lasz adet olmak isteyenler,deneyin grn 'soan kr' mkemmel sonu veriyor.

Arkadaşlar herkese merhaba baştan beri yazdıklarınızı okudum...bu konu başlığına ilkez yazıyorum benim sorunumda adet düzensizliği bendeson adetim 02.02.09du olmadı kantesti yaptım gebelikte yoktu doktorum bekle dedi..bende 05.03.09da soğan kürüne başladım tadı çokta kötü değil bence alıştım ve normalde soğanı çok severim :)) çok şiddetli derecede sarı ve beyaz akıntılarım oldu şaun şanki biraz azaldı.. şimdi benim aklıma takılan soru şu... ben hamile kalmak istiyorum ama son 5ay içinde küçük kistler oluşmuş bu yüzden adetim düzensizleşti ilaç içmeden adet olamaz hale geldim.Soğan kürü gerçekten hamile olmayı engellermi acaba ??? birde adet olmam için doktor duphaston adlı bir ilaç verdi onuda 11.03.2009da kullanmaya başladım acaba bir zararı olurmu ??? Kafam çok karıştı..Bilgisi olan lütfen yardım etsin..Sevgiler.

canım tam tersine soğan kürü hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş bak ibrahim saraçoğlu nun sitesine gir görürüsün neler yazıyor çok faydalımış canım ama ilaçla birlikte zarar veririmi canım bence zarar vermez herhalde çünkü soğan bir tür sebze ama bitki otu değilki ama hamile kalırsan düşük yapıyor dediler ama saraçoğlu yapmaz diyor sen ynede oku bi kere kiste çok iyi geliyormuş düzensizliğide iyi geliyormuş ama bne içemedim çok kötü midem bulandı ve yandı kendine iyi bak canım :1hug:

lucıan ve zug a cok tesekür ediyorm:) baslıcam hemen sonucunu cok mrk ediyorm ins sonuc verrır yazıcam burayada

kızlar bende geçen ay içtim ve kesinlikle tavsiye ediyorum...ben aylarca adet olamıyorum normalde veilaçla bile gecikmeli geliyor...başlangıç 15 gün biliyorsunuz benim 7inci günümde geldi adetim...şimdi adetime 10 gün kala yine başlayacagım kısmetse...polikistikover hastasıyım ayrıca ve çok inanıyorum foliküllerimi temizleyecegine...
bu arada içemeyecegini düşününen midesi hassas olan arkadaslarım;bende öyle sanıyordum ve uzun süredir soganın faydasını bilmeme ragmen hemen başlamak istesemde başlayamamıştım...sonra bir anda karar verdim ve iyileşeceksem deger dedim...onu içerken başka birşeymiş gibi düşünüyorum sogan oldugunu düşünmüyorum asla koklamıyorum...bi elimle burnumu kapatıyorum ve içtikten sonra hemen açmıyorum..burnumu bıraktıgımda ise derin derin nefes alıp atlatıyorum...içyikçe alışıyorsunuz zaten...ilk içtigimde böööö oldum ama sogan oldugunu düşünerek içtim...gayret edin ve yenin rahatsızlıgınızı...ben çok inanıyorum.

lucıan ve zug a cok tesekür ediyorm:) baslıcam hemen sonucunu cok mrk ediyorm ins sonuc verrır yazıcam burayada

hadi canım hemen basla :içelim: artık ben sogansız yapamıyorum:roflol: bene 2 cısıne baslıcam ama garıptırkı adetım gec geldı her zaman duzenlıdır benım adetım 6 gun gectı pko lu oldugum ıcın ıcıyorum ayrıca cöre otu ve tarcına basladım dua edelım arkadaslar bırbırımıze:sm_cool:

sogan kurunde bugun 4. gunum, 1 aydır fln da hayıt tohumu ıcıyorm tık yok, ama pes etmıcem sonuna kdr yapıcam, ısallah ise yarar hepimiz gunu gunune adet goruruz:teytey:

bende 15gün soğan kürü yaptım ama adetim 1hafta geçti hala olmadım bilmiyorum neden

bende başlıyacağım 1,5 aydıer hayıt içiyorum hiçbirşey olmadı bu gün soğana başlıyacağım inşallah faydasını görürüm

sağol canım başlıyacağım her adet görmediğim ay 1 kilo alıyorum 6 ayda bir adet görüyorum durum vahim yani senede iki kere ilaç kullanmayı bırakınca tekrar düzensiz oluyor sıkıldım artık bu işten

bende ilaçsız adet olamıyodum geçen ay soğan suyu ve hayıtı denedim 43 gün sonra adet oldum prolaktinim yüksek önceden 49 ken hayıt ve soğan suyunu kullandığım ay ilaçsız adet olsamda prolaktinim 58 e çıktı galiba stresten bu ay yine soğan suyu içiyom gerçekten işe yarıyo metabolizmayı hızlandırıyo biraz dikkat edilse zayıflatıcı özelliğide var bakalım bu ay zamanında adet olcammı bende bebiş isteyenlerdenim rabbim yakın zamanda isteyen herkese nasip eder inş tadı hiçte kötü değil ben içine bir dilim limonda koyuyorum

Son düzenleme:
pko luyum,regl düzensizliğim var ilaçsız regl olamıyordum.ibrahim saraçoğlunun sitesinde soğan kürünü okudum ve denemeye karar verdim.sonuç harika
tamamen rahimi temizlediğini düşünüyorum.son 1 yıldır sürekli yumurtlama ve regl düzensizliğinden ilaç kullanıyordum.ilaçsız regl olamıyordum soğanı içene kadar.
2 ay önce içmeye başladım ilk ay biraz gecikti reglim ama bu ay tam hesapladığım gün de regl oldum.
tadı kötü ama denemekte fayda var
herkese özellikle pko lulara tavsiye ederim.
ayrıca benim prolaktin hormonum da yüksek onun içinde hayıt tohumu içmeye başladım
etkilerini buradan paylaşırım artık.

Güzel yapıyorsunuzda soğan kürü tansiyon düşük özellikle olanmlarda bir süre sonra tansiyonda iyicene düşmeye sebep oluyor,dikkat edin her bünyen kaldırmaya bilir zararı dokunmasın?

Güzel yapıyorsunuzda soğan kürü tansiyon düşük özellikle olanmlarda bir süre sonra tansiyonda iyicene düşmeye sebep oluyor,dikkat edin her bünyen kaldırmaya bilir zararı dokunmasın?

3 ay oldu kullanalı çok şükür bir zararını görmedim canım.3 ay ilaçsız adet olmak kadar güzel bir şey olamaz.tek ben değil tüm kullananlar çok memnun.hiç kimseden bir şikayet gelmedi dozunda ve zamanında kullanırsan bir sorun çıkmaz allahın izniyle!

ayrıca kullandıktan sonra tahliller de sonucu gösteriyo zaten.benim iki yumurtalığımda pko olduğum için kistlerle kaplıydı.2 gün önce sol yumurtalığımdaki kistlerin büyük ölçüde azaldığını söyledi dr um.
ben memnunum paylaşmak istedim sadece kullanıp kullanmamak sizin kararınız.

slm arkadaşlar benim tanıdığım biri vardı 2 çocuk annesi ve 3 çocuk istiyordu 5 yıldır falan ama çocuğu olmuyordu bir duydum hamile soğan kürü yapmış 2 ay ve hamile kalmış inanamadım.

bizde ınsalh kalırz hamıle artık heheheh yoksa heryerımız sogan olacak:))))))))))))

ya inşallah ben başladım bakalım zaten sonucunu buraya yazacağım

birde hayıt suyuyla soğanı birliktemi içsem yoksa hayıtı bırakıp soğanmı içsem hangisi etkili olur

selam kızlar ben de soğan kürüne yeni başladım umarım etkisini görürüm

X