımcık değilim ancak küfür ve argo konusunda ne ailemde ne çevremde böyle bir durum görmedim.

Eşim bunun kolay olmadığını,küfür etmenin doğru olmadığını bildiğini söyledi bana süre ver azaltacağım sonra tamamen bitecek dedi ama 3 yıl olcak evleneli hala aynı , hala aynı..

Sakince, sinirli vs vs vs her durumda ona bundan nasıl rahatsız olduğumu anlattım ama olmuyor ne yapsam boş. her tepkisinde mutlaka yeni küfürler işitiyorum ve utanıyorum ben yerin dibine geçiyorum,ondan utanıyorum o eşinin yanında başka bir kadına , trafikte hata yaptı diye bel altı,cinsel içerikli küfürler etmeye utanmıyor.

Bugün trafikte bir kadın ona haksızlık yaptı diye yine küfürleri sıraladı. Yine yeni versiyon küfürler etti.Bn utandım o bunu sinirlenince yaptı diye haklı gördü kendini. Hiç bir şey diyemedim çünkü şoka girdim.Küstüm konuşmuyorum ama biliyorum o küfür konusunda hele ki sinirlendiğinde küfür etmesi konusunda kendi haklı ve benide onu uyardığım için haksız görüyor:KK43:
bu küfürler bana edimese bile canımı öyle fazla yakıyor ki artık ağlıyorum. bunları yazarken ağlıyorum.

düşünüyorumda trafikte bir adama kızsam veya bizde erkekler gibi cinsel içerikli küfürler etsek, seni s... gibi, küfür eden erkekler ne hisseder.?Benim kocam buna tahammül edemezdi ama kendisi yapıyor, ısrarla devam ediyor.

Ah hata benim :KK43: yine ben suçluyum çünkü,demek ki bu kadar hayati önem arzeden bir konuda ona zamanında rest çekememişim o bunun önemini ve benim bundan nasıl etkilendiğimi anlamamış ben anlatamamışım.

Bana bu konular dışında saygı duyar, takdir eder,değer verir ve belli eder ama onu Bu yoldan onu nasıl çevireceğimi bilemiyorum.,Küfür eden bir adam karısına sahiden saygı duymuş oluyor mu kafam karışıyor.

ne yapsam olmadı. Ne olur yardım edin, kavgasız grültüsüz onun bundan vazgeçmesi için ne yapmam gerekiyor??Yoksa duyduğum işittiğim küfürlerden kitap yazıcamm artık.

Benim ruhumu,kulağımı,haklımı kirletmeye hakkı var mı????:KK43::KK43::KK43:

herzaman size ve başkalarınakarşı iyi konuşmasına vesile olur. Niyetine okunan kişi sizin hakkınızda kötü laf edemez..duamızın okunuşu şöyledir…
Bismillâhi’r Rahmâni’r Râhîm diyerek başlıyoruz ve
Allahümme inni es’elüke bismike ya Asım, ya Kâim,ya Dâîm, ya Râhîm, ya Hâkîm, ya Alîm, ya Kâsım, ya Kabıd, ya Bâsit. Subhâneke yâ ilâhe illâ ente el-gavsa el-gavsa hallisna mine’n-nâr.. duamızı okuyoruz ve tabi yine uygun bir niyet yapmayı unutmuyoruz..

X